Daniela Písařovicová otevřeně o DVTV, slávě, České televizi, politice a Andrejovi Babišovi

PODÍVEJTE SE NA CELÝ ZÁZNAM (1h:38min) ► www.patreon.com/posts/5231586...

Daniela Písařovicová je moderátorka. 16 let pracovala v České televizi, kde moderovala například Studio 6, Interview ČT24 nebo hlavní zpravodajskou relaci Události a Události, komentáře. Před pár měsíci se rozhodla odejít z ČT a dnes natáčí pro DVTV.

===

PATREON: www.patreon.com/standashow
TWITTER: standashow
INSTAGRAM: standashow
FACEBOOK: Standashow
TIKTOK: www.tiktok.com/@standashow

STANDA

SHOW

Komentáře 

 1. Hvezda Nhl

  Hvezda Nhl

  Před 23 dny

  Pane hruška super

 2. Pigik Prasatko

  Pigik Prasatko

  Před 25 dny

  Působení Danieli v DVTV je katastrofa. Pokládá nesrozumitelné, nesmyslné dotazy. Hosti často nerozumí. Tváří se jak kdyby končil svět, snaží se ždímat emoce, ale přitom to působí strašně šroubovaně. Děs běs. Doporučuji rozhovor s Kupařem 29.6. Danielo, něco s tím udělejte toto se fakt nedá konzumovat.

 3. Anton Smatanik

  Anton Smatanik

  Před měsícem

  typicka kavarna

 4. Max Luk

  Max Luk

  Před měsícem

  No, z paní Písařovicové se po zhlédnutí jejího výkonu v rozhovoru s ministryní Maláčovou rozhodně rozplývat nemůžu (a to podotýkám nejsem fanda Maláčové a ČSSD). Jen jsem nevěřícně koukal na ten absolutní amatérismus, kdy nebyla schopná zakrýt svojí politickou orientaci. Každý někoho preferuje, ale ona jako "špičková" novinářka by to měla být v sobě schopná ukočírovat.

 5. Jonáš Vohrna

  Jonáš Vohrna

  Před měsícem

  Pozor na slova střádat a strádat, každé znamená něco jiného. :)

 6. Josef Jiřík

  Josef Jiřík

  Před měsícem

  Velmi sympatická kočka.

 7. Eduard Czuwak

  Eduard Czuwak

  Před měsícem

  no jo, o cem jeste Bakalova moderatorka bude mluvit? o Babise! o cem jeste.... at nam rekne neco o Bakalovi

 8. Matthias Langersson

  Matthias Langersson

  Před měsícem

  Daniela Písařícová je česká verze Jennifer Aniston :D Taková kočka vzhledem ke svému věku. Jsem zvědavej, jak bude vypadat za 15 let. Dle mého to bude stále kočka, za kterou se otočí i mladí kluci :)

 9. Pavel Zbyněk

  Pavel Zbyněk

  Před měsícem

  😃👍

 10. Za Šipkou

  Za Šipkou

  Před měsícem

  Evidentně hodná a citlivá ženská (snad nebude vadit, že nepíši "žena"). Daniela je fajn.

 11. Eva Bártová

  Eva Bártová

  Před měsícem

  Nemám ráda DVTV ale Danielu ano:)

 12. Enn Luki

  Enn Luki

  Před měsícem

  Zajimavy rozhovor, formatu DVTV fandim od zacatku.

 13. Oli Mrazkova

  Oli Mrazkova

  Před měsícem

  Mě tedy Daniela nesedí, ale to je můj názor a nikomu ho necpu😉😀

 14. petr bokotej

  petr bokotej

  Před měsícem

  Paní Písařovicová je opojená sama sebou a vůbec neuměla vysvětlit, proč je nezbytné povinně hradit veřejnoprávní média - ono totiž žádné důvodné vysvětlení není. Prý proto, aby vznikaly dokumenty a filmy. Je mnohem lepší, by si divák sám mohl vybrat, za co chce utratit své peníze (NETLIX, HBO, internetové noviny, než aby povinně platil do sebe zahleděnou partičku z kavčích hor, které bude určovat, na co se koncesionář za své peníze bude dívat a jaké informace a rozhovory mu budou poskytovány. Už jenom ten její kategorický názor, že ČT je nezbytná, jí zcela diskvalifikoval - rozumnou debatu vést neumí...

 15. Jan Václav

  Jan Václav

  Před měsícem

  Nemůžu si pomoci, mám raději milé lidi, tady jde zima, i když je na tváři něco jako úsměv. DVTV ničím neobohatila, možná naopak.

 16. Barendol Neznámí

  Barendol Neznámí

  Před měsícem

  Do teď jsem tě měl rád, Stando. Nechápu, proč by to mělo být dál jinak.

 17. James Hrnecek

  James Hrnecek

  Před měsícem

  Nejhorši rozhovor ever

  • Antonín Žovinec

   Antonín Žovinec

   Před měsícem

   Děkuji, že to tu zaznělo. Standardy se dodržovat musí. BTW si to nemyslím :D

 18. Magdalena M.

  Magdalena M.

  Před měsícem

  Asi žiju v nějaké sociální bublině, ale fakt si myslím, že televize už nikoho nezajímá, nikdo na ní nekouká - jasně jo, ten milion důchodců, co neumí zapnout počítač. Tedy považuji za přechod z normální telky na internet za povýšení - jako by televize byla jen trenažérem a internet ten opravdivý svět.

  • DaStr

   DaStr

   Před měsícem

   Zkreslená představa.Veškerá MSM v kombinaci s internetovými službami slouží k programování lidského podvědomí k formování toho "správného světonázoru".V dnešní době je to prosazování různých multikulti lgbtq+propagand které mají za úkol jediné.Nabourat potažmo odbourat racionální smýšlení se zaměřením na národní hrdost ve prospěch globalizace.Jinými slovy dnešní presstituti formatuji světonázor směrem k tomu,aby lidé dobrovolně přijali "nový normál" v podobě digitálního koncentráku pod totální kontrolou a brali jej jako samozřejmost.Takový Brave New world chtělo by se říct.Všechno je součástí agendy 2030 a nyní probíhajícího velkého resetu o kterém nemají tito presstituti včetně zdejšího standy dovoleno mluvit na "plnou hubu".Ohrozili by tím svou reputaci a hlavně příjmy.Takže taková je pravda.Pravda bolí,ale zároveň osvobozuje.To hlásal už mistr Jan Hus viz. Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, drž se pravdy, braň pravdu až do smrti, protože pravda tě osvobodí od hříchu, od ďábla i od smrti… Nejmilejší, žijte podle poznané pravdy, která vítězí nade vším a mocná je až navěky.

 19. Jiří Jeřábek

  Jiří Jeřábek

  Před měsícem

  Propagandistická ČT by se měla úplně zrušit. Písařovicová ale přešla z bláta do louže. U Smetany a Drtinové nemůže být o objektivitě ani řeč. Jejím fanouškům se líbí jak vypadá, fantazírují jak úchyláci, ale intelektem a charakterem patří do průměrného stáda mainstreamových novinářů.

  • Eduard Czuwak

   Eduard Czuwak

   Před měsícem

   Nechapu co tim myslite "objektivita"???? Bakalova televize - Bakalovy novinari - Bakalova moderatorka.

 20. Petr Ipsen

  Petr Ipsen

  Před měsícem

  Paní Písařovicová si za sebou táhne komplex "nepostradatelnosti" ČT. Takže nebude zase spokojená, bohužel, ..je to sympatická dáma. Česká televize je v současné formě přežitá, nutí platit na základě nesmyslného ustanovení zákona, jinými slovy nedíváš se, nepotřebuješ k životu, snad nejsi úplný primitiv ale plať! Paní Písařovicová si asi neumí život bez ČT představit, což jí v alternativě dává zvláštní punc opravdového nadhledu. Záchrana vyučování v době pandemie je opravdu husarský kousek při mnoha miliardovém rozpočtu. Kdo se chce na ČT dívat ať platí, kódovaní je dnes technicky i nákladově banální záležitost.

  • Josef Kotnour

   Josef Kotnour

   Před měsícem

   Aha, placený kanál pro menšiny a náročného diváka - že to jako ekonomický model ještě nikoho nenapadlo!!!! ČT je jiná - viz domlouvání Daniela Stacha o pořadu s L. Kraussem - Lawrence Krauss je fyzik a kosmolog, který zásadním způsobem přispěl k výzkumu temné hmoty, současně je hvězdou filmu Unbelievers. Dostal pozvání do pořadu Hyde Park Civilizace České televize. „Vysílali jsme s ním živě z Olomouce v rámci festivalu vědeckých filmů AFO. Přišel do improvizovaného studia a ptal se, jak to bude probíhat. ‚Budeme se teď od osmi bavit o vědě,‘ řekli jsme mu. ‚Počkejte, v prime time o vědě? A jak to bude dlouhé?‘ - ‚Padesát pět minut.‘ - ‚A kolik tam bude commercial breaks?‘ - ‚Reklamy žádné, jsme veřejnoprávní televize.‘ A on to bral jako vtip: ‚You are kidding!‘“ smál se. Pak se zeptal: ‚A jak budeme mluvit?‘ - ‚Anglicky.‘ To už zůstal koukat a povídá: ‚Tak stop. Vy mi chcete říct, že se budeme v hlavním vysílacím čase celou hodinu a bez reklam v angličtině bavit o vědě?‘ - ‚Ano, to přesně se vám snažíme říct.‘ - ‚Tak to je neuvěřitelné! V Americe dostanu maximálně šest minut na to, abych vysvětlil podstatu vesmíru!‘“ vypráví o svém slavném hostu Daniel Stach, novinář České televize, který má moderování Civilizace na starosti." No a i o tom je ČT. Závidí nám ji i v Americe.

 21. Rocky Mountain

  Rocky Mountain

  Před měsícem

  Ten rozhovor o těch ženách v politice byl opravdu hrozný. To mě paní Písařovicová velmi (a nemile) překvapila. Buď se jí tedy ten rozhovor moc nepodařil a nebo je s ním spokojena a pak to znamená, že jsem z ní měl doposud špatný (rozumějte přehnaně dobrý) dojem. Ona musí nejlépe vědět, jestli je s tím, jak se tam prezentovala spokojená a nebo ne. Náš pohled na ní - to je pak už jen věc kompatibility.

 22. Richard L.

  Richard L.

  Před měsícem

  Smutný osud sympaťačky 😉. Z jedné desinformační žumpy do druhé. A s plným elánem. 👎.

 23. Jiří Hloušek

  Jiří Hloušek

  Před měsícem

  rozhovory s lidma z ČT jsou nejnudnější záležitost EVER. Ty jejich redakční půtky v zaprděný organizaci, to je teda vzrůšo. Ale za to Stando nemůžeš, to tak prostě je.

 24. somnambul1983

  somnambul1983

  Před měsícem

  sranda, ze to vychazi ve stejnou dobu, kdy totalne profesionalne selhala v Dvtv s Malacovou

 25. Lukáš Michalský

  Lukáš Michalský

  Před měsícem

  Stanislave, rozhovor byl nudný, paní neumí mluvit (neustále používá slova vlastně a prostě) což je iritující. Zarážející však je tvá nezdravě bílá barva. Jdi občas ven, je tam hezky. Nachytat trochu vitamínu D je ten nejblahodárnější pocit. Zkus to!

  • 1honzyk

   1honzyk

   Před měsícem

   Mně daleko víc vadí Standovo "za mě" kéž by tenhle debilní patvar navždy zmizel z mluveného i psaného projevu.

 26. Michal Mariak

  Michal Mariak

  Před měsícem

  Tuhle pani jsem neznal dokud nepřestoupila do DVTV :D jako někde zmizíš a někde si objev 😄

 27. RH142

  RH142

  Před měsícem

  Stejný účes.

 28. MEGARANA

  MEGARANA

  Před měsícem

  Má platonická láska.

 29. bodikx

  bodikx

  Před měsícem

  Příjemná a inteligentní žena, ale bože ona je opravdu krásná!😍

 30. Rozalie Munkova

  Rozalie Munkova

  Před měsícem

  Jednou Dvořákův mopslík, vždy Dvořákův mopslík.

 31. Marlene Rose

  Marlene Rose

  Před měsícem

  Je výborná Škoda ze dvtv má na YT jen krátký sestřih - což mi hlava nebere - zvlášť pro nás mimo ČR - je super ze komentuje zákulisí - at se daří

  • Patrik Novák

   Patrik Novák

   Před měsícem

   DVTV má svůj web, kde jsou rozhovory celé 😉

 32. Jaroslav Kabeš

  Jaroslav Kabeš

  Před měsícem

  Ve vsi ucte k Daniele...jsem skalni fanda DVTV a jsem presvedcen ze Drtinova/Veselovsky nemaji v branzi konkurenci. Myslel jsem ze tam Pisarovicova zapadne. Bohuzel se tak nestalo. Pustil jsem si namatkou par jejich rozhovoru a tusim ze se tam dlouho neohreje. Proc? Ona si totiz sebou pritahla tu kouli "vyjadrovani ap." od Ct. D/V se od toho oprostili hnedle a dali tomu osobity naboj. Pisarovicova se s tim stale pere. Dejme ji tedy jeste cas...ale nezapada mi tam vubec. Tot ale jen muj nazor.

 33. Max Biagi

  Max Biagi

  Před měsícem

  Danča je má NEJ moderátorka ❤️❤️❤️❤️ skvělá ženská. Díky

 34. Vasja Vasja

  Vasja Vasja

  Před měsícem

  Paní Daniela je prostě soudružka.

 35. Jiří Bárta

  Jiří Bárta

  Před měsícem

  Nejhezčí vrásky od smíchu kolem očí, které jsem za poslední dobu viděl :) Daniela je skvělá :) Díky Stando.

 36. Petr Melichar

  Petr Melichar

  Před měsícem

  Olga tehdy odpověděla několikrát za sebou jasně a zřetelně, ale Písařovicová jela neustále jak zaseklej gramofon... Prostě rozhovor tehdy naprostej fail. Tak Stando, ,,nesimpuj" 😆

 37. Jan Valečka

  Jan Valečka

  Před měsícem

  Taky chci bejt tak opálenej :D

 38. Kit

  Kit

  Před měsícem

  uvolněné rozhovory na pohodu jsou nejlepší .. byl dost dobře uvolněný .. oba pohodoví, usměvaví .. to zahřeje ..

 39. Martin Martim

  Martin Martim

  Před měsícem

  Krasna, inteligentni usmevava zenska.

 40. David Bart

  David Bart

  Před měsícem

  Tak teda už nevím , předtím Železný s respirátorem kde ve studiu ČT respirátory už nenosí a teď Danielou z DVTV kde to mají už jako fetiš a teď bez masky 🤔

 41. Bezejmenný Lotr

  Bezejmenný Lotr

  Před měsícem

  Ta ženská vždy využije sebemenší příležitost se zviditelnit. Tu Stardance, tu bulvárek, tu internetové rozhovůrky, a to nepočítám, že pracovala v ČT a teď v dvtv. ⭐ jedna

 42. Vojtěch Kouba

  Vojtěch Kouba

  Před měsícem

  Daniela je intelitentní, vzdělaná a krásná a rozhodně by byla škoda kdyby se něvěnovala moderování. Díky za rozhovor, bavil nás. Jen nechápu, proč stando pořád šiješ do ČT.. :( Mě to přijde škoda, těch lidí, kteří do ČT kopou je dost... a sami maj dost práce s vyvažováním.

  • AlejjSi

   AlejjSi

   Před měsícem

   @Vojtěch Kouba No, ono rozdíl bude asi v tom, že komerční televize to nemá přímo z našich kapes a ne povinně. Jakože jasný, komerční televize má prachy od firem, co platí za reklamu a ty mají zas prachy od nás, když si tam něco koupíme, ale ČT (a i ČRo) mají prachy od nás, platit to musíme, pokud máme doma telku či rádio (a je úplně jedno, jestli ČT zapnu, nebo mám TV jen na filmy...), takže by bylo záhodno, kdyby se aspon snažili dělat věci, jak píšete, vyváženě. Kvalitní produkce možná vzniká, ale že by jí bylo spousta, ehm...když si vzpomenu na výplody jako Případy prvního oddělení, Sanitka 2, tak si říkám, že to by zdaleka na komerční televizi nemělo šanci. A samozřejmě, jak píšete, ta vyváženost...jako mě vůbec nevadí, že se šije do Babiše, do Zemana a jeho kliky, nicméně mi vadí, že se to zjevně děje na "něčí" příkaz, zatímco třeba věci z doby nedávno minulé se prostě neřeší, protože se tomu "někomu" nehodí. A v dnešní době covidové je vidět, že obsah, co produkují, je až moc v souladu s tím, co se komu hodí pro kontrolu a strašení lidí. A zase, dělat to soukromá televize, ok, je to jejich boj za jejich prachy, ale veřejnoprávní televize ne...

  • Vojtěch Kouba

   Vojtěch Kouba

   Před měsícem

   @Marek Sýkora a Vy jste se náhodou nekoukal třeba na Most, nebo Pribánovy Trabanty? Myslím, že z těch peněz vzniká spoustu kvalitní produkce. Oproti tomu komerční televize neutratí méně a kvalita je někde jinde....

  • Marek Sýkora

   Marek Sýkora

   Před měsícem

   Dělá to dobře. Těch 7 miliard, které se dneska spálí v ČT každý rok, by šlo využít daleko líp.

 43. martin losos

  martin losos

  Před měsícem

  *o Andreji Babišovi

 44. gambini

  gambini

  Před měsícem

  Jojo analytička tuhle pozici z firem typu ovb dostal asi kazdej kdo ma normalni zivotopis. Jinak super rozhovor

 45. rene korbicka

  rene korbicka

  Před měsícem

  Standa je v tomto oboru jasná jednička v ČR, škoda že nemá víc zajímavých hostů.

  • Miloslav Kordík

   Miloslav Kordík

   Před měsícem

   Standa má prakticky jenom zajímavé hosty ,-) To vypadá, že jsi ho začal sledovat včera ....

 46. Lukáš Frint

  Lukáš Frint

  Před měsícem

  Sestřih rozhovoru se Zuzkou Piklovou bude??

 47. Peterson

  Peterson

  Před měsícem

  Nejhorší rozhovor ever :-D

  • Petr Klepetko

   Petr Klepetko

   Před měsícem

   Reálně jsem to chtěl napsat, ale byl jsi rychlejší 😂

  • Miloslav Kordík

   Miloslav Kordík

   Před měsícem

   Naopak ,-) But not for kids :)

 48. Miloslav Wolf

  Miloslav Wolf

  Před měsícem

  dvtv sleduje 20tis lidí, nedělejte z toho giga projekt

  • Patricio Hajdino

   Patricio Hajdino

   Před měsícem

   Přesně

  • Robert Janik

   Robert Janik

   Před měsícem

   tolik maji predplatitelu. Nektere porady ale prece sdili na aktualne, ci hospodarkach, takze ten dosah je v techto pripadech i radove vetsi.

  • Rulakful

   Rulakful

   Před měsícem

   Jasně... 20 tisíc :D :D To máte čísla z roku 2014 ne? Nebo jste si je úplně vymyslel?

  • Miloslav Kordík

   Miloslav Kordík

   Před měsícem

   Nechceš tuhle debilitu přehodnotit? Je to samozřejmě tvoje věc, každý může být veřejně za vemeno, jak je mu libo ,-)

  • Patrik Špicl

   Patrik Špicl

   Před měsícem

   mají 10k platících :D

 49. --

  --

  Před měsícem

  Stando od tohohle rozhovoru tě mám rád.😁

 50. Jiří

  Jiří

  Před měsícem

  Já si prostě nemůžu pomoct, ale Daniela mě strašně přitahuje a to je mi 25... atraktivní, půvabná a inteligentní žena.

  • Jiří Pokorný

   Jiří Pokorný

   Před měsícem

   Proč mi aplikace doporučila z tisíců videí zrovna tenhle rozhovor? Nemůže přece vědět, že se mi paní Písařovicová líbí a dlouho jsem ji neviděl. 🍀🧿

  • Hvezda Nhl

   Hvezda Nhl

   Před měsícem

   🤣

  • zexpyedits

   zexpyedits

   Před měsícem

   @Total Bluffer hej borci to staci xddd

  • Total Bluffer

   Total Bluffer

   Před měsícem

   pohonils?

  • Martin Navalaný

   Martin Navalaný

   Před měsícem

   Jestli to tak půjde dál tak za chvíli budem pod zákonem :-D

 51. Ravel

  Ravel

  Před měsícem

  Nejlepší rozhovor

 52. Simon Babka

  Simon Babka

  Před měsícem

  Kočička

 53. Patrik Novák

  Patrik Novák

  Před měsícem

  Dobrej rozhovor

Další