Hudba

Momo - Jebem Tvoje Love feat. Ektor prod. Maiky Beatz |OFFICIAL VIDEO|

Momo - Jebem Tvoje Love feat. Ektor prod. Maiky Beatz |OFFICIAL VIDEO|
TEXT texty.rukahore.sk/momo/za-ocami/jebem-tvoje-love
RIVAL ALBUM V PREDAJI
shop.rukahore.sk/momo#!cd-momo-rival

Produkcia
MAIKY BEATZ - maikybeatz?fref=ts
Réžia a postprodukcia
FXTR - pages/FXTR/279441018744660?fref=ts
Kamera
KOUSR - pages/KOUSR/174958832628100?fref=ts
NOVÝ ALBUM KUPUJ TU
shop.rukahore.sk/profil/momo
ITUNES
itunes.apple.com/us/album/za-ocami/id772205887
© 2013 Nedám Sa Okoňovať

Komentáře 

 1. Tomáš Draxler

  Tomáš Draxler

  Před 8 dny

  Momo Ektor nezaujima ak king ayman ulica mi dala lekci

 2. Товариш Zauberwald

  Товариш Zauberwald

  Před 8 dny

  jako dabro! greets from germany

 3. Martin Bursik

  Martin Bursik

  Před měsícem

  2020 a stále si to idem ppci

 4. Hollander Hans

  Hollander Hans

  Před měsícem

  *Momo X Separ, Momo X Ektor* Také DUA a oni sa takto pohadajú

 5. Miras Mertin

  Miras Mertin

  Před 2 měsíci

  Lepší songu jsem neslyšel jedu si to furt, Mega hoši zajebaly jste klobouk dolů!

 6. Jacob Aschenbrenner

  Jacob Aschenbrenner

  Před 2 měsíci

  😌🙏😏🔥💋

 7. S K R A T

  S K R A T

  Před 2 měsíci

  Nepřekonatelnej beat 🔥

 8. Tomáš Draxler

  Tomáš Draxler

  Před 2 měsíci

  Drámatikz jedinečný 300

 9. JankoGS #

  JankoGS #

  Před 2 měsíci

  2020

 10. Samuel Klistinec

  Samuel Klistinec

  Před 3 měsíci

  Kto ide 2020? ✌

  • BOMBAS

   BOMBAS

   Před 3 měsíci

   Já more

 11. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Mistrovské dílo jen mistr mohl složit takovou skladbu. 🤔jenže mistr curse skill ? Jebuto mně to je šumák.

 12. Michal Jurasek

  Michal Jurasek

  Před 4 měsíci

  2020 !!!!!!!!!! Top ......

 13. Lucie Kovarikova

  Lucie Kovarikova

  Před 4 měsíci

  2020??

 14. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Tvyho

 15. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Prosim zavolal bys dospélého?

 16. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Tvoje virruálni smlouva podepiš .....nebylo těžký jí nechat schořet. Podepsal sem za vás. Jakube hitman snad minto nebudeš vyčítat. Chci sibstebou promluvit než budem pokračovat!.

 17. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Heej to je von ? Daniely ....uklidni se a zales má dúležitej telwfon a přestante křičet. Radim!!!! Hele jdu to jakube uklidnit ty to dořeš teď já protože ho du připravit na to že ho jakub příjme ale já neublížim . Já sem přítel jakuba omlouvám se vám proč ste ho zatáhly do hostela . Bylo to na žádost jakuba? Dneska tu už byl jel pro telefon asi bych řekl protože nemnél baterku psal....a teď pořád volá. Chytrej jakub asi má štéstí chtěl sem mu dát péstí ale nakonec . Kdo komu chtěl dát péstí ? Plešatýmu. Ten radim jakube umí kurevsky dobře mučit zaručim se a ta co křičel taky řeknubtinto narovinu ty jsi byl vychovanej jinak ..... oni cekaj na pokyny když ti to výjde koukej se oné starat a tvúj déda?; ....gram? Mnél jsem 2 grami řikal jsem ? Ano ty a on. Gram za človéka. Na víc nemám Tímto smlouvu uzavíram Pokračuj 😐 jakub

 18. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Chci promluvit jak obyč človék Jsem s jakubem i já stebou. Tak za prvé zahodte tu cigaretu kolik si myslíš že ti je ? Déd...nepanikař a ticho. Už čumej ...jakto že kouříš zahodtu cigareru ....( zahodil cigaretu hlavné jí netípejte prosím). Jakub vyšel z auta s telefon u ucha a típl cigareru. On nekouřil dédo to tady hořel nékdo to vyhodil . Promintě mluvim s učitelem . Heej to je von ? Daniely ....uklidni se a zales má dúležitej telwfon Radim!!!!

 19. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Danielovy to neřikej že sme feťáci sme lidi co maj chránit jakýhokoliv člověka kterej bude pod naší ochranou .

 20. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Daniely ty hulíš promin mami jdu si dát cigaretu ... prej par minut a sou tu tak rovnou počkam. Nemnélo to význam teď si vem ....pokračujte prosim a představim vám variantu jakub bude tam brzy . Radil se ohledné plánu atd. Hele pomalinku chlape nechoďte sem to sem já daniel kouřimculigáru na čerstvim vzduchu . Hned tam smé ješté telefonujeme .

 21. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube ty to musíš vědét nechci tu bejt za jak dlouho přijedete ? Pár minut sme skoro u budovy ale jen potřebuju dořešit par vécí ohledné ( že hulíte ...a vy. Tady nic moc ...přijmu ho asi do party néco se mi na ném líbilo. ) Jenže doopravdy snad ti to nikdo nevykecá : králik

 22. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  To bude rychta. Ty máš robota s číslem doma na skříni památka dal mi ho k vánocúm..... Ten robot má uplně jinej význam...potřebuju zjistit dúležitou věc. Jak se jmenuje ten druhej ? Daniel dane máš robota já odpovim pouze jakubovy a nebo néjakýmu známimu !!!!! Rychle je to dúležitý.

 23. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube ty máš červenýho to patříš armádě a daniel zelenýho patří policii ......pouze červenej červenej baret . A policie to má ve znaku zelený lístky. Víc nevim . Zjistil sem přes 4 dnéma rok 2020.

 24. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Přijal bych tě jenže nemám partu

 25. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube seš za tim co znamenaj ty roboti? Ano .....tak poslouchej chlapečku sem rači nejezdi tady máme resta té chce......řeknéte mu že nevim kdo to je ale líbí se mi je akční.

 26. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  To je ta věc jakube ja bych to chtěl třeba taky ....ne on mi řekl vyménim sví 2 gramy kdybych abych mohl strávit více času přistudiu a bejt sinem matky prahy když bude nutné!. SÍŇ. Jakube a zeptal ses jeho jestly stebou bude chtít býeat A nebo jestly tě budou chtít učit. Uvažoval sem tak že se to múže hodit gram si múžu sehnat viz. Písnička resta ale přes tuhle véc nikoho neznám . Proto sento asi múže hodit i když nevim ani k čemu to je.

 27. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Zavolej že už jedeme domu mužu zaject poudéjc nebudem plašit ty jedeš snáma ? Počkám protože já budu teď dělat jeho jelikož Chci pochopit jeho tah . I déda je živej jestly máš gram A tohle ti zabavim a ty máš ? Nedávejte si to nechte si to na pokoj !!! A kdybych ti dal ještř 2gramy mohl bych taky jak má on abysme spolu byli delší dobu? ..... dej mi 5 minut odvezu vás teda zpáky.

 28. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Máš čislo tam?

 29. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Chtél bych dát do toho videoklipu pár věcí který ti ...kdo ti je představý. ? Je tam jeden krypl a jakub je Jakube na rychlo. Cože ? Celou dobu hi hitman jakube jakub byl .....jenom sem mohl tě převíst jakube na druhou stranu dám ti svůj oblek ...ten oblek si nechte oblečení má je váš. Jelikož já tě převezu z druhý strany a odedneška patříš mezi nás. Nejsem robot ale hitman jakube vysvétlime ti to ...chceš ? Já vám nevim jedna pleš jakub kterej přijede z druhé strany jakuba k telefonu prosim .. Nulíček ....jakube ...seš školou povinen ano ne ? Teď ne ale tehdy ano. Dřiv by to bylo jinak A chceš *vyhodit kde si zameškáva látku conse déje? Hele nepřátele ....známej by to umnél obvolat ale vy vy ste ten Atlet na dlouho trať?; ano to sem já....dej mi ho k telefonu! Ne . Slyšim vás prosim vás chzěl bych pochopit nebo se přiučit novému nemohl sem že udélal chybu a zacvakla ho cie nepsal sem to ... Je to kvalitní raper co má našlapnuto na budoucnost máte plán vy ? Ono mi to nefunguje když jakub mluví doopravdy jak kdyby nemluvil....a když promluvim Tak to se zapsalo jakto že to jakuba ...... Jakube není vedle tebe hitman ano a ty základka? A hitman? O rok mladší a soukromá základka mám jeb obohacenou látku o znalosti a chápu zpúsoby atd. Jakube omlouvám se ti. Nejde zvuk v telefonu nezaméřilo té to nikdy Nikdy :( ..... Hitman sporrovní třidý baskerbal.....barva bot? Nebe mrak a fajvka kotníková obuv. .... To bych byl max .8 třída pač .....o hvezdé mi neřikej Múžu se zeptat kde sou. Kdo se ptá? Jakube mám přijet ? ....déda ? Bohužel oni to ví . Jak dlouho dlouho A ty ? ;( prosimtě mlč jedem tam a ten hitman si jednou přijede vybrat . Stim počitám . Jakube školu máš batoh tu tam chceš pronéj zaject dokid sem tu? A třeba pár věcí vzít sebou?

 30. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Pokud si vzpomenu proč si jedu pro svú mobil myslíte že tam má skutečné číslo na toho slavnýho resta freestylera z prahy kde by to nula jak on vzal mám na néj dva kontakty. Jakube nesméj odpovídat sou zasvécený do procesu. (Kdo volal česká cie oddélení sluzba sub kulturních žanru a soukromých služeb) Má contract . Tyvole už tak nemluvte . Déláte jen prúsery stidély se i tehdy a pokud se to stalo už se to .... tak je zas . Proč ho cie pokaždý podéláš a nebo jen cejtí smrad a když ho chce potrestat tak co vidél nic!..... Jak mìže malej čúrák potrestat agenta cie když hulí a je v normální škole? Byl sem nato připravenej zmáčknu jakože sem se dostal nejdál = co by udélal ? Asi bych střelil ? Kam....do človéka ten co příde? No jasný tak kde je . Prostřelim mu hlavu . Za tu agentku Vklidu telefon sem nechal na stolku potřeboval sem číslo na človéka píšu správně? Ne..a martin mno to je tajný jakube tak se nezlob to bylo vim doplnéno. Ten radim se mi líbí jak ti mám řikat? = líbí se ri néco? Mám roli to nevédéj Minerádo 1 den já budu délat pro tebe a pak si naoplátku najmu já tebe dohodu s restem uzaři teď nebo se už nevracej poskytnu náplň videoklipu jakubovy a ektorovy ( bylo to takhle!!!).

 31. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube když to udéláš překázíš mi dlouhej maratón na hodné kol jak kdybych stratil běžce na olimpiádé....nech mi ho.... Nesnášim ten systém a budu milovat budu ho milovat dokud se nebudu moct vénovat normální škole. Blbá véta asi.

 32. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Blbci nezapomente že sou u policie a délaj naschvál to je policejní ritual . Už si cejtil prd ve xichtu? Mnél rest mnél se ukázat ...hele sráči jakub nikdy nebude bojovat a mlátit se . Jakube radim to byl radim se učí ale oni nijdy neptařily do tý party. Jakub taky ne Budu se hádat . Dobře až dokončí mise tak pak mu múže napsat skutečnej daniel vyrtych jehož teledon používate ....musim ho vybrat i pd jakuba .... Ale podle dohody až dojde baterie nebo energie. Jakub ho vázně má vyplej ano a otázku kam odjel vidél sem kluk co odjížděl a nechal tu adama a odjíždéj nékam . Přijede já jen že chci volit resta Nebojte přijede musí zaject pro pár věcí ..

 33. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Uf véděl sem to a uspat né uspat! Jen paralizovat chemí aby byli při védomí. Dobře ....hodil by se .

 34. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Dobře ste všichni zprošténi služby jen abyste vědély že nás nepřechčijete . Naschle Držte ho....

 35. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Dejte mi to podepíšu cokoliv vse podle vás pane dédo jsem váš na jak dlouho chcete. Dobře a ty ? Adame . Jakub hovno :O ....podepiš to máš smlouvo u jiných tahle jí zruši a budeš délat na dohodu o práci ....prostě más Vteřiny ano ne ... ano a podepíšeš ano ? Neno ne rozhodni se ....

 36. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube připomínam . Ne bez vlivu čistě ale řikám že bych byl radši kdyby tam sembou byl adam a třeba se stavil a koupil tabákb Si skoč do trafiky nedávno mi bylo 15náct. Noa ...cigarety 18 let a sme v praze to ti proddaj Jo to chápu jakube. Jen jestly bude chtít kámoš adam odkud je kámoš múžu mu zavolat? Múžeš mu zavolat !. Minerádo volá adamovy . Rest má telefon ze středoceskýho kraje. V ten večer sem se rozhod. Pokud sem jakube u záznamu . A to už mu volal 2x ....ani jednou. Takový sou oni jakube chceš mu zavolat nebo kolegovy? ..... Potřeboval bych si doject pro svúj osobní mobilní kdykoliv .

  • Jacob Naker

   Jacob Naker

   Před 4 měsíci

   Ten záznam sme přehnaly síla syndicate ....opovaž se nasrat nulíčka opovaž se nasrat radima....kdo je radim ? On snima nebyl ještě ani minutu!.

 37. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Já se to zapomnél jak to bylo ...já sem kdo a naše pravidlo. Máš dúvod se zeptat doucuje mné přiklad a je to jak rovnice z vysoký školy ..máš drogy. Tohle tam skákalo nám .

 38. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube nebudu zasahovat?

 39. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Proč .... žádný tresty . Ektor bude mít klip a dédek tam roztrenováva paže. A jakubovy mlchce něco prodloužit. Aby mu neprodloužily rest. Kdo to čet?

 40. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Napiš mu tam základni rysy .... Takže si vzpomeň a honem na který si délal miši délaj si jouky. Chtéj si vše koupit. Nova písnička ne novej videoklip . Musim ti to jakube prodloužit a kdyby to neudélal adam ...což si myslim že ....co chcete prodlužovat jakub je pod ochranou .....blabl. Omlouvám se ...pošly mi verzi 1. Jakube já nejsem u telefona Dost trap. Nezájem . Odpouští vám to všem. Paráda.

 41. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube rozluč se snima navždy nepistim ho tam a dana si zaučoval takže ho .... Hustý smichat povahu ektora a Byl sem tam ve videoklipu . Budu rozcvičovat paže a bude to klip ektora rozumíš mi Tvúj déda ti posíla videoklip.

 42. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Ektor.

 43. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  1%

 44. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Není ON chlapec mněl by bejt na přímu ... přečti si zprávy co byli přeftim Pusť to adéla.

 45. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jak dlouho ?

 46. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Máme pistole .

 47. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Hlavně pořád = řiká se dlužim mu velkorysé gesto za to všechno ale nevim kdy ho uvidim nepohádaly sme se jen ....špatnej beat a omilem sem mu řek sprostý slovo a stidim se.

 48. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jestly to tak je tak adamovy ublížej kterýmu . Je to profesionálni raper a o restovy se ví že ten kdo to nechápe není freestyler a takovej toy múže do píče necenil bych .

 49. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Promluvme si v soukromý ať se rozhodují koho zvolí né ať sežene co nejvíc lidi ....omlouva za iqosku to sem tam nahrál že by se hodila. Omlouvám se docházi mi baterka za pul hodiny já tam připravuju program.

 50. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Mám soukromé plány a * pár soukromých a osobních záležitostí s kterýma potřebuju pomoc .

 51. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Ektor + děda non stop spolu. Ty si je dal zabít? ...mněl sem pravidlo asi Prosim udělej mi tu kostičku a sežeň prosim tohle pude nám to líp dáme si dva dny pauzu od doučování dovolíte a souhlasila byste ?

 52. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Budu freestyler a dělat tak něco.

 53. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jestly je tam nepozabíjím budem zas kámoši .

 54. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jakube promysli si kdo má bejt velitel teamu a synchonizace myšlenek na koho mám myslet v roce 2020? ... rest.

 55. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Ať rekne co nejvíc vydržim tam snad dýl jak 5 minut

 56. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Chci se snim kurvaaaa udobřit.

 57. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Chceš se vrátit k jakubovy?

 58. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Mineráaaado ty sráči tys sis vymazal celej večer protože ti ublížil druhej team a nechtěl si aby daniel byl potrestanej jelikož team mnél mít daniel. Daník tu není je v místnosti s agentem. Dneska píšu co je agent? Co ti udělal když si to udělal jinak atd.... Nepotrestal mně jen konverze Nechte ho. Tvoje parta bude mučit jakuba.demente a takovýho šéfa já mam mít.

 59. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Co když to bude mít význam....dobře na tohle se omlouvám nemám čas . Konec spolupráce hlasování ohledně zástupce bylo hned .... tohle mi udělaly ....

 60. Jacob Naker

  Jacob Naker

  Před 4 měsíci

  Jen jak to říct múžu požádat ? Chci si pak vše pamatovat A prál bych se udobřit s jednim raperem . Je vinej bych tam dopsal ...jakube to nebyl rest raper adam unás se ty přezdívky používaj i jinak druhá parta dan. Máte čisto. Tak aby se to hodilo :)

Další