Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje

Jak velký je tlak farmaceutických firem na užívání jejich léků a vakcín? Jde výrobcům léčiv o zdraví lidí nebo o byznys? Hostem našeho Rozhovoru s... byla farmaceutka a podnikatelka v oblasti lékárenství Pynelopi Cimprichová.

Komentáře 

 1. V H

  V H

  Před 3 hodinami

  Hyena z Volného bloku

 2. V H

  V H

  Před 3 hodinami

  tolik lží a demagogie, že to se jen tak nevidí. Neuvěřitelné a zralé ta trestní oznámení.

 3. Karel Novak

  Karel Novak

  Před 5 hodinami

  Zlatá slova

 4. Karel Novak

  Karel Novak

  Před 5 hodinami

  Vyděšený národ se nejlépe ovládá.

 5. Jiří Mareš

  Jiří Mareš

  Před 9 hodinami

  Jsme v rukách zločinců vedených StB Babišem. Jak dlouho si to necháme líbit??? Postavit je ke zdi za vlastizradu!!!

 6. Vladislav Hřebejk

  Vladislav Hřebejk

  Před 11 hodinami

  Ta paní ještě žije 👍?🤣Za mě super rozhovor a rozumný 👍. No jo 💵💸💰.

 7. Frencis Begbie

  Frencis Begbie

  Před 14 hodinami

  klobouk dolu a dekuji za skvelou reportaz

 8. MESIAŠ PRICHÁDZA

  MESIAŠ PRICHÁDZA

  Před 15 hodinami

  Peklo je večné skutočne a realne, každý pôjde do zatratenia do večného Pekla,,kto odmieta Syna človeka Ježiša Krista,,kto odmieta pokánie každodenné pokánie a žiťe v Svätosti,,inak skončiťe v Pekly na veky vekou,,Zjavenie Jána 20:13,14, pozor doba milosťi končí Mesiaš Prichádza čoskoro Amen ,

 9. Anton Matuska

  Anton Matuska

  Před 15 hodinami

  Pani rozpráva kultivovane ale bullshit a ľahko overiteľné (vedome alebo nevedome) klamstvá (používanie embryí vo vakcínach) zaklincované Billom Gatesom..... Howgh !

 10. MESIAŠ PRICHÁDZA

  MESIAŠ PRICHÁDZA

  Před 15 hodinami

  Ježiš Kristus prichádza ako Pán Pánov a Kraľ Kráľov,,každý musíťe vedieť že čas a hodina pravdy nastala,,čiňte pokánie čiňte pokánie každodenné pokánie a žiťe v Svätosti,,bez Svätosti a Pokánia nikto neuvidí Syna človeka a skončiťe v Pekly na veky vekou do zatratenia ,,zmeňte svoj charakter života a začnite žiť pre Pána existujú iba dve cesty Nebeské Kráľovstvo alebo Večné Peklo ,pozor pozor doba Milosťi končí ,,Mesiaš Prichádza Amen,

 11. Radim Geisler

  Radim Geisler

  Před 21 hodinou

  Je to smutný svět vlády západní civilizace jsou v rukách korporátu a globalistu musíme pokleknout .

 12. Jan Kuranda

  Jan Kuranda

  Před dnem

  Paní doktorko, nechal bych rozhodování o očkování dětí na odbornících. Vaše slova se zdají být logické, ale není logické i to, že je lepší, když se dítě potká nejdříve s očkovací látkou a vybuduje si protilátky než aby se setkalo přímo s virem, který je mnohonásobně nebezpečnější s potenciálem dítěti skutečně ublížit? Bolesti ramene a dočasný diskomfort u části dětí, že mají trochu zvýšenou teplotu a jsou den trochu oslabené, protože prostě imunitní systém dobře pracuje, vám přijde špatné, ale proč nemluvíte o následcích po covidu? To vám přijde ok, pokud děti rozvinou PIMS (ano, vzácné, ale když se třeba jedno dítě ztratí, tak celá republika je na nohou a jde zachraňovat ať to stojí co to stojí) tak to jen tak přejdeme.... Mnohem častější jsou ale dlouhodobější následky a ty se mohou týkat procent dětí. A jelikož tu máme cca 1.7 milionu dětí, bavíme se o desítkách tisíc dětí, které mohou mít zdravotní problémy. Nehledě na to, že výrazně snížíme šíření viru i ve zbytku populace, ale to už je sekundární efekt, kvůli němu rozhodně nemůžeme obhájit očkování dětí, nejsou tu proto, aby zachraňovali nezodpovědnou část dospělé populace. Ale rozhodně to není snížení o 0.01% to je hausnumero Prof. Žaloudíka, které si vycucal z prstu.Jinak poznámku o tom, že po očkování je velký nárůst potratů, to nemyslíte vážně, to je prakticky šíření poplašné zprávy, dejte si kruci pozor na jazyk a nevypouštějte něco, co nemůžete doložit!! www. nejm. org/doi/full/10.1056/NEJMc2113891 . Váš argument proč se proboha nebudete očkovat, přeci si nedáte něco, co cituji "mRNA to vám zabudují do vaší buňky kousek tadytoho mRNA a ono vám to vytváří kousek toho viru pořád dokola. Já si přece nebudu zabudovávat do organismu něco co mi vytváří ten vir" svědčí jenom o absolutním nepochopení, jak mRNA vakcína funguje. Prosím, nastudujte si nejdříve, jak vakcína funguje a pak se teprve rozhodujte, jinak budete dělat špatná rozhodnutí. Než sednete do auta, taky je dobré vědět, k čemu je volant, páčky na něm a jak to funguje... Studie na toxicitu byly samozřejmě provedeny, nevím proč si myslíte, že ne, nechápu vás, jste vzdělaná. Ad Delta - není to úplně jiný vir, než Alpha, na kterou byly vakcíny designované, stále se váže pouze mírně pozměněným proteinem, takže vakcíny stále fungují, pouze mírně méně než na originální variantu. Prosím, fakt by mělo být standardem si nejdřív nastudovat základní věci, než vypustíte do éteru věci, které vás akorát osobně dehonestují.... Bill Gates, promiňte to fakt nebudu radši ani komentovat, to si jenom plácám na čelo...

 13. xNogin

  xNogin

  Před dnem

  Takový názor je statečný ve zkaženém světě.

 14. Zdeny Ruttis

  Zdeny Ruttis

  Před dnem

  Skvěle vysvětleno i pro nás laiky,děkuji moc za názor a přeji dobrého zdraví 👍.

 15. MAXIMUMLCF

  MAXIMUMLCF

  Před dnem

  Děkuji,jste skvělá a přeji pevné nervy a zdravý úsudek..

 16. Jiří Krov

  Jiří Krov

  Před dnem

  Já osobně bych za očkování dětí sekal ruce. Je úžasné, že se ještě dnes najde někdo, kdo se nebojí veřejně říct vlastní názor.

 17. Silvie

  Silvie

  Před 2 dny

  Je někde napsaná informace kdy byl natočen tento rozhovor?

 18. Tibor Malik

  Tibor Malik

  Před 2 dny

  Takhle by měly vypadat i debaty v ČT a jiných TV, bohužel.

 19. Sara

  Sara

  Před 3 dny

  Paní Cimprichova celou situaci krásně nenásilně vysvětlila . 👍🙏 Za mě je to nejlepší rozhovor co se týká tématu covidu .

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před dnem

   @Sara Jsem udiven Vaší logikou. Prosím rozlišujte názor a fakta. Názor je subjektivní, fakta jsou objektivní. To, že fakta jsou objektivní, samozřejmě neznamená, že jsou pravdivá. Ale jsou ověřitelná. Vy jste typická představitelka konzumentů dezinformací. Vytvoříte si názor na základě něčeho, co si někde přečtete, jenom proto, že se Vám líbí a nezáleží na tom, zda je pravdivý. Pak se uzavřete do slonovinové věže svých názorů a nepustíte dovnitř žádný další, abyste se náhodou neshodila před sebou nebo ostatními uznáním faktů, které Váš názor vyvrací. Prosím, přečtěte si to po sobě. Někdo ten fakt, na kterém je založen Váš názor, vyvrací, a Vy mu nedáte za pravdu jen proto, že trváte na svém přesvědčení. Co to je? Proč si myslíte, že Váš názor je správný, a i když ho někdo pomocí faktů vyvrátí, tak stále ne něm trváte? Pak se může stát, že žijete v imaginárním světe bludů. A mimochodem, to že věci zopakovalo mnoho odborníků, nic neprokazuje. Pokud někdo zopakuje lež, tak není odborník.

  • Sara

   Sara

   Před dnem

   @Miro Karad Já s ní souhlasím.Věci které zmínila v rozhovoru zopakovalo již mnoho odborníků. Každopádně jde tu o názor , protože ten určuje jaké budeme mít stanovisko k určitému tématu . Člověk který je od začátku o něčem přesvědčený přece nedá za pravdu někomu kdo ten fakt vyvrací.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 2 dny

   @Sara Právě že ne. Vy i já můžeme mít různé názory. Ovšem této paní jde prokázat, že na mnoha místech lže. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. Za tohle video by ji měli odebrat diplom, ale už je i tak pozdě.

  • Sara

   Sara

   Před 2 dny

   @Miro Karad věc názoru .

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 3 dny

   Nejhorší rozhovor, nic nevysvětlila, vymýšlí a manipuluje.

 20. Pete87

  Pete87

  Před 3 dny

  Konečně nechali promluvit někoho, kdo tomuto tématu rozumí.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 3 dny

   Je zajímavé, že si myslíte, že tomu rozumí, když ona sama přiznává, že není na to odborník. Už jsem unaven z toho stále upozorňovat na místa v jejím proslovu, kde lže a každý si může ověřit, že lže. Jenom to neumí, nebo se mu nechce, protože se mu to hezky poslouchá. Ale přesto některé uvedu: .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola. Jenom výběr z více nesmyslů. Hlásá bludy a lidé jí to žerou, a ani když je přivedu za ručičku k důkazu, že lže, tak to neuznají.

 21. Agnesa Zliechovcová

  Agnesa Zliechovcová

  Před 4 dny

  Akože pre Boha kam sme sa to dostali....farmaceutka tvrdí, že "kusky viru sa zabuduju do našich bunek".. ????? vy si fakt myslíte, že toto si nepozrie aj dajaký vedec alebo lekár ??? ? názory tejto farmaceutky sú horšie, ako tá najhoršia scifi, čo som ostatnú dobu videla. ved ona tvrdí počas 3.vlny, že COVID je pomaly vymyslený, ale minimálne, že to nie je pandémia a že nás lekárov , podotýkam lekárov celosvetovo niekto "usmernil", alebo dajakým spôsobom motivoval, aby sme tvrdili opak a k tomu ešte , aby sme zbytočne držali "už zdravých " pacientov v nemocnici, lebo je to rentabilné. Akože prepáte čo????ako môže byť starostlivosť o ťažko chorécho človeka rentabilná??? Ja ani neviem ako som sa dostala k tomuto videu, ale som zhrozená, že toto môže tvrdiť niekto vzdelaný v 21storočí. Táto pani Mgr a Ing v živote nevidela pacienta s COVID infekciou. Halo pani zobudte sa, ved sa chodte pozrieť do Prahy alebo Ostravy, na COVID ARO. Halo ľudia , preberte sa. aj Vy už prosím. Ved už dobre, nenúťme ľudí sa očkovať, i ke´d mám svoj názor na očkovanie. Názor pozitívny, aj keď nie striktne binárnym spôsosobom, že len očkovaní a neočkovaní existujú na svete. Ale toto sú čisté bludy. Ľudia nič sa Vám nazabuduje "do buňky", nezmení to Váš genóm, nezmení to Vaše DNA, Vaše ja. Je tu úplny výmyseľ“ a nemá „žiadny vedecký základ“, je to messenger, je to poslíček, kuriér ... a stále ti narážky, že "účelne neříkají ...". Skôr mi príde táto pani veľmi účelne namotivovaná... COVID tu je, aktívne sa podielam na liečbe týchto pacientov od 1.vlny až doposiaľ. A verte mi, ke´d je človeku zle a pozerá sa smrti do oči, chce žiť, či je očkovaný alebo nie je. Akože beriem to fakt ako urážku nás všetkýcn lekárov v ČR a SR, teda podľa pani Mgr celosvetovo, že si vymýšľame ťažké priebehy COVID 19. A prepáčte , ale predtým ako si niečo vypustím takto verejne z úst, tak si to aspoň overím / myslím tým aj tie kusočky viru, kt. sa zabuduju do bunky..../. Asi sa nespamätam tak rýchlo z tohto zážitku

  • Lukáš Suchý

   Lukáš Suchý

   Před dnem

   Souhlas s vámi. Z několika lživých diskuzi byly moje příspěvky smazány. Pokaždé, když jsem upozornil na to, že se jedná o bludy. Lidem asi vadí pravdivé zprávy a pravdivé studie. Lidi asi nechápou, že existuje lékařská komora. Lidi asi neví že existuje klub skeptiků Sysifos atd. Ale věří alternativním lékařům a farmaceutům, kteří bez mrknutí oka dávají lidem polopravdy.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 4 dny

   Děkuji za rozumný názor. Snažím se tady na mnoha místech upozorňovat na to, ale jenom hrách nebo perly. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. Obávám se, že nerozhodnuté a nemyslící lidi tato manipulátorka zláká na svou stranu. Právě tímto je video nejvíc nebezpečné. Podívejte se na reakce v diskusi, jak jí děkují za odvahu a pravdu a jak jim to hezky všechno vysvětlila. Tahle paní ve videu používá výmysly, lži, demagogii, argumentační fauly, sem tam to prošpikuje nějakou pravdou, aby vzbudila dojem důvěryhodnosti. Já vím, že lže, a taky vím, že ona si to uvědomuje. Jak to vím? Nařídila totiž mazat příspěvky, které obsahují konkrétní argumenty, které ji ze lží usvědčují. Ty, které obsahují kritická klíčová slova, ona je tedy zná a ví, že by prokázaly, že úmyslně lže. Takhle si ona stojí za svými slovy? Tohle je svoboda slova? Nebezpečné bláboly může svobodně šířit a své oponenty svobodně umlčovat? Ona ví, že lže a šíří to úmyslně. Je jí jedno, jaké škody na zdraví nebo i životech tímto způsobí. Lidi, prosím, vzpamatujte se. To si sami sebe nevážíte? Jen sezobete to, co Vám podsype tahle paní, co se tváří mile a laskavě. Ne, je úlisná a rafinovaná, má dobře promyšleno, co chcete slyšet. Sleduje jen své zájmy a dělá to velmi podlým způsobem. Prosím, uvažujte, ověřujte. Moc prosím.

 22. Dana Lochmanova

  Dana Lochmanova

  Před 4 dny

  p. P. Ciprichová, výborně! Hluboká poklona za Vaši odvahu, souhlasím s Vámi, řekla jste to přesně a my to víme,, Jsou zaháčkování!!,, DěkujiPřeji hodně sil.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 4 dny

   Má odvahu šířit nesmysly. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. O to horší to pak je, že ona sama ví, že lže a šíří to úmyslně. Je jí jedno, jaké škody na zdraví nebo i životech tímto způsobí.

 23. Margita Kruľáková

  Margita Kruľáková

  Před 4 dny

  Nádhera, som veľmi vďačná za múdre slová. Tak nádherne, jednoducho povedané, len keby to väčšina chápala. Ďakujem z celého srdca.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 4 dny

   Bláboly. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. O to horší to pak je, že ona sama ví, že lže a šíří to úmyslně. Je jí jedno, jaké škody na zdraví nebo i životech tímto způsobí.

 24. Petr Kosvanec

  Petr Kosvanec

  Před 5 dny

  víc nakažených = víc tiketů do loterie o smrtonosnější variantu.

 25. Antonín Troják

  Antonín Troják

  Před 5 dny

  Zkráceně, desetitisíce mrtvých - v pohodě, počkejme 10 až 15 let na standartní otestování vakcíny, pak si odporuje, že vlastně se očkuje proti neaktuální mutaci... tvl. Při páté blbosti nebo nepřesnosti jsem to přestal počítat... a jen se smál Nejlepší je, jak kritizuje a sama říká A a neříká B. Ale není se čemu divit. Kdybych byl farmaceutická podnikatelka nebo podnikatel, taky bych lidem rozmlouval roušky a očkování. Oni se tihle nikdy nechtějí nemoci úplně zbavit. Jak by pak tihle podnikatelé vydělávali na svých vitamínech, kdyby všichni přečkali nemoc s menšími potížemi. Proč asi neřekla, kde tyto vitamíny získáme přirozeně - přece abychom si kupovali jejich produkty, lidi s následky si taky pak budou muset kupovat víc léků.... Už vůbec neříká to, že očkování je 3ml za nižší cenu, když však budete na JIP (a to neočkovaní mají statisticky pravděpodobnější), narvou do vás stovky ml třeba Regeneronu a je ten lék otestovaný jinak? Ne, ale je násobně dražší a farmaceutický průmysl vydělá majlant... O porodech je to taky kktina, mám kamarádku na porodnici a ta si víc potratů nevšimla, naopak neočkované covid matky nemůžou při porodu pořádně dýchat a je to zážitek... A takových blbostí tam zvrací víc, hlavně že má titul - je to podnikatelská čarodějnice.

  • Miroslav Brabec

   Miroslav Brabec

   Před 5 dny

   „Proč asi neřekla, kde tyto vitamíny získáme přirozeně...." Protože to není skloubitelné s normálním/moderním životem drtivé většiny lidí. To samé platí pro minerály.

 26. Cheero Cheero

  Cheero Cheero

  Před 5 dny

  .... to celé je podvod ... netvrdím, že ta nemoc tu není, ale kšeft je kšeft ....

 27. marge simsnová

  marge simsnová

  Před 5 dny

  Tleskám 👏👏 Ta sympatická paní má ale odvahu jako málokdo! 👍👍 Říct narovinu to, co si všichni myslí, ale bojí se říct nahlas 👍👍

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 4 dny

   Má odvahu šířit nesmysly. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. O to horší to pak je, že ona sama ví, že lže a šíří to úmyslně. Je jí jedno, jaké škody na zdraví nebo i životech tímto způsobí.

 28. Jiri Slavicek

  Jiri Slavicek

  Před 5 dny

  Paní farmaceutka mluví chvílemi velmi rozumně. Je jasné, že celá pandemie covidu se nafukuje do obřích rozměrů, nebezpečnost nemoci se přehání. Když se tento obří mezinárodní vlak dal do pohybu, kdekdo se na něm sveze. Farmaceutické firmy, politici, ekononové, socialisti, podnikatelé. Každá z těchto skupin cítí příležitost vysokých výdělků nebo získání vlivu. Je to stejný princip, jako histerie okolo klimatických změn. Že Covid-19 není mor ukazuje realita ve státech USA ovládaných Republikány. Žádné lockdowny a minimální omezení, přesto mají stejné nebo lepší výsledky než státy ovládané Demokraty. V chudých částech světa s nízkou proočkovaností se také neděje žádný Armagedon . Osobně největší riziko pandemie vidím v posilování role centrálních vlád a omezování svobody. Dál v bezmezném utrácení za “boj” s touto pandemií. Akorát to paní nakonec zazdila argumenty o liských plodech a Billu Gatesovi. To jsou klasické zbraně antivaxerů, čekal jsem ještě chemtrails a spiknutí Illuminátů. O procesu schvalování vakcín toho také příliš neví.

  • Jiri Slavicek

   Jiri Slavicek

   Před 5 dny

   @Lea Konaševská Nic kontroverzního jsem okolo osoby Billa Gatese nezaznamenal. Ani v soukromém ani v profesním životě. Rozvedený, tři děti. V byznysu mi vadí příliš dominantní postavenení Microsoftu, ale stejné je to i s jinými společnostmi (Google, Facebook, Amazon, ...). Oligarchie je pro společnost škodlivá. Jeho filantropické aktivity mají často hlavu a patu, na rozdíl od aktivit OSN nebo "filantropa" Sorose. Třeba očkování proti dětské obrně v Africe. Má i celkem rozumné názory ohledně řešení energetiky a odklonu od fosilních paliv.

  • Lea Konaševská

   Lea Konaševská

   Před 5 dny

   A vy něco o Billu Gatsovi víte, že to schazujete ze stolu jako nějakou trapnou dezinformaci z emailového řetězáku? To že to zesměšňují mainstreamová média je záměr. Stačí jít více do hloubky a zjistíte, že ta spojitost s ním není dezinformace. Zjistěte si např. něco o jeho "filantropických" aktivitach v Africe a něco o jeho rodinné a historii. Samozřejmě za tím není jen on sám, tak to nikdy není. :D Ale tvrdit, že je něco jenom klasická zbraň antivaxxerů je omezenost a ignorantství. Jestli chce někdo něco podobného tvrdit, ať si udělá nějdřív svůj důkladný research a nepapouškuje jen to co je mu podsouváno mainstreamem.

 29. Amaru Shakur

  Amaru Shakur

  Před 5 dny

  Už jen, co je v těch vakcínách! 😉

 30. Ilona Sigmundova

  Ilona Sigmundova

  Před 6 dny

  Skvělý, moc děkuji!!!! 👍

 31. Radim Peterka

  Radim Peterka

  Před 6 dny

  dobrá komedie :-) to jsem se nasmál. Paní říká, že pandemie neexistuje :-D; do mMR vakcíny se dávají části potracených plodů.... IQ této ženy je hodně nízké. Nutno pro dobrou náladu přečíst si její názory na elektromobily a to "že často samy od sebe vybuchují", na uhlíkovou stopu atd... zástupkyně hnutí Švýcarská demokracie :-DDDD

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 6 dny

   Bohužel mnoho lidí to bere vážně, a akceptuje její bláboly. Zneužívá postavení farmaceutky a lidé jsou proto ochotni jí věřit. Podívejte se na reakce v diskusi. O to horší to pak je, že ona sama ví, že lže a šíří to úmyslně. Je jí jedno, jaké škody na zdraví nebo i životech tímto způsobí.

 32. Tomáš Hložek

  Tomáš Hložek

  Před 6 dny

  Děkuji !!!

 33. Alena Otahalova

  Alena Otahalova

  Před 7 dny

  Tleskám . Bezvadný rozhovor .

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 7 dny

   Cože? Ověřte si například tohle. Výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ...vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 34. Frantisek Lukovic

  Frantisek Lukovic

  Před 7 dny

  Iluminati ovládajú svet, je to v piči. Dosť odvážne takto rozprávať nahlas pravdu takže rešpekt pani za odvahu.

 35. Maja Hankova

  Maja Hankova

  Před 7 dny

  Respect

 36. fishkus drummer

  fishkus drummer

  Před 7 dny

  Paní Cimprlichová o té vakcíně mluví stejně jako já v roce 2020 když tady žádná vakcína ani nebyla, stručně prostě nevím co to je a píchnout to do sebe nenechám to je moje TEČKA

 37. Kristin Balova

  Kristin Balova

  Před 7 dny

  Jste statečná,že jste šla do televize a řekla jste pravdu. Dnes každý jen hrabe a hrabě pro sebe. Držím vám palce a přeji hodně dobrého. Děkuji vám🌹

 38. Ma Ya

  Ma Ya

  Před 7 dny

  A FDA žádá u Federálního soudu, aby po dobu 55 let nemuseli zveřejňovat obsah vakciny Covid-19. Děkuji oběma dámám, skvělé věděly rozhovor a snad to otevře oči těm ještě spicích a doufám, že brzy převrátíme tuto globálně nastávající diktaturu.

 39. Tomáš Kampf

  Tomáš Kampf

  Před 7 dny

  Prosím vysílejte na massmedia (kéž by to šlo). P. Cymprochová mi mluví z duše

 40. dave

  dave

  Před 8 dny

  4:21 18:24

 41. Josef Verner

  Josef Verner

  Před 8 dny

  Paní má takový pocit , o bože co je to za keci 🤮 Já tomu sice nerozumím ale mám pocit, není to nějaké divné a co Bill Gates o do nebe volající žvásty. Na všechno co jste jmenovali jsou studie, zveřejněné i na internetu , ale paní je z dob kdy ještě internet neexistoval ale ona má pocit a to je přeci pravda že 🤣😭😂

 42. Miro Karad

  Miro Karad

  Před 8 dny

  Tahle paní ve videu používá výmysly, lži, demagogii, argumentační fauly, sem tam to prošpikuje nějakou pravdou, aby vzbudila dojem důvěryhodnosti. Já vím, že lže, a taky vím, že ona si to uvědomuje. Jak to vím? Nařídila totiž mazat příspěvky, které obsahují konkrétní argumenty, které ji ze lží usvědčují. Ty, které obsahují kritická klíčová slova, ona je tedy zná a ví, že by prokázaly, že úmyslně lže. Takhle si ona stojí za svými slovy? Tohle je svoboda slova? Nebezpečné bláboly může svobodně šířit a své oponenty svobodně umlčovat? Lidi, prosím, vzpamatujte se. Nevěřte jí.

 43. SANDRA

  SANDRA

  Před 9 dny

  Přesně tak, úžasná paní doktorka, která lidem konečně říká pravdu🙏💖

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 8 dny

   Ověřte si například tohle. Výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ...vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 44. Jan Vlasak

  Jan Vlasak

  Před 9 dny

  Třikrát HURÁ HURÁ HURÁ této neohrožené dámě, jen více těchto opravdových odborníků, kteří jsou schopni kontrovat vládním pohunkům. Lidé bděte a používejme selský rozum čili Cui bono? Přeji všem hezký víkend

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 8 dny

   Ověřte si například tohle. Výmysly nebo úmyslné lži: ... dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 45. Alena Hlavacova

  Alena Hlavacova

  Před 9 dny

  Covid je, statistika ve svete mluvi za sebe. Nebudeme ae branit ockovani, je to prvni ochrana pred covidem,ze neni vakcina proholubena, neznamena,ze se nebude ockovat! kdo se boji o svoje zdravi,mel by verit a neco delat,necekat,az si te covid najde. A co potom budou rikat ti nenaockovani? Italie je prikladem, mnohem mene nakazenych vzhledem k poctu obyvatel!At se lidi neodradi a ockuji se,myslim , ze je vetsi strach z pritomnosti. Lekari delaji co mohou,chyby se mohou stat, ale je tu fakt , ze covid je a kdyby se vsichni naockovali,tak urcite by ho bylo mnohem mene! A deti,alergici si musi davat vice pozor! Disciplinou a respektovanim se muze covid porazit a ne poslouchanim teto pani! Ani by to nemeli zverejnovat! Jen zastrasi lidi a zpoichybni vse! zadny chaos,ale rozum zdravy to chce!

 46. Alena Hlavacova

  Alena Hlavacova

  Před 9 dny

  Není těžké prokázat, že paní nemluví pravdu, protože informace o tom jsou na více seriózních webech, které jsou ve vzájemném konsenzu. Samozřejmě z konsenzu automaticky neplyne, že mají pravdu. Ovšem jedná se většinou o renomované lékařské internetové stránky a časopisy, které mnohdy vycházejí i tištěnou formou. Příspěvky procházejí oponentním řízením redakční radou, která má poradce v lékařských nebo podobných fakultách nebo výzkumných ústavech s touto tematikou. Nedovolí si publikovat něco nekvalitního, kromě jiného by si poškodili svoje renomé. Ovšem může se stát, že se tam vetře někdo, kdo pro chvilkovou slávu zfalšuje výsledky. Takový člověk je dříve nebo později odhalen, protože výsledky nebudou potvrzeny jinde. Není důležité, kdo pravdu říká, ale co je pravda. Bohužel stoprocentní, absolutní a neměnná pravda neexistuje. Platí v kontextu času a událostí a vyvíjí se, jak jsou zjišťovány nové poznatky. O některých výrocích nebo skutečnostech však lze s jistotou říct, zda jsou pravdivé nebo ne. Země se teď točí, 2+2=4, voda neteče do kopce. Ale v dlouhodobém měřítku nemusí být pravda, že se Země točí, protože třeba za 100 triliónů let nebude existovat. V humanitních vědách je to těžší, tam jsou kritéria pravdy a jejího ověřování složitější.

 47. Martin Šrámek

  Martin Šrámek

  Před 9 dny

  Nejsem odborník v této oblasti ale mám v řadách mé rodiny a přátel mám několik špičkových lékařů a ti všichni se shodují, že vakcinace je správná. Proč bych měl tedy věřit nějaké paní farmaceutce, která mimo jiné naznačuje, že to vše ovládá Bill Gates. Vždyť je to do nebe volající nesmysl. Paní farmaceutka se hluboce mýlí. Podnikám ve stavebnictví (střechy) a taky si nenechám kecat pekařem do toho, jak správně položit střešní krytinu. Asi tak.

 48. Maria Simova

  Maria Simova

  Před 9 dny

  Follow the money...

 49. Mr Cuboid

  Mr Cuboid

  Před 9 dny

  Pro vládu, pro všechny naše politiky a pro všechny ostatní těžce nezaměstnatelný mudrce a blbce. Když to chcete, tak si to píchejte, ale nenuťte to ostatním a obzvláště dětem. Je tady totiž velká část obyvatelstva co si to proti vlastnímu úsudku nechají raději vpravit do těla, aby nepřišli o zaměstnání a měli co žrát. To je dle mě stejně nebezpečné. Od začátku se tu nevytvářel žádný prostor pro debatu 5 000 000 lidí proti 5 000 000 odmítavým. To protože nebyl zájem, aby se vyřešila pseudopandemie, ale rozdělil národ a předlužil stát (a prodaly se ty neúčinný a pos.aný vakcíny). Když není za ty vakcíny zodpovědný výrobce, měl by přeci zcela jistě jim být jednotlivý občan, kterému to neférově odpírá stát. A ty kecy, že neočkovaní mohou za stav pseudopandemie jaký je dnes, co občas slýchávám, je ve sportu (slušně) podpásovka, (skoroslušně) kop do pr.ele ze předu. Dnes už každý má svou pravdu a bude se to dál hrotit. Příroda je mnohem moudřejší než člověk a ona to jako vždy vyřeší nejlépe. Ta na blbost a byznis se.re.

  • Mr Cuboid

   Mr Cuboid

   Před 7 dny

   Já bych ještě dodal. Dnešní covidová pseudovakcína byla postavena na stejnou úroveň vedle klasických a postaru prověřených vakcín. Poněvadž tato se netestuje alespoň dekádu, ale testuje se doslova v přímém přenosu a jediné kde byla testována bylo na simulátorech v počítačích. Výsledky testů na obyvatelstvu jsou doslova ještě horké svou novostí, že se hledá kdejaké zastrčené procento aby se mohlo vítězně pokračovat k rudým zítřkům. Připomíná mi to jako když běží sčítání výsledků voleb. Ovšem u voleb se čeká až budou neoddiskutovatelně jasné všem občanům celé republiky. Rozhodně tu není pár brblounů, kteří jsou vždycky někde, aby mohli říci, že je to určitě zfalšované. Ne, dnes je zde zhruba půl národa co brblá. Určitě je zmanipuloval Putin. Nebo jsou to tajní agenti z Číny po plastické opraci převlečení za čechy. Nebo jsou to Ti zlí, zlomyslnci zlomyslovatělý. A nebo jsou to lidé s nižším nebo základním vzděláním plus alkoholici a feťáci. A jestli je to opravdu z Ruska, musíme mu vyhlásit to největší možné embargo na světě, co ještě nikdo nikdy neviděl. Hlavně na naše škodovky a to i s čipama až je dovezou z.. no z tý, no.. z USA.

 50. Іван evro house

  Іван evro house

  Před 9 dny

  Vopravdu ta paní ma pravdu 👍

 51. jan zvolensky

  jan zvolensky

  Před 9 dny

  Pani doktorka by mala byt odvysielana na prvom televiznom programe o 20.00!

 52. Lenka Rossi

  Lenka Rossi

  Před 9 dny

  Pokud budu mít zranění,které si bude vyžadovat přeočkování proti zákeřnému tetanu,samozřejmě a bez obav ho podstoupím,protože k té vakcíně mám důvěru a vím,že mě ochrání.Vakcinám proti Covidu NE.Misto zdravotniho boje s virem se z toho stal boj z pozice moci vlády.Žadny strom neroste do nebe.

  • Mr Cuboid

   Mr Cuboid

   Před 9 dny

   Mám stejný názor.

 53. Radek Chmiel

  Radek Chmiel

  Před 9 dny

  Fantasticky řečeno, bohužel byznys pojede dál. Nejhorší z toho je, že mnohé vlády z toho dělají celosvětový epidemiologický konflikt. Navíc v tomto období je opomíjen základní fakt-změna počasí, není léto,, ale podzim, tzn. nárůst respiračních chorob. Myslím si, že kdyby se pacienti s touto nemocí léčili od začátku dostupnými léky a medikamenty, tak by jsme tady neměli plné nemocnice, hlavně jip oddělení. Léčit pacienta po telefonu je nejhorší věcí, co může být. Myslím si, že vakcinace a léčba paralenem nesníží nebezpečnost tohoto onemocnění.

  • Mr Cuboid

   Mr Cuboid

   Před 9 dny

   Souhlas. Vláda totiž už dávno nezastupuje lid. Myslí si že jsou chytřejší než 5 000 000 odmítavých občanů (zhruba polovina v naší republice). Začínají používat nefér donucovací prostředky.

 54. predator 13

  predator 13

  Před 10 dny

  A blbcům přitekla voda na mlýn . Blbec rad poslouchá další blbece a rádi spolu sdílí tu jejich blbost

 55. Lenka Pastierová

  Lenka Pastierová

  Před 10 dny

  Dekuji ♥️ ze jsem se s Vámi a Vaším mužem mohla osobně setkat. Dekuji Vám ze lidé jako Vy existují a pomáhají informovat ostatní. Utvrdili jste mě v mem vratkem postoji o tom jestli je to opravdu dobře nebo špatně, jestli není lepší to vzdát a proste “ mít klid “ a nebo vydržet a stát si za svým. Dekuji ♥️

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 9 dny

   @Mr Cuboid Já očkování nikomu nenutím, jenom se ho zastávám. Upozorňuji na to, že paní v mnoha věcech lže, a kdo chce, může si to ověřit. Tudíž jako celek to není důvěryhodné. Je na každém, aby zvážil argumenty pro a proti. A jsem zděšen z toho, jak může někdo tuhle snůšku blábolů považovat za argumenty. "Dnes už každý má svou pravdu" není přesné, mělo by být "dnes už každý má svůj názor" Proto i Váš příspěvek beru jen jako subjektivní názor, na který máte právo, ale tím, že si myslíte, že máte pravdu, se z něho pravda nestává.

  • Mr Cuboid

   Mr Cuboid

   Před 9 dny

   @Miro Karad Když to chcete, tak si to píchejte, ale nenuťte to ostatním a obzvláště dětem. Je tady totiž velká část obyvatelstva co si to proti vlastnímu úsudku nechají raději vpravit do těla, aby nepřišli o zaměstnání a měli co žrát. To je dle mě stejně nebezpečné. Od začátku se tu nevytvářel žádný prostor pro debatu 5 000 000 lidí proti 5 000 000 odmítavým. To protože nebyl zájem, aby se vyřešila pseudopandemie, ale rozdělil národ a předlužil stát (a prodaly se ty neúčinný a pos.aný vakcíny). Když není za ty vakcíny zodpovědný výrobce, měl by přeci zcela jistě jim být jednotlivý občan, kterému to neférově odpírá stát. A ty kecy, že neočkovaní mohou za stav pseudopandemie jaký je dnes, co občas slýchávám, je ve sportu (slušně) podpásovka, (skoroslušně) kop do pr.ele ze předu. Dnes už každý má svou pravdu a bude se to dál hrotit. Příroda je mnohem moudřejší než člověk a ona to jako vždy vyřeší nejlépe. Ta na blbost a byznis se.re.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 10 dny

   Toho se obávám nejvíc, že nerozhodnuté lidi tato manipulátorka zláká na svou stranu. Právě tímto je video nejvíc nebezpečné. Působí relativně přesvědčivě na lidi, kteří příliš neuvažují a neověřují si její tvrzení. Ve videu používá výmysly, lži, demagogii, argumentační fauly, sem tam to prošpikuje nějakou pravdou, aby vzbudila dojem důvěryhodnosti. Výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 56. Belo MOLNAR

  Belo MOLNAR

  Před 10 dny

  Tahle paní si asi myslí že je lepší umřít ? Nebo je se potřeba obránit všemi možnými prostředky ?

 57. Karel Sedláček

  Karel Sedláček

  Před 10 dny

  Bydlím v Německu nechal jsem se neočkovat 6.8.2021 Johnson Johnson po pár hodinách jsem dostal horečku 39.8 bolesti hlavy kloubu nechuť k jídlu druhý den to samé po návštěvě u lékaře mi bylo řečeno že je to normální,napsal mi neschopenku a hotovo. Můžu říct že zhruba 3 týdny mi nebylo dobře silná bolest hlavy,slabost, točení hlavy atd je mi 31 let.

 58. mi sva

  mi sva

  Před 10 dny

  Paní farmaceutka, kterou živí prodej léků, a která je zaseklá v době socialismu, kdy byl průměný věk přežití obyvatelů o 20 let nižší než dnes a ona spokojeně hájí těch pár léků ze zdejších zdrojů z tehdejší doby, by se neměla vyjadřovat k aktuální situaci. Za socíku se za léky ze zahraničí od těch "zkorumpovaných" farmaceutických firem běžně platili úplatky v bonech a jiných dobrotách. Nyní má český občan k dispozici nejmodernější léky bez zásadních doplatků (průměně max. 10% ceny aktuálního léku) a průměrný věk a přežití občanů je výrazně vyšší, ale přesto má paní "farmaceutka" s tím problém. Takováto osoba není zcela důvěryhoná v hodnocení léčiv či vakcín. Navíc paní Pynelopi Cimprichová podníká v oblasti lékarenství. To není zrvona instituce, která by běžně hlásila nežádoucí účinky léčiv, natož vakcín se kterými vůbec nepřichází do kontaktu. Takže toto je jedna obyčejná lež.

 59. Alena Klej

  Alena Klej

  Před 10 dny

  dobrý den ..moc děkuji za tuto reportáž, a hlavně za odvahu

 60. Marthos

  Marthos

  Před 11 dny

  perfektní, moc děkuji :-)

 61. Peter

  Peter

  Před 11 dny

  Se vším souhlasím. Shoduje se to s tím co víme my. Akorát doplním dvě informace a jednu domněnku. 1. Ochranné složky totálně selhaly již v začátku Covidu. Snažili se zastavit nemoc pouhým měřením teploty. Žádná jiná opatření nebyly. 2. Nemáme žádné důkazy o funkčnosti vakcín, které údajně zastavili údajné epidemická onemocnění v minulosti. 3. Taky jsme hodně uvažovali proč tuto kovidovou situaci někdo dělá. Jediné co nám vyšlo, že je (nebo jej) hodně baví šikana.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 10 dny

   Podívejte se na tohle, výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D

 62. Veronika Opletalova

  Veronika Opletalova

  Před 12 dny

  Co to ta paní žvaní? Neměla by vrátit diplom z farmacie? Vždyť dělá ostudu Farmaceutické fakultě v Bratislavě a celé farmacii !!! A to její podnikání: "Mnoho let vedu vlastní firmu, která se zaměřuje na dokumentaci a administrativu léčiv, zdravotnických potřeb a doplňků stravy." Tohle dělá soukromá firma? Na to snad máme Státní ústav pro kontrolu léčiv, Státní zdravotní ústav a Ministerstvo zdravotnictví. V některých věcech má pravdu, ale pokud jde o Covid-19 a očkování, to je jeden nesmysl za druhým.

  • Vladka GREEN

   Vladka GREEN

   Před 12 dny

   Ale, naockovana ovce se ozvala, ze? No hlavne, ze vy jste takova odbornice, vsichni okamzite zmenime nazor, protoze VY jste rekla, ze je to nesmysl!! Uplne zbytecne tu prudite, tady nas takovyhle "odborny" nazory vubec nezajimaj. Takovyhle blaboly si muzem jit cist na Seznam apod.

  • Mates2271

   Mates2271

   Před 12 dny

   Tak raději uveďte protiargumenty, ať přispějete k diskuzi. Říct, že něco je blbost a neuvést protiargument, je k ničemu.

 63. Mates2271

  Mates2271

  Před 12 dny

  Ve smlouvách, které farmaceutické firmy uzavřely se státy, které jsou mimo jiné veřejnosti utajeny, se farmaceutické firmy zdráhají převzít jakoukoliv zodpovědnost za vedlejší účinky. Je to skandál. Díky za skvělý rozhovor!

 64. Ji ri

  Ji ri

  Před 12 dny

  👍👍👍👍👍👍👍

 65. jana ko

  jana ko

  Před 12 dny

  Děkuji Vám za toto video, děkuji paní farmaceutce, že se nebojí otevřeně říci svůj názor. Když sleduju dění tady ve státě, jenom se mi čím dál více potvrzuje, co jsem si už sama myslela. Děkuju.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   Na svůj názor má právo. Ovšem šířit dezinformace, to je něco jiného. To by neměla dělat. Podívejte se na tohle, výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 66. Steve Cord

  Steve Cord

  Před 12 dny

  perfektne video, dakujeme! vakcina mozno pre rizikove skupiny, ale urcite nie pre zdravych a uz vobec nie pre deti !!!

 67. Dagmar Příbrská

  Dagmar Příbrská

  Před 12 dny

  czstate.com/v/gs-iwKSMuJ6cjpU/video.html

 68. Sem Tex

  Sem Tex

  Před 13 dny

  Tak jsem se na to podíval ještě jednou a musím zhodnotit, že je to pravda. Takže milá vládo, nechte mladé a zdravé lidi na pokoji a starejte se o ty rizikové skupiny. Jinak za chvíli nebude mít z čeho žít ani VY!! Momentálně tady vláda vytvořila dojem, že všichni očkovaní jsou z obliga a nemusejí nic a nechat se očkovat kvůli tomu, abych mohl do hospody a do kina a bůvíkam, to si strčte za klobouk - nepotřebujeme takové milodary - nechte nás žít !!

  • Sem Tex

   Sem Tex

   Před 11 dny

   @Miro Karad Asi ano. Je to opravdu složité téma, a nelze jednoznačně říct ano, nebo ne. Takže za mne bych sledoval minimálně protilátky a na základě toho bych doporučil vakcinaci. Je jasné, že mladší ročníky bez vedlejších diagnóz jsou na tom zřejmě lépe. Nicméně dnes jsem zjistil, že můj spolupracovník je v karanténě, protože jeho děti nákazu přinesli ze školy. Šance, že se každý z nás s nákazou setká je asi 99,9%. Takže co pro zmírnění lze udělat = zdravý pohyb, životospráva a klid, žádný stres. Těm co jsou bohužel "polymorbidní" lze jen držet palce, ať to nechytnou. Hlavně ZDRAVÍ :-) P.S.: czstate.com/v/haajrGmts8qnq6I/video.html

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 11 dny

   @Sem Tex Ano, bylo by to téma na dlouhé hodiny, sám jste to zjednodušeně shrnul na otázku vyhodnocení rizika. Nikomu vakcínu nevnucuji, ani netvrdím, že je všespasitelná. Ale pro věkové skupiny 60+ riziko Covidu už převažuje nad rizikem vakcinace. A bohužel právě tihle lidé se dají snadno ovlivnit těmito splácaninami. Řeknou si: Ta paní je farmaceutka, tak ví, o čem mluví a musí mít pravdu. Nemusí a nemá. Ta paní ovšem zavádí a svým protivakcinačním vystoupením (tedy nejen ona) odradí od něj mnoho lidí, kterým by mohlo pomoct. Já vím, že účinnost vakcíny časem klesá, stále je však dost významná na to, aby to mělo smysl. Opakuji, pro rizikové skupiny. Ve videu používá výmysly, lži, demagogii, argumentační fauly, sem tam to prošpikuje nějakou pravdou, aby vzbudila dojem důvěryhodnosti. Já vím, že lže, a taky vím, že ona si to uvědomuje. Jak to vím? Nařídila totiž mazat příspěvky, které obsahují konkrétní argumenty, které ji ze lží usvědčují. Ty, které obsahují kritická klíčová slova, ona je tedy zná. Je mi z toho špatně, chápu, že ji mnozí neumějí prokouknout, na tohle je profesionálka. Ale nechápu, proč si odmítají ověřit fakta, na které upozorním, dokonce se vysmívají mým argumentům, když něco prokážu (jinde, tady už jsem cenzurován). Namísto toho obdivují její odvahu, pravdomluvnost, tleskají jí za to, jak jim to hezky objasnila. Smutné. Paní jenom honí politické nebo jiné body a vůbec ji nezajímá odpovědnost za její výroky, škodu, kterou tím nadělá na zdraví, a ano asi i na životech lidí.

  • Sem Tex

   Sem Tex

   Před 12 dny

   @Miro Karad Ano, uznávám že jako celek nelze hodnotit, ale tvrdit, že vakcína je to jediné, co nás spasí je taky blbost. Takže asi tak. Ano nemocnice jsou přeplněné, to nelze popírat, ale data, jak se prezentují, hlavně úmrtí na Covid-19 jsou podle mne hodně zkreslená a díky tomu tady pak vzniká panika. Jak uvádí p. Žaloudík, jsou tu i jiná úmrtí tzv. polymorbidních pacientů, kteří mají i jiné nemoci a Covid-19 je zřejmě oslabil natolik, že pak zemřeli o něco dříve, ale nelze tvrdit, že zemřeli pouze na Covid-19. To je téma na hodinové diskuze. Nicméně pro mne, jakožto relativně zdravého jedince je vakcinace spíš ohrožení života, nechci být tím 0,001 %. A ohánět se tady očkováním proti tetanu, černému kašli apod. asi není na místě, když tyto vakcíny fungují po desetiletí. Nevím co bych ještě dodal, nikomu vakcinaci nerozmlouvám, ale taky si ji nenechám vnutit.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   @Sem Tex Nerozumíme si. Ptal jsem se na názor na celé video. Vy zmíníte účinnost vakcíny, ta pro video není podstatná. A taky není pravda, že nejsou účinné. Na začátku je účinnost kolem 90%, pak s časem postupně klesá. To není nic nového. Ale i menší účinnost je účinnost, která má smysl. A navíc, pokud předložíte jeden údaj, který je pravdivý, a jsou tam, třeba životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D., tak to přece neprokazuje, že video je pravdivé. Jenom něco z toho. Tak konkrétněji, prosím o zhodnocení pasáží, dám jen krátké úryvky: .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola. Jenom výběr z více nesmyslů.

  • Sem Tex

   Sem Tex

   Před 12 dny

   @Miro Karad Vice zdroju, a to ze nynejsi vakciny jakékoliv proti c19 nejsou účinné , na to nemusím mít VŠ. Stačí sledovat statistiky a umět si je správně interpretovat... viz. p. Žaloudík a spol.

 69. ivana13861

  ivana13861

  Před 13 dny

  Paní mluví nelogicky (min. 1:30) . Mluví o polymorbidních pacientech, kteří měli pozitivní test na covid, a kteří i přesto, že po 7 dnech už nemohli přenášet virus na ostatní, byli drženi v nemocnici týdny a týdny. Jenže ti, co byli drženi v nemocnici, přestože už neměli aktivní infekci covidu byli drženi proto, že byli ohroženi komplikacemi oni sami, ne proto, aby nemohli někoho nakazit. Paní prostě plete jabka s hruškama.

  • Vladka GREEN

   Vladka GREEN

   Před 12 dny

   Jiste, kdyz jste to vy rekla tak musi byt pani farmaceutka nelogicka! Ona nerekla nic o tom, ze po 7 dnech neprenaseli covid, ani nemluvila o lidech, kteri meli komplikace kvuli kterym museli zustat v nemocnici, mluvila o lidech, kteri zadny takovy duvod jiz nemeli, ale drzeli je tam jen proto, ze jim test vychazel pozitivni! Navic tahle cast hovoru neni na 1:30 ale na 8:40! Moc vam to nemysli, co?

 70. přírodomilka Jitka

  přírodomilka Jitka

  Před 13 dny

  konečně !!!!!!! nějaký odborník //paní Cimprichová, smekám !!!!!! a děkuji....!!!!!!!!, protože když si to myslí a řekne obyčejný čloběk, je vyvrhel !!!//říká nahlas to, co si myslím o "covidmašinerii", co mi vrtá hlavou, co se jeví podivně, lživě, vykonstruovaně, nafouknutě atp..... a myslím, že zdaleka !!!!!! nejsem sama !!!! život mi ničí a komplikují nežádoucí účinky lékojedů a pak si Vás už jen přehazují jako horký brambor a kvalita života mizerná......

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   Podivně, lživě, vykonstruovaně mluví právě tahle paní. To propána nejste schopna vidět? Výmysly nebo úmyslné lži: ...snažili se ten test udělat, aby dostali tu pozitivitu, .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 71. Nika Z

  Nika Z

  Před 13 dny

  Děkuji 👏

 72. Adéla Nováková

  Adéla Nováková

  Před 13 dny

  Jak překonat Matrix: czstate.com/v/fbJ5n2p71bigaNQ/video.html

 73. Adéla Nováková

  Adéla Nováková

  Před 13 dny

  Jak překonat matrix:

 74. Jozef Garab

  Jozef Garab

  Před 13 dny

  Vo je štvrtá vlna. Len my sme mali nekonečnú vlnu Druhú a tretiu bez prerušenia. Ešte na jar veľkej noci bol zákaz vychádzania v nočných hodinách. Preto sme teraz v tretej vlne. Z rúškom ktoré ste si ušili ste museli chodiť aj po ulici. V lete už stačilo si ho nasadiť len v obchode. Vláda potom vyhlásila že sa prípravy na jeseň. A šaškovala na hraniciach. Kontrolovala dovolenkarov. No a horúčka sa v nemocnici lieči ventilátorom. Teraz sú v nemocnici zaočkovany. Ale že väčšina je nezaočkovaná. Zaočkovany by mali ostať doma. Keď majú slabý priebeh.

 75. Lucie Jirásková

  Lucie Jirásková

  Před 13 dny

  Děkujeme,ono to pozvolna vyplave na povrch,finanční zisk a záměr ,ale také kdo to vše řídí. Děkuji za krásný rozhovor. Lucie

 76. Vladka GREEN

  Vladka GREEN

  Před 13 dny

  Naprosto presne receno! Odkladani pece o pacienty zpusobilo mnohem vic umrti nez cely covid dohromady! A to neni samozrejmne jen u nas. Muj britsky ex-manzel mel 2x! odlozenou operaci tlusteho streva s rakovinou! Nastesti ma tuhy korinek tak to prezil. Spousta lidi ale na tom tak dobre neni a ty pokud vubec takovouhle "peci" preziji, maji nalomene zdravi po zbytek zivota. K vakcine se radeji ani vyjadrovat nebudu.

 77. David Lopour

  David Lopour

  Před 14 dny

  Celý tento Covidismus je východisko pro nadnárodní korporace z přicházející celosvětove hospodářské krize. Jak rekl Rockefeller, buďto bude celosvětová válka a nebo celosvětová pandemie, nadnárodní elity vybraly pandemii!

 78. Štěpánka Kodydkova

  Štěpánka Kodydkova

  Před 14 dny

  Konečně někdo rozumný a nebojí se mluvit!!!

 79. Luboš Mihók

  Luboš Mihók

  Před 14 dny

  Krčméry to je ako jeho sestra mlátiť po dutej hlave jeden ako druhý

 80. Petr stuntbiker

  Petr stuntbiker

  Před 14 dny

  Přesně tak ,jen potvrzení toho co si o covidovem šílenství již dlouho myslím a klobouk dolů za Vaši odvahu sdělit toto veřejnosti , z vlastní zkušenosti všechna vyšetření odložena kvůli covidu , momentálně jsem invalidní a jelikož moje zubařka kvůli covidu přes rok a půl neordinuje tak si šetřím na zuby , protože než to ukončí tak mám po chrupu 👎

 81. Ľubo

  Ľubo

  Před 14 dny

  investigation_and_prosecution_of_those_individuals_responsible_for_crimes_against_humanity podpíšte petíciu pre posilnenie postavenia podania trestného oznámenia v Haagu, ktorú tam podali vedci a právnici (Fleming, Weis, Pirošíková a iní)

  • Vladka GREEN

   Vladka GREEN

   Před 12 dny

   Podepsano! Diky za info!

 82. tana ciernikova

  tana ciernikova

  Před 14 dny

  Ďakujem 👋

 83. Petr Hodulík

  Petr Hodulík

  Před 14 dny

  Doktorka Judy Mikovitsová, vy , Peková , Žaloudík , Jan Hnízdil a vám dalším podobným moc fandím, držte se

 84. Jaroslava Repčíková

  Jaroslava Repčíková

  Před 14 dny

  Děkuji za tento rozhovor věřím paní farmaceutce je to odvážná žena.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   Má odvahu lhát, to je vše. Výmysly nebo úmyslné lži: ...snažili se ten test udělat, aby dostali tu pozitivitu, .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 85. YellowKing

  YellowKing

  Před 14 dny

  Dík, za kousek rozumu.

 86. Mirek Hav

  Mirek Hav

  Před 14 dny

  Tolik nebezpečí v současném světě, tolik iracionality, nezákonné překračování hranic a obhajování těchto ekonomických uprchlíků, kdo se proti tomu ozval byl xenofob, rasista, extremista, teď celá unie podporuje Polsko, aby na běloruských hranicích migranty nepouštěli 🤔🤔🤔 touto logikou by měli být všichni v EU xenofobní nebo snad ne? Covid je další z řady nesmyslných témat, která nás mají zblbnout a zotročit. Je mi líto každého, kdo s virem kovidu umřel, ale to vše, co se kolem nás děje je nenormální a jsou nám brány svobody jedna za druhou😑😑😑

 87. Jaroslava Makalova

  Jaroslava Makalova

  Před 14 dny

  Šíření dezinformací je velkým problémem, se kterým se setkáváme každý den. Je nezbytné být připraven na příjem zpráv a informací, které se k nám každý den dostávají různými kanály a v různé podobě. Naše informovanost je sice věcí každého z nás, ale prosím první si vše prostudujte sami, než uvěříte blábolům jiných lidí. Lituji lékaře z JIP, který chodí pro zábavu ve skafandru jen proto aby si vydělali na nemocných s covidem…… Očkování je svobodná volba každého z nás. „Lidé však zapomínají, že svoboda jedince končí právě tam, kde začíná svoboda někoho jiného. Tz.: V rámci společnosti je tedy absolutní svoboda jedince nerealizovatelná.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 10 dny

   @Michal Sada Tak si ověřte, jaké bludy šíří paní farmaceutka. Podívejte se na tohle, výmysly nebo úmyslné lži: ...dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D

  • Michal Sada

   Michal Sada

   Před 12 dny

   Jee to jsi zase ty Jarko? Ty tyhle bludy píšeš fakt všude 😂👌. Dej ti pánbůh lehké bití 😂

  • Vladka GREEN

   Vladka GREEN

   Před 13 dny

   A jak vas, ockovane vzory cnosti, my neockovani ohrozujeme? Co po nas porad chcete? A ta vase svoboda teda zacina presne kde? Ja na JIP neskoncim, takze vam ockovanym tam nebudu zabirat misto, tak ceho se tak bojite? A nakazit vas prece nikdo nemuze, ne? Tak o jaky vasi svobode, na ukor nasi svobodne volby se rozhodovat o vlastnim zdravi, to porad mluvite? Pekne omleta nicnerikajici fraze!

 88. helabar

  helabar

  Před 15 dny

  VELKÝ DÍK A RESPEKT PANÍ DOKTORKA ZA ODVAHU, MLUVIT PRAVDU! ❤️🙏

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   Má odvahu lhát, to je vše. Výmysly nebo úmyslné lži: ...snažili se ten test udělat, aby dostali tu pozitivitu, .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 89. Monika Sýkorová

  Monika Sýkorová

  Před 15 dny

  Naprosto skvěle řečeno i my vidíme, že naší vládě nejde o naše zdraví , ale plní agendu cizích mocností a ta genocida z toho přímo čiší...

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 15 dny

   Kdepak, to je agenda mimozemšťanů, chtějí vyhubit celé lidstvo, včetně předsednictva NWO. Celé NWO jim jenom naletělo, jsou to jejich přisluhovači a netuší, že poslední na řadě budou oni.

 90. Sem Tex

  Sem Tex

  Před 15 dny

  Taky souhlasím. A kdyby to takhle podala vláda, tak se "vakcinovat" nikdo nenechá, a to bude asi ten hlavní problém. Na druhou stranu, kolik lidí se během lockdownu naučilo vařit! Teď už jenom vyladit techniku a používat zdravé suroviny, a to by v tom byl čert, aby ten Covid-?? nezmizel. ::: A už vidím ty komentáře :: " a na čem budem vařit, když nám vláda vrazila energetický nůž do zad? " Ale to už jiný kraj a jiná pohádka je. Zdraví zdar a snad nás všechny nezabijou :-)

 91. Pavel Staněk

  Pavel Staněk

  Před 15 dny

  Proboha to fakt nikdo neslyšíte co je to za bláboly? Pusťte si to ještě jednou.

 92. Marius Master

  Marius Master

  Před 15 dny

  Ano, zatím máme demokracii (toto je toho důkazem), když může někdo z odborných kruhů veřejně šířit konspirační výmysly, bludy a dezinformace založené na "jedna paní povídala" a "já si myslím, že... kráva je modrá, protože milka..." Chjo, bylo by dobré, kdyby mohly cechovní a odborné instituce ve spolupráci s živnostenskými úřady odebírat licence a oprávnění k podnikání lidem, kteří jsou odborně zcela mimo, nemají dostatečné vzdělání v oboru nebo zásadně pochybí ve své činnosti. Protože tvrdit, že 1+1=3 a učit to děti, tak takový učitel by asi letěl. To by jste jako rodiče nechtěli že? Ale když ty samé bludy a dezinformace vykládá "farmaceutka" a šíří v médiích např. takový nesmysl, že vakcíny (typu MMR) obsahují části potracených plodů, měly by dotčené orgány a vzdělávací instituce uvažovat o tom, že "paní farmaceutce" odeberou titul, jelikož vědomě nebo ještě v horším případě nevědomě šíří lži. Zdaleka se to netýká jen covid-19 vakcín, kdyby to "paní farmaceutka" náhodou nevěděla, svět očkuje už cca 200 let proti mnoha nemocem (virům a bakteriím) a je to jeden z největších objevů lidstva, který zachránil miliony životů. Což na druhou stranu způsobilo velký nárůst lidské populace, která díky epidemiím není regulována a snižována přírodním způsobem, což pro planetu není dobře. Ale to je jiné téma. Každý člověk s biochemickým či obdobným vzděláním a předpokládal bych i farmaceutickým vzděláním ví, jakým způsobem a z čeho se vakcíny a obecně léčiva vyrábějí a potracené plody to opravdu nejsou. Stejným způsobem jako vakcíny se vyrábí také inzulin, takže "paní farmaceutka" tímto nabádá, aby tento diabetici okamžitě přestali užívat a raději zemřeli, aby takto podle ní takto nebezpečné látky nekonzumovali??? Proboha lidi, přestaňme tu popírat autority, vzdělání, vědu a desítky či stovky let prokázané a známé věci, obecně všechno, co za tisíce let člověk vyvinul a vymyslel, a vraťme se zpět k selskému zdravému rozumu, který sociální sítě, tyto pseudodiskuze a výkřiky do tmy od různých "odborníků", už doslova rozložily na atomy. Jinak přestaňte jezdit autem, jíst průmyslové potraviny, chodit do práce, protože všechno je to spiknutí, podvod a konspirace mocných. Jestli na něco umřeme, tak to nebude vakcína, ale na tyto bludy, které někteří lidé bůhvíproč šírí a nedejbože tomu i sami věří! Nebo jsou za to dobře zaplaceni, jinak už tomu vážně nerozumím... A pokud se bavíme o tom, že farmacie je dobrý byznys (jako všechno), tak právě tato dotyčná v něm podniká a určitě nechce se svojí činností přestat, aby ochránila zdraví a životy nás všech před "zlými" farmaceutickými firmami. A jistě se nazabývá jen bylinkami a recepty našich babiček, ale také ve velkém prodává různé pilulky na bolest apod., které poškozují zdraví mnohem více, než nějaké vakcíny. Jsou to volně prodejná léčiva, jajichž vedlejší účinky se neřeší, je to několikanásobně výnosnější byznys, než ten s vakcínami.

 93. Hana Slesingerova

  Hana Slesingerova

  Před 15 dny

  Souhlasím se vším. Já to vnímám jako pandemii nedostatku rozumu. Na to přece nemusí mít člověk zdravotnické vzdělání, aby si to poskládal dohromady, jen by musel zapojit zdravý rozum a ne jen slepě poslouchat media. Já ani manžel nechceme, aby se očkovali mladí a už vůbec ne děti nějakou pofiderní vakcínou. Takové rozhovory by měly zaznívat častěji v celostátních mediích.

  • Miro Karad

   Miro Karad

   Před 12 dny

   Výmysly nebo úmyslné lži: ...snažili se ten test udělat, aby dostali tu pozitivitu, .. dávají části potracených plodů, ...ty testy probíhali jenom na zvířatech, jenom na nějakých krysách, ... vytváří vir pořád dokola, a je tam toho víc. Snad jediné, s čím souhlasím, je životospráva, pěstování vlastní imunity, vitamín D.

 94. Lumir Mokry

  Lumir Mokry

  Před 15 dny

  Smekám před Vámi

 95. jiří Klejna

  jiří Klejna

  Před 15 dny

  Buď máte tajnosti, alebo dôveru. Naraz to však nejde. czstate.com/v/hNR4vbCf2Laerpk/video.html doporučuji ke shlédnutí

 96. wasza

  wasza

  Před 16 dny

  Jop, tak paní na pokračující pandemii vydělá mnohem víc než na vakcinaci. A to jak z hlediska jejího podnikání, tak politické kariery.

  • Vladka GREEN

   Vladka GREEN

   Před 12 dny

   No jestli jste si nevsiml vy chytraku, tak pandemie bude vesele pokracovat i s ockovanim byt 4x rocne. Nebo prave proto!

Další