Zábava

Jan Žižka (2022) CZ Dabing HD teaser trailer

v kinech od: 8. 9. 2022 Bioscop | odebírat kanál: goo.gl/Zh6erO náš web: www.totalfilm.cz
Na konci 14. století jsou Země Koruny české zmítány tyranií a násilím. Jan Žižka a skupina jeho žoldnéřů jsou najati na ochranu králova zástupce. Jan prokáže skvělé strategické a bojové schopnosti. Následně je pověřen službou pro samotného krále, Václava IV.
Zemi ale ve skutečnosti ovládá Jindřich z Rožmberka, nejbohatší velmož království. Jan dostává další delikátní úkol: unést Rožmberkovu snoubenku Kateřinu. Tím se nevyhnutelně zaplétá do vysoké politiky. Od té chvíle nemá na vybranou. Musí bojovat.
Janovy žoldácké hodnoty se otřásají v základech. Vášeň, vina, chtíč i pomsta se stávají hnací silou jeho boje za spravedlnost a rovnoprávnost obyčejného lidu.
V této době se z nájemného žoldnéře stává legenda. Rodí se vojevůdce, který bude bojovat za vše, v co věří.
Historický film Petra Jákla vypráví o počátcích husitského vojevůdce Jana Žižky na pozadí bouřlivých událostí roku 1402. V hlavních rolích se představí Ben Foster, Michael Caine, Til Schweiger, Sophie Lowe, Karel Roden a další.

Komentáře: 479 

 1. SWAGLIFT

  SWAGLIFT

  Před 14 dny

  Miluju to! Díky všem tvůrcům a hlavně Petru Jáklovi za tu snahu zpopularizovat Českou historii motivem našeho "nejslavnějšího vojevůdce" Už za tu snahu a práci obrovsky smekám! Těším se na to a kéž by to bylo inspirací pro další hollywoodské tvůrce

  • Petr Figala

   Petr Figala

   Před 9 dny

   @SWAGLIFT Mlčeti je občas lepší. Argumentační fauly typu "nikdo tu dobu nezažil", "nikdo nemůže vědět jak to doopravdy bylo" atd. je úplný nesmysl. Dal jsi za příklad to, že se to drží odbobí. No tak kostýmy a zbraně, to je úplné fantasy (ten zubatý bazmek na konci má být co? :D. V ČR je opravdu velké množství lidí, kteří se věnují studiu daného období, osobně znám řadu z nich, kteří se snaží maximálně věrně představovat postavy z daného období. Každý z nich ti řekne, že kostýmy (barvy, střihy, materiály, které na první pohled vypadají uměle), zbroje, zbraně, podivné taktické věci (už z tohoto traileru jde dost vyčíst), aj. jsou z alespoň 75 % částečně či úplně špatně; barevně je to nudná šedivka - ne, středověk opravdu nebyl jen o bahnu, mlze, špíně a smradu;. Kde je krásně barevná paleta od Vávry? Mohl bych se tady rozčilovat hodně dlouho, na daném traileru je z historického hlediska hodně špatně a ne, ony existují dobově poměrně věrné filmy. Ať už co se týká kostýmů či scénáře... Kostýmy byly jasné už dávno a podle lidí, kteří z natáčení nevycouvali, tak i scénáristicky to s realitou nebude mít moc společného. Proč myslíš, že si vybrali právě tohle období? Ano, moc se o detailech Žižkova života není, ale i tak se toho ví docela dost... Ale v tomto filmu si chtěli vymýšlet a vytvořit klasický průměrný film pro americké publikum. Stejný důvod jako u seriálu od Amazonu na motivy Tolkienova díla...

  • SWAGLIFT

   SWAGLIFT

   Před 9 dny

   @GoodKingMarthy Ale já nikde nečtu, že jde o historický dokument o Janu Žižkovi nebo? S historií to má společné spoustu, třeba období, postavy, historická místa... Mě by zajímalo co ty děláš pro ožití historie, kolik si vyprodukoval filmů? Seriálů? Knih o historii? Kolik památek si pomohl zachránit? Vidím všude jen spoustu žvanilů, co se chovají, jako by z Žižkou chodili na pivo :D nikdo z nás... ani ten největší historik tu dobu nezažil a nepamatuje, jde o akční film o hrdinovi, aby se zalíbil celýmu Světu a to se kurva počítá!

  • GoodKingMarthy

   GoodKingMarthy

   Před 11 dny

   @kanemighty V dospělosti to rozhodně nebylo. Přečti si nějaké historické prameny a pak žvaň.

  • kanemighty

   kanemighty

   Před 11 dny

   @GoodKingMarthy Nikdo neví, kdy Žižka přišel o oko. O to první.

 2. scalixcz

  scalixcz

  Před 14 dny

  Jsem nesmírně rád, že se zde začalo točit také něco jiného, než ty komedie. A navíc to z těch záběrů vypadá opravdu velkolepě. Konečně se zde našel režisér, který se nebál do toho jít a něco takového natočit. Doufám, že to zase ale nebude na dlouhou dobu poslední takový film a po tomhle se jich dočkáme o něco více.

  • Mario Matej

   Mario Matej

   Před 9 dny

   Česká komedie je spíše horor

  • Pavel Bořuta

   Pavel Bořuta

   Před 10 dny

   @Zdeněk Hansl koukám, že myšlence Petra Jákla moc nerozumíte. Zkuste zkouknout nějaké rozhovory 😉

  • Andarosh

   Andarosh

   Před 10 dny

   @Zdeněk Hansl V komediích...

  • Zdeněk Hansl

   Zdeněk Hansl

   Před 10 dny

   Je tohle snad český film, jestli ano, tak kde je Miroslav Donutil nebo Václav Vydra?

 3. Pepík Q Letci

  Pepík Q Letci

  Před 14 dny

  Když se kouknu, co se poslední roky u nás točí, tak tohle vypadá přímo oscarove :-D Je třeba naše vody oživit něčím jiným, než jsou české komedie, kde se střídá pořád těch 10 stejných herců.

  • Stanislav Selič

   Stanislav Selič

   Před 12 dny

   Tak českým lhaním dějepisným se oživujeme stále a naší zamindrákovanosti to nějako stále nepomáhá.

  • Jan Schenk

   Jan Schenk

   Před 12 dny

   @Petr Kiwak Ono je to tak že mi točíme občas dobré filmy ale více ty špatně ale i kdybych natočily něco jako Zelená milé a obsadili hvězdy tak to nikdy nebude mít takový úspěch a sledovanost jako když to natočí v Hollywoodu tady to je jeden podstatný rozdíl tam i kdyby natočily Babovřesky tak to vydělá milony dolarů tady na to do kina nikdo normální nepude.

  • Petr Kiwak

   Petr Kiwak

   Před 12 dny

   @Jan Schenk nemusí samozřejmě vždy hlavně rozhoduje příběh Mě je v podstatě také jedno jak vidíte naše filmy Dám příklad filmu Zelená mile téměř bez efektů a jak je to excelentní film Samozřejmě takové nevznikají jak na běžícím páse ale u nás by prostě nedokázali udělat scénář, režii a už vůbec ne herecké výkony aby něco takového natočili a troufám si že to natočit Češi tak ten film vyjde spíše směšně než dobře bohužel

  • Jan Schenk

   Jan Schenk

   Před 12 dny

   @Petr Kiwak Mě je to v podstatě jedno jaké filmy se vám líbí nebo co si myslíte o české kinematografie jen jsem zde reagoval na to že pokud někdo natáčí film tak dlouho jako je zmíněný Žižka tak to nemusí být záruka kvality a navíc ty filmy co se vám nelíbí jsou potřeba pro kina a televize proto u nich není ani nijak složitý děj je to rodilý film.

 4. Holex TV

  Holex TV

  Před 14 dny

  Všechny své výhrůžky a opovrhování beru zpět jelikož je tam napsáno inspirováno životem Jana Žižky (a né věrná historická kopie) 🙂👍 takže když to vezmu tak, je to opravdu povedené a těším se.

 5. wraith188

  wraith188

  Před 14 dny

  ten nový Kingdom Come vypadá dobře.

  • Hashashin Dragon

   Hashashin Dragon

   Před 2 dny

   neasi a konečně vávra zacáloval ten dabing xdd

  • Ivan Kraus

   Ivan Kraus

   Před 13 dny

   Konečně český dabing

  • Chlupatron

   Chlupatron

   Před 14 dny

   Grafika je trochu slabčí

  • petr buriánek

   petr buriánek

   Před 14 dny

   @Martin Jirků Na motorkářské kalhoty se nesmí zapomenout.

  • Martin Jirků

   Martin Jirků

   Před 14 dny

   Jj konečně pan Vávra šel s dobou a dal tam pořádné brnění z her o trůny a předpokládám že výbušné barely nebudou chybět. + doufám že už nebudou žádné realistické boje, které nikoho nezajímá jen akorát knedlíkové boomery. 😂😂😂

 6. Piotr Pawlonka

  Piotr Pawlonka

  Před 14 dny

  Mam nadzieję, że będzie tez w polskich kinach :).

  • Jakub Dostál

   Jakub Dostál

   Před 7 dny

   Česko mas kousek :) a když tak si myslím ze to později bude na netflixu :D

  • nejtvdada Lol

   nejtvdada Lol

   Před 9 dny

   Možná

 7. Aklok K.

  Aklok K.

  Před 14 dny

  Wow, to čekání se opravdu vyplatilo. Už se těším do kina...btw taky se těším na to až tam někde mezi vesničany uvidím Dana Vávru :D

 8. Honza Butora

  Honza Butora

  Před 14 dny

  Wow! Že by češi natočili konečně něco, co není totální kus hovna? Držím palce ať to tentokrát vyjde. Už jenom to že tam hraje Michael Caine něco znamená.

  • Stanislav Selič

   Stanislav Selič

   Před 2 dny

   @Hashashin Dragon Tak to asi stačí...

  • Hashashin Dragon

   Hashashin Dragon

   Před 2 dny

   Točí to američani a češi dohromady takže to musí být dobrý :D :D

  • El Capitan

   El Capitan

   Před 14 dny

   @bonbonekOX Ozaj, radši Trošku, než Jákla!

 9. MEDŮZA HIDE

  MEDŮZA HIDE

  Před 14 dny

  Znám starou verzi, tak jsem hodně zvědavá na tento film. Věřím, že to bude velkofilm, když má takové hvězdné obsazení a skvělou režii. 🙏👏👍🍀🙋‍♀️

  • paprskomet

   paprskomet

   Před 14 dny

   Jakou "starou verzi"?Žádnou starou verzi to nemá.Jistě si to pletete s Husitskou trilogií Otakara Vávry(jejíž druhý díl se jmnuje Jan Žižka),ta se ale odehrává za Husitské revoluce kdežto tento film ukazuje část žižkova života ještě před tím.Na naše poměry velkofilm ano ale jinak spíše nuzná a nuzně vypadající produkce která s opravdu historicky přesnými kostými nemá mnoho společného(v čemž je to klasický Hollywood).A skvělá režie?Jákl se zatím nikdy neprojevil ani jako dobrý režisér ale obdivuji ho za to že měl koule do tohohle přinejmenším jít.

 10. Marek Příjmení

  Marek Příjmení

  Před 14 dny

  Strašně moc doufám, že to vyjde. Třeba pak bude více tak velkolepých filmů v Česku.

 11. RICHARD GRANNON

  RICHARD GRANNON

  Před 12 dny

  I hope they release this in UK too 🇨🇿 🇬🇧

 12. hello ;-)

  hello ;-)

  Před 14 dny

  Vypadá to nesmírně hezky a myslím že bych se na to mohl jít kouknout do kina

 13. mikoy huio

  mikoy huio

  Před 3 dny

  Tak tohle vypadá nesmírně dobře❤️🔥

 14. ou jo

  ou jo

  Před 14 dny

  Ty vole, na to sem se tak těšil... Takovej mráz co mnou projel to bude bomba film 🥰

 15. Roman Moravec

  Roman Moravec

  Před 14 dny

  Je dobře, že tam je "inspirováno." A nevypadá to vůbec špatně.

  • Spytihněv

   Spytihněv

   Před 13 dny

   @buficek 7 Nikoliv, Maďaři to nebyli. Pouze se v Maďarsku (tehdy Uherském království) usadili.

  • Miroslav Bažata

   Miroslav Bažata

   Před 13 dny

   O těchto letech života Žižky jsou jen kusé zprávy. Jinak to ani uvést nejde. Těším se na to.

  • František Fuka

   František Fuka

   Před 14 dny

   @buficek 7 To opravdu ne.

 16. Kincl

  Kincl

  Před 14 dny

  Nevypadá to zle :) CGI taky na české poměry dobré (ten záběr na most). No uvidíme :)

 17. bcvbb hyui

  bcvbb hyui

  Před dnem

  Konečně historický velkofilm kde mám jistotu, že hlavní hrdina přežije. :D

 18. Andre Volák

  Andre Volák

  Před 14 dny

  Tak tohle vypadá nesmírně dobře❤️🔥

 19. dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Před 11 dny

  Film bude urcite super, vypada to precizne, dotazene do detailu, jen mel hlavni roli hrat cesky herec! Ale treba po shlidnuti zmenim nazor:)

 20. Viktor Fedák

  Viktor Fedák

  Před 14 dny

  Díky moc moc za ten trailer a už se moc těšim v září do kina.

 21. senni bgon

  senni bgon

  Před 11 dny

  Strašně moc doufám, že to vyjde. Třeba pak bude více tak velkolepých filmů v Česku.

 22. Poslední Cowboy

  Poslední Cowboy

  Před 14 dny

  Konečně historický velkofilm kde mám jistotu, že hlavní hrdina přežije. :D

 23. Hekler Cz lp

  Hekler Cz lp

  Před 14 dny

  Tak na tohle jsem čekal kurva dlouho. Film o české historii v novém kabátě víc takových projektů.

  • Stanislav Selič

   Stanislav Selič

   Před 12 dny

   @Martin Štěbra Neviděl jsi ukázku?

  • Duke Duke

   Duke Duke

   Před 13 dny

   Tohle z Českou historií nemá nic společného!!

  • Hekler Cz lp

   Hekler Cz lp

   Před 13 dny

   @El Capitan Rád uvítám cokoliv o naší zemi

 24. tonda01

  tonda01

  Před 14 dny

  Na tenhle dil Hobbita se uz vazne tesim. Snad tam budou i chaoticke strihy co 6 sekund.

 25. Nela Klodnerová

  Nela Klodnerová

  Před 14 dny

  No ty....to vypadá reálně dobře určí na to půjdu do kina vždyť to vypadá fakt jako z halywoodu jako potlesk

 26. JardaBar

  JardaBar

  Před 10 dny

  Držím palce ať se to povede, ale spíš mám obavy že ...

 27. Martin Durco

  Martin Durco

  Před 14 dny

  Už som nebol v kine.. roky. Ale na toto pôjdem na 100% 👍

 28. Joanna

  Joanna

  Před 7 dny

  Znám starou verzi, tak jsem hodně zvědavá na tento film. Věřím, že to bude velkofilm, když má takové hvězdné obsazení a skvělou režii. 🙏👏👍🍀🙋‍♀️

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 dny

   Jeden film Jan Žižka už je natočen a je jen těžko překonatelný. Postrádám v upoutávce silný hudební motiv na základě díla Má vlast, to co tam hraje, je jen takový uniformní bliv

 29. buficek 7

  buficek 7

  Před 14 dny

  Konečně film který není komedie nebo detektivka. Na něco takového jsem čekal dlouho.

 30. Katerina Vodova

  Katerina Vodova

  Před dnem

  Takove filmy moc nemusim,ale do kina se pujdu podivat. Urcite bych nezatracovala nekoho kdo se na tom filmu namakal skoro 3 roky! Je to neskutecne co pan Jakl dokazal. Uz ted se klanim predem :-) Hlavne to nebude zadna ceska sracka s prominutim jako se toci tedka u nas kde se neustale dokola toci ti sami herci! Diky :-)

 31. Mp

  Mp

  Před 13 dny

  ZA JANA ŽIZKU !!!!!🔥💪

 32. chuvhsx:111 _

  chuvhsx:111 _

  Před 13 dny

  opravdu, českým producentům tleskám a chválím je za odvahu pustit se do tak velkolepého snímku. Datum 8. 9. si zapisuji do kalendáře a těším se na promítání.

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Před 17 hodinami

   Wow! Že by češi natočili konečně něco, co není totální kus hovna? Držím palce ať to tentokrát vyjde. Už jenom to že tam hraje Michael Caine něco znamená.

 33. JohnyRicPic

  JohnyRicPic

  Před 13 dny

  Žižka má dobrého dabéra! Pan Lněnička jestli se nepletu? :)

 34. Deyw Man

  Deyw Man

  Před 14 dny

  Hrozně moc se těším 😍😍🤩

 35. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Před 5 dny

  Díky moc moc za ten trailer a už se moc těšim v září do kina.

 36. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Před 7 dny

  Díky moc moc za ten trailer a už se moc těšim v září do kina.

 37. Tommy

  Tommy

  Před 14 dny

  Tohle možná bude konečně dobrej českej film

 38. Pepin Fritol

  Pepin Fritol

  Před 13 dny

  Češi tvl to je národ, jednou je teplo, pak zase zima, pak fouká vítr, lepší Blátotřesky pak zas ne, tupej národ, kdo chce se na to podívá kdo ne ať jde třeba do hospody, já se těším po dlouhé době na zajímavý Český film a jsem rád že je to ve stylu Hollywoodu a samozřejmě beru příběh spíše jako film než životopis Jana Žižky 😏

 39. Matěj Kadlec

  Matěj Kadlec

  Před 13 dny

  O můj bože! Hned jsem v tom viděl Vikings...a pod českým režisérem?! Na to se těšim :O

 40. Gordon Cole

  Gordon Cole

  Před 14 dny

  Jako... nečekaně dobrý!!!

 41. Vena Production

  Vena Production

  Před 14 dny

  Tohle v kině podpořím. Konečně to vypadá, že češi natočili něco kvalitního. Vypadá to dost slušně :)

  • nofuxCZ

   nofuxCZ

   Před 11 dny

   @DarkSun Co kecáš? Český režisér, česká produkce a natáčelo se v Praze a západních a jižních Čechách

  • DarkSun

   DarkSun

   Před 12 dny

   Není to České a ani se to netočilo v ČR je to Hollywood

 42. Koro Narní

  Koro Narní

  Před 10 dny

  Moc fajn, těším se!!!

 43. Jan Bahr

  Jan Bahr

  Před 5 dny

  0:42 To si snad dělají legraci, že tam nechali ten zátaras, co brání ve vstupu do lomu. 😀😀

 44. yuitr loing

  yuitr loing

  Před 9 dny

  Ty vole, na to sem se tak těšil... Takovej mráz co mnou projel to bude bomba film

 45. Ox197

  Ox197

  Před 14 dny

  Možná jsem upřímně čekal něco trochu víc ambicioznějšího, ale jako historická řezničina to nevypadá špatně.

 46. Vojtěch Dominik Jan Nepomuk hrabě von Warmuzi

  Vojtěch Dominik Jan Nepomuk hrabě von Warmuzi

  Před 14 dny

  Zajimavé, už se těším

 47. Think Therapy

  Think Therapy

  Před 10 dny

  Že by zase byla česká filmová scéna po dlouhých letech na vzestupu? Vypadá to moc slibně. :-)

 48. Roren Movies

  Roren Movies

  Před 13 dny

  Vypadá to luxusně, včetně počítačových efektů. 😃 Na to se těším!

  • bcvbb hyui

   bcvbb hyui

   Před 17 hodinami

   I hope they release this in UK too 🇨🇿 🇬🇧

 49. Martin Škořepa

  Martin Škořepa

  Před 14 dny

  Sice o oko přišel už jako dítě, ale to je tak vše, co se tomu dá vytknout. Zatím se mi to líbí a mohl by to být zajímavý film. Jak již tu někdo napsal, tak cokoli, co připomene českou historii, stojí za to. Těším se. Doufám, že s tím pan Jákl zaboduje!

  • Martin Vondrák

   Martin Vondrák

   Před 13 dny

   @Matěj Seemann Žižka pravděpodobně přišel o první oko již ve věku 10-12 let

  • Matěj Seemann

   Matěj Seemann

   Před 14 dny

   O oko nepřišel v dětství, ale až v pozdějším věku. A nakonec oslepl úplně

 50. JVarts

  JVarts

  Před 14 dny

  Konečně 🔥🔥

 51. axelfoo1

  axelfoo1

  Před 14 dny

  Na tohle se mega těším. Jako těším se dávno, ale teaser mě posadil na prdel. Pecka. Kina budou praskat ve švech.

 52. IQEGO

  IQEGO

  Před 4 dny

  Vypadá to zajímavě. Jediné, v co ale doufám, je, že to bude i úspěšné. Že to nebude zbytečně drhnout na požadavcích producentů na korektnost atd. Český film potřebuje nějaký MODERNÍ mezinárodně úspěšný skvost. Posledních 20 let se tu točí samé ptákoviny.

 53. Václav Slanina

  Václav Slanina

  Před 14 dny

  No, očekávám hromadu historických nepřesností. Na druhou stranu od toho taky očekávám surovej historicky vypadající nářez.

  • CD O

   CD O

   Před 14 dny

   Akční film s historickým nádechem s hromadou historických stereotypů a nepřesností ?:D

 54. Martin Pribyl

  Martin Pribyl

  Před 14 dny

  Také jsem moc rád,že se zde točí něco jiného než romantické komedie apod.

 55. Uživatel

  Uživatel

  Před 10 dny

  Takovouhle cestou by se měl ubírat český film. Konečně pořádný český film.

 56. Ondrej Eder

  Ondrej Eder

  Před 14 dny

  Tak na tohle se těším hodně, doufejme že to náplní očekávání

 57. D Edge

  D Edge

  Před 14 dny

  Smačne to vyžira...SMAČNE!!!

 58. CZFOX

  CZFOX

  Před 14 dny

  Taky se těším, snad mě Petr nevystřihl ze záběru. :)

 59. maserek pan

  maserek pan

  Před 14 dny

  Hlavni poselstvi husitske doby spociva v moralce a etice jana husa. Sem zvedavy jake bude poselstvi tohoto filmu 😆

 60. Marian Odler

  Marian Odler

  Před 13 dny

  Zdravím všechny příznivce , ještě není 8. září ?☝️ nemůžu se dočkat , něco mi říká že to bude pecka 👍 Marian

 61. B B

  B B

  Před 14 dny

  Nevěděl jsem, že Žižka byl DC postava :D

  • Pavel Nový

   Pavel Nový

   Před 14 dny

   Je to otec toho X-mena, který když si sundá brýle, tak střílí laserem...

  • RadekCrazy1

   RadekCrazy1

   Před 14 dny

   It is soooo DAAaAAARK :D

 62. Wandalorian

  Wandalorian

  Před 14 dny

  České filmy začínají být skvělé , tohle se musí povést , doufám že filmy jako je tento vydělají a bude jich víc

 63. Jiřina Moravová CZ

  Jiřina Moravová CZ

  Před 12 dny

  Předčilo to má očekávání. Rozhodně se těším.

 64. J. K.

  J. K.

  Před 5 dny

  Ta fantazi zbroj z Pána prstenů je super, stejně jako ten nůž z Ramba, a ten tomahowk střih kebule :D

 65. Vojt33w

  Vojt33w

  Před 13 dny

  To vypadá luxusně!

 66. Stanislav Plhal

  Stanislav Plhal

  Před 13 dny

  Super😀

 67. Pavel Drda

  Pavel Drda

  Před 14 dny

  Inu zvědavý jsem jak dlouho ne - zrovna si čtu Jana Žižku od Petra Čorneje tak doufám, že tam bude alespoň střípek styčných bodů :-) ... Tohle si zaslouží lístek do IMAXu a věřím, že to bude fajnový večer :-)

  • Marcanosky

   Marcanosky

   Před 8 dny

   @Pavel Drda Určitě souhlasím. Žižka je opravdu velké sousto a udělat film ,aby v dnešní době zaujmul a vydělal je úkol nadlidský. Ostatně vysvětlit celému za co Žižka bojoval a proč byl tak dobrý vojevůdce je velmi nelehké. Uvidíme ,jak se stím Petr Jakl popasoval . Nečekám žádného Petra Čorneje a stí do kina půjdu. Jsem vlastně rád ,že v dnšní pošahané době není Žiška tmavé pleti nebo gender.😇🤔🤐

  • Marcanosky

   Marcanosky

   Před 11 dny

   Petra Čorneje taky čtu . Knížka je pecka pro nadšence historie a husictví poviná četba.. Ovšem ten,kdo čeká od filmu historické fakta ,tak by měl zůstat doma. Docela by mě zajímalo jestli pan profesor Čornej dorazí na film .

  • Rudolf Kolb

   Rudolf Kolb

   Před 12 dny

   Zvědavý jsem taky, ale mám obavy že to bude spíš hodně akční než aby to bylo o té době a o Žižkovi. A sám Petr Čornej řekl že tohle o Žižkovi není... Tak jsem zvědav. Po několika letech konečně film na který se půjdu podívat rád i do kina.

 68. M Czech

  M Czech

  Před 13 dny

  Také jako videohra...😁 Už se těším

 69. Vaclav Růžička

  Vaclav Růžička

  Před 11 dny

  Bojoval za svoji zemi....teď se v hrobě musí obracet,co se sem natáhlo cizáků!!!!. Myslím,že už je zbytečný nějak apelovat na národní hrdost a češství, když jsme vše co fungovalo zmařili a prodali 😔

  • senni bgon

   senni bgon

   Před 11 dny

   Kde se to tady vzalo?! Klobouk dolů!

 70. Zdeněk Petřek

  Zdeněk Petřek

  Před 14 dny

  Tak už víme proč to tolik stálo, když z toho bude ještě hra. :D

 71. Karel Urban

  Karel Urban

  Před 14 dny

  Ti lidé tady v komentářích jsou přesně důvod, proč nemůžeme mít pěkné věci. Dnes jsou evidentně standarty lidí na bodu mrazu a inteligence Oblivion NPC.

 72. P H

  P H

  Před 14 dny

  Film bude urcite super, vypada to precizne, dotazene do detailu, jen mel hlavni roli hrat cesky herec! Ale treba po shlidnuti zmenim nazor:)

  • Pavel Nový

   Pavel Nový

   Před 14 dny

   No, to právě ale nejde, když se to má prodat do celého světa...

 73. Mira Pakulinek

  Mira Pakulinek

  Před 14 dny

  doufám že to nebude vyprávět jenom o tom jak Žižka byl skvělí vojevůdce ale ukáže to i vypalování kostelů atd.

 74. Lukastrop Here man

  Lukastrop Here man

  Před 14 dny

  Konečně něco z česká jako film a není to pohádka ani komedie

 75. Jan Czerny

  Jan Czerny

  Před 9 dny

  Líbilo by se mi, kdyby postavy mluvily staročesky.

 76. Karel Schafhauser

  Karel Schafhauser

  Před 14 dny

  Tak, že by konečně film kde nebude hrát Lagmajer z kterého se po 28 minutách stane žena a všichni fandové ordinace z toho budou mít mokro na židli? Konečně důvod vyrazit na něco českého do kina.

  • Mara892

   Mara892

   Před 14 dny

   To je český film asi stejně jako Anthropoid. 😀

 77. Tomáš Butkovský

  Tomáš Butkovský

  Před 12 dny

  Aj na mobil prosím. Hru a aj Mafia Definitive Edition 🤳🙏😆

 78. Patrik Juřiček

  Patrik Juřiček

  Před 14 dny

  To nevypadá vůbec zle :))

 79. Denis Originals

  Denis Originals

  Před 14 dny

  Seems lit. Konečně zase další koprodukční bomba jako třeba Anthropoid.

 80. Gabiman 66

  Gabiman 66

  Před 14 dny

  Film o Žižkovi bez husitských válek?? Teď jsem zvědavý :D Doufám že to že Foster nemá na začátku pásku přes oko bude jen ojedinělá historická chyba ale pokud film bude pouze inspirovaný tak proč ne, hlavně ať to má úspěch ať česká kinematografie vidí že se dají dělat i jiné filmy než béčkové komedie

Další