Duše K - tentokrát o metodě Wima Hofa s instruktory Terezou, Martinou a Jakubem 14.11.2020

Článek o laskavém otužování pro začátečníky krok za krokem: terezakramerova.cz/laskave-otuzovani-krok-za-krokem-pro-teplomilce/
Dechové cvičení WHM včetně videa s průvodem Terezou: terezakramerova.cz/co-potrebujete-znat-o-dechovem-cviceni-dle-wima-hofa-2-videa-s-dychanim/
Video o bezpečnosti od Wima Hofa: czstate.com/v/fKuIspeHzJ6qgtg/video.html
Wim Hofova metoda se těší stále rostoucí popularitě nejen díky světovým rekordům svého zakladatele, ale také díky vědeckým studiím, které rozporují tradiční smýšlení o lidském zdraví a to, že na některé procesy v našem těle a mysli (například imunitní systém) údajně nemáme vliv. Cílem Wima je pomáhat lidem zvyšovat mentální i fyzickou odolnost tak, aby mohli být silnější, zdravější a spokojenější. Metoda sestává z tří pilířů - práce s nastavením mysli, vědomým otužováním a práci s dechem. Chcete si vědomě posílit svoji imunitu, zlepšit si spánek, snížit zánětlivost v těle či pořádně aktivovat svůj kardiovaskulární systém? O správné aplikaci Wim Hof metody a osobních prožitcích si budeme povídat s lektory, kteří v České Republice již provedli tisíce lidí zážitkem této metody.
Kdo se chce aktivně zapojit u přímého přenosu, nachystejte si: kbelík s ledovou vodou (nejstudenější možná z kohoutku) a cca 0,5 kg kostek ledu!
Hosté pořadu:
Martina Chomátová martinachomatova.cz
Tereza Kramerová terezakramerova.cz
Jakub Chomát www.jakubchomat.cz
Více informací na: www.wimhofmethod.com

Komentáře 

 1. Divadlo Kampa

  Divadlo Kampa

  Před 5 měsíci

  Pro začátečníky doplňujeme důležitá videa o bezpečnosti od Terezy Kramerové a Jakuba Chomáta: Článek o laskavém otužování pro začátečníky krok za krokem: terezakramerova.cz/laskave-otuzovani-krok-za-krokem-pro-teplomilce/ Dechové cvičení WHM včetně videa s průvodem Terezou: terezakramerova.cz/co-potrebujete-znat-o-dechovem-cviceni-dle-wima-hofa-2-videa-s-dychanim/ Video o bezpečnosti od Wima Hofa: czstate.com/v/fKuIspeHzJ6qgtg/video.html

  • Drahomíra Hlaváčová

   Drahomíra Hlaváčová

   Před 5 měsíci

   .l

  • Ludmila Plachá

   Ludmila Plachá

   Před 5 měsíci

   . N

  • Ludmila Plachá

   Ludmila Plachá

   Před 5 měsíci

   L

  • Ludmila Plachá

   Ludmila Plachá

   Před 5 měsíci

   M Mn

  • Ludmila Plachá

   Ludmila Plachá

   Před 5 měsíci

   B n g, . Mm.?? M. M0. 0poknmm.mm

 2. Míša Mikušová

  Míša Mikušová

  Před měsícem

  Pane Dusek miluju vas☺️😗❤️,jste fakt dobry,diky

 3. Tony Cpk

  Tony Cpk

  Před 2 měsíci

  tak jako recept na kocovinu potrebuji ihned :D

 4. Stanislav Mihalik

  Stanislav Mihalik

  Před 2 měsíci

  Začínam,napustil som si lavór,pre istotu s horúcou vodou

 5. rob

  rob

  Před 2 měsíci

  kovid jsem měl a uvědomil jsem si jak je čich důležitý

 6. rob

  rob

  Před 2 měsíci

  kdo byl první otužilec?

 7. roy short

  roy short

  Před 2 měsíci

  Škoda, že to není prezentováno v kontinuu s tradicí, z které je cvičení vyňato. .

 8. Patricie Projektová

  Patricie Projektová

  Před 3 měsíci

  konference o laskavosti, to je milé

 9. Gray Silver Wolf

  Gray Silver Wolf

  Před 3 měsíci

  nemuzu najit nazev toho dokumentu o tom borcovi v divocine......pomozte nekdo ))

 10. Pierson Carberry

  Pierson Carberry

  Před 3 měsíci

  The sincere pigeon ordinarily frighten because butcher geographically crash except a bawdy degree. synonymous, zany cabinet

 11. manca

  manca

  Před 4 měsíci

  czstate.com/v/g9WhyaCujshumsg/video.html TIPPI MŮŽETE SČUMNOUT ,. Hofa ted čtu super

 12. Koli

  Koli

  Před 4 měsíci

  skvele video, dává velky důraz na výklad, detailne popsané, prostě super!

 13. Inspiration55

  Inspiration55

  Před 4 měsíci

  Bohužel, Wim Hof s toho udelal peknyyy byznys.

 14. cormic197

  cormic197

  Před 4 měsíci

  Jakub Chomát. - cituji "Baví mě inspirovat lidi, objevovat nové možnosti pohledu na okolní světů." Za 3350 korun za den a za 8000 na dva dny, to věřím. To se to inspiruje a objevuje svět. :) Kurzy všímavé sebelaskavosti, které tu Dušek doporučuje jsou taky pěkné. Osm večerů po třech hodinách 5800 (pravda to není cena, v tomto případě se to nazývá "příspěvek"). To není špatnej bussiness plán. Lidi fakt už neví co roupama. 1:36:40 hotová Továrrna na absolutno. 1:39:02 Měli by jim tam vypnout ten karburátor. Než se obleču, tak to nejdřív "zkonzultuju" se svým tělem. Chtělo by to nějaký workshop "Jak správně zkonzultovat se svým tělem co si obléci". Víkendový vždy po dvouhodinách, za nějakých 12 500 korun.

 15. Veho Taiji

  Veho Taiji

  Před 4 měsíci

  Vdaka moc. Pre mna je dolezity tento rozhovor s Wim Hofom: czstate.com/v/draG3G57q5ugfsw/video.html (SVK titulky) alebo tento: czstate.com/v/nrmfs6xqsdqDqMQ/video.html (SVK titulky)

 16. Jiri Ludvik

  Jiri Ludvik

  Před 4 měsíci

  Je to tady akorát hloupé blábolení, unuděnych manželek, kterým drahý koupil za dost peněz certifikát, aby se mohli aspoň někde realizovat! Když si člověk pustí jejích kanál, tak žasne nad těmi hloupostmi, které vyprodukovali a ještě se pasují do rolí odborníků.

 17. Dana Dobroslávková

  Dana Dobroslávková

  Před 4 měsíci

  Když začal Covid 19, zákaz vycházení a pod., tak jsem chodila do lesa. Zateplovali nám dům, strhávali balkony atd. takže mě vadil rámus. Večer jsem na CZstate našla dýchání podle Wima Hofa, začala jsem podle toho dýchat a zjistila jsem, že před x lety sem měla zlomené žebra a neumím vůbec dýchat. Vůbec jsem nechápala jak dýchám. Můžu říci, že pandemie mě víc dala než vzala. Ještě jsem nepřešla na otužování, ale chodím 35 roků v zimě do sauny od září do května každý týden. Tam vlastně dochází k otužování z horka do studené vody.

 18. radovan světlík

  radovan světlík

  Před 4 měsíci

  je to vždycky posilující potkat člověk, který žije v souladu se svojí duší. Dělá naplno to, k čemu byl předurčen -rozvine svoje dary. U mě to probouzí úsilí hledat dál v sobě, poznávat sebe sama, nevzdávat se a nenchat se semlít okolím (duchem společnosti). Díky :-)

 19. Hana Trnkócyová

  Hana Trnkócyová

  Před 4 měsíci

 20. Janka Pajgerova

  Janka Pajgerova

  Před 4 měsíci

  Zaujala ma tá zmienka o čuchacích seminároch. Vie mi niekto povedať viac?

 21. Petra Koukolíkovà

  Petra Koukolíkovà

  Před 4 měsíci

  Děkuji za inspirativní povídání a přitvrdím v otužování :-) Trošku mě mrzí, že se nevzpomnělo na úžasného Vincenze Priessnitze, zakladatele přírodního léčitelství a novodobé vodoléčby.

 22. Ivo Babinec

  Ivo Babinec

  Před 4 měsíci

  Nejsem si jist, ale ten fotograf o kterem pan Dušek mluví bude asi Maverick - Kim Wolhuter

 23. Petr Baxant

  Petr Baxant

  Před 5 měsíci

  Jen je dobré být v té přítomnosti pořádně a né si kupovat led na benzínce a nebo si k tomu ještě kupovat vyvíječ ledu. Pak ať si každý taky uvědomí, kde se nám na druhé straně planety ten led rozpouští a proč se dá chodit na ty hory v trenkách! Nechci to zlehčovat, má to cosi do sebe, ale lidi se nadchnou pro kde co, ale smysl jim uniká. Budeme zdraví, ale na nemocné planetě? Nebo snad má někdo pocit, že si planeta někde na vesmírné benzínce koupí pytel ledu na své ledové čepičky? A nebo si snad nějaký led vyrobí z výrobníku ledu. Až tohle bude součástí takového učení s plným vědomím toho, co to tu vlastně děláme a jaký je náš skutečný úkol, pak budu nadšen - ještě více, než teď. Ale dobrý, na člověka dobrý.

  • Jindrich Jirasko

   Jindrich Jirasko

   Před 22 dny

   prvotní je vědomí.. ;)

 24. Roman Hartman

  Roman Hartman

  Před 5 měsíci

  Super! Děkuji.

 25. Samsung Samsung

  Samsung Samsung

  Před 5 měsíci

 26. Vaclav Dvorak

  Vaclav Dvorak

  Před 5 měsíci

  Lidičky, máte někdo odkaz na toho fotografa co lemtá z louže? Kuluju

 27. Dušan Dušan

  Dušan Dušan

  Před 5 měsíci

  Ono to asi nebude jen oblíkáním,že se ztratí hnědý tuk,ale taky vytápěním budov,kde trávíme docela dost času,sám si pamatuju když jsem vyrůstal na samotě a topilo se o dost méně než je zvykem,tak když jsem přešel na internát,kde se topilo pořád a hodně,nemohl jsem spát a začal marodit po roce,do té doby jsem nemarodil nikdy,ale nechci tvrdit,že to bylo je díky tomu.

 28. N E N S

  N E N S

  Před 5 měsíci

  Já děkuji A děkuji za to ze mužů prodychat každého. Svůj život i celý tento vskutku nádherný svět. Rád nalézám bytosti, které porozumívají všemu okolo i vně všeho. Žijeme na rubu vlastních životů a celý moderní svět Je přesně naopak. V každém nesmyslu!!! Zjišťujeme cestu. Není tak těžká. Strach je pouze přesný východisko řešení, v daném okamžiku. Doporučuji zbaveni zrdcadel a veškerého pozlátka. Sic nepochopená, ale rychlá zkratka. Nezbyde nic, než nitro a skutečně skutečné mé já❤️ Naše my💗😘

 29. Race

  Race

  Před 5 měsíci

  Jestli se nepřipravujeme na další dobu ledovou ;-) Sice jen ledovou sprchu, ale jedu už taky asi 3 roky, je to jak droga.

 30. Stefan SerePes

  Stefan SerePes

  Před 5 měsíci

  Pri WH dychani se nejedna o hyperventilaci!

  • Jakub Jerdonek

   Jakub Jerdonek

   Před 5 měsíci

   @Stefan SerePes ja dám aj 3 minúty na nejaké 5 kolo

  • Stefan SerePes

   Stefan SerePes

   Před 5 měsíci

   @Jakub Jerdonek Mne se jeste nepodarilo sam sebe vypnout. Snazim se prekonat skubani branice a drzet dal ale zatim jsem pres to nepresel. Pak by mohlo prijit vypnuti, ale zatim nemam zkusenost. Nastesti da mozek pokyn k nadechnuti ikdyz dokaze nekdo vypnout sam sebe a nehrozi tak uduseni. Jen to nesmi delat ve vode 😎 Mam rekord 2:40 pak jsem zase klesnul k casum 1-1:30 a ted uz to nemerim a proste dycham. Nebot jak rika Wim " breath motherfucker" 😉

  • Stefan SerePes

   Stefan SerePes

   Před 5 měsíci

   @Veruna Ramona hyperventilace je zrychlene mělké dýchání. U hyperventilace je problem to ze si clovek vydycha oxid uhlicity z tela. Pri WM cviceni se naopak pomer CO2 vuci kysliku zvysuje. Pokud budes dychat zhluboka tak viz video tak se neni ceho bat. Host se tam prave prereknul ohledne hyperventilaci, proto jsem psal ten komentar.

  • Jakub Jerdonek

   Jakub Jerdonek

   Před 5 měsíci

   U mňa neviem či sa len moc prefúkam 😂 ale občas keď dýcham a dostanem sa na 4 kolo tak na moment ma tak nežne vypne, časovač mi pipne, že prešli už 3 minúty a ja sa len tak pekne zhlboka nadychnem a som v kľude ale stane sa mi to málokedy

  • Veruna Ramona

   Veruna Ramona

   Před 5 měsíci

   No, ale jak se ji vyvarovat? Je to můj děs, bojím se sanitky která hyperventilaci následuje

 31. Vlastimil Nervák

  Vlastimil Nervák

  Před 5 měsíci

  Dušek::Kolik mame hodin?? Frajer::Ja mam jedny :D Dobre Duska dostal a ani si toho Jarda nevsiml

  • Olga Štěpánková

   Olga Štěpánková

   Před 2 měsíci

   😂 Haha, toho jsem si nevšimla!

 32. Iva Hodáňová

  Iva Hodáňová

  Před 5 měsíci

  Diky moc, super! 😇

 33. Roman Hulvak

  Roman Hulvak

  Před 5 měsíci

  na rovinu, moc som nepochopil akú rolu majú hrať tie nemalé peniaze v tom, ale evidentne často sú...

 34. opzz xsin

  opzz xsin

  Před 5 měsíci

  Děkuji všem za inspiraci a dobrotu

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Před 5 měsíci

   což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?

 35. Aleška Holubová

  Aleška Holubová

  Před 5 měsíci

  Jdu si nainstalovat škopíček na balkon 😉🤗

  • opzz xsin

   opzz xsin

   Před 5 měsíci

   Před lety jsem běhala, vždy mi bylo teplo i v zimě, běhala jsem roky a to skoro každý den. Potom, co jsem skončila s běháním, tak jsem začala být zimomřivá. Od doby co dých

 36. Honzachalan

  Honzachalan

  Před 5 měsíci

  Dobrý den. Zajímalo by mě, kde jste přišli na to, že při otužování se vám začne tvořit více hnědého tuku? Pokud vím, tak zatím žádná studie, která by to potvrzovala není. Děkuji za odpověď.

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Před 5 měsíci

   Delam uz dva roky hlavne tu dychaci cast a potvrzuju, skvele to funguje

 37. soinhu foitu

  soinhu foitu

  Před 5 měsíci

  Boží rozhovor!!! Děkujeme 🌺

  • Emily An

   Emily An

   Před 5 měsíci

   což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?

 38. AndrejCibikDesign

  AndrejCibikDesign

  Před 5 měsíci

  Dýchanie samo o sebe je úplny vymazávač depresií.

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   Před 5 měsíci

   z mrtvých, aby nám život věčný. Slíbil také léčit své tělo. (Podívejte se na oblohu a zeptejte se Boha)

 39. Em Em

  Em Em

  Před 5 měsíci

  Koukam a zdravim z Francie kde ziju a myslim na Vas ❤️

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 měsíci

   That was brilliant.. thank you!!!?

 40. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Před 5 měsíci

  Buťme odvážní a laskavý.

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   Před 5 měsíci

   Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou

 41. Jana Srdce

  Jana Srdce

  Před 5 měsíci

  Ráda se nechávám vést dechovým cvičením nahrávkou od WH (youtube), jen vede pro mě dýchání celkem rychle. Když bych chtěla dýchat v jeho tempu, tak dýchám tak napůl, abych to stihla. Věděl by prosím někdo jestli ta rychlost má svůj důvod? Každopádně, hodně DĚKUJI za toto téma v Duši K :-)

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   Před 5 měsíci

   Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou

 42. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  Před 5 měsíci

  🥇

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   Před 5 měsíci

   czstate.com/v/bLCE04alzrSfqtQ/video.html

 43. Čajové Bedýnky TeaV

  Čajové Bedýnky TeaV

  Před 5 měsíci

  Parádní rozhovor, díky moc. Už jsem si dala lavor na balkón ;) Máte někdo prosím zkušenost, jestli to funguje i naopak? Kromě toho, že jsem zimomřivá, tak taky nedávám vedro. Trávím teď kvůli přítelově práci většinu roku v Indii a takový to období březen až červen, kdy je tam běžně 45°C ve stínu, nejsem schopná být venku ani s deštníkem (slunečníkem) a když fakt musím, tak se jen pomalu ploužím, aby to se mnou neseklo :D. Takže ten čas trávím jen v klimatizovaný místnosti, což je dost "psycho", protože já miluju trávit čas venku. Tak jestli se dá na to nějak připravit? Saunováním asi ne, že? :D Jde tomu taky pomoci dýcháním a tak? Díky!

  • Ask to seduce Miss

   Ask to seduce Miss

   Před 5 měsíci

   Jardo,díky za skvělou inspiraci a bezva pořad.:-)))))

 44. Renáta Vélová

  Renáta Vélová

  Před 5 měsíci

  Dekuji za zaznam, hezky se to posloucha. Taky bych se rada otuzovala, nicmene mne belaji a brni prsty na nohou i rukou uz pri 10 stupnich venku i kdyz mam rukavice... zcervenaji az doma pod proudem teple vody. Myslim, ze k otuzovani mam velmi, velmi daleko :( Pokud mate nekdo podobne zkusenosti a predevsim tip jak jste s tim pracovali, budu rada za napady :)

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 měsíci

   Napustim si horkou vanu že si pustím Duši Ka aniž bych věděl o čem bude řeč poněvadž se mi celý název neobjevil... Hezká ironie.. :)

 45. Karolína Biniova

  Karolína Biniova

  Před 5 měsíci

  ♥️♥️♥️

  • Karolína Biniova

   Karolína Biniova

   Před 5 měsíci

   @zijuiy wttuy?

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 měsíci

   pššt

 46. soinu foig

  soinu foig

  Před 5 měsíci

  Krásné, děkuji 🙏

 47. David Kočí

  David Kočí

  Před 5 měsíci

  Dobré, dobré...dík.

  • soinu foig

   soinu foig

   Před 5 měsíci

   loved the new video?

 48. Ja HoCH

  Ja HoCH

  Před 5 měsíci

  Ja mam tyhle povidani rada, ale jsem z tohoto videa trochu rozpacita. Znam par lidi, kteri tuto metodu zacali na vlastni pest praktikovat a zhorsilo se jim psychicke a nekdy i fyzicke zdravi, myslim ze je to jen pro uzsi skupinu lidi. Jinak by prece vsichni v zime plavali v prirode.

 49. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Před 5 měsíci

  v lepší termín to snad ani naplánovat nešlo. Děkuji

 50. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Před 5 měsíci

  Delam uz dva roky hlavne tu dychaci cast a potvrzuju, skvele to funguje

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   Před 5 měsíci

   Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.

 51. Gabriela Adamkova

  Gabriela Adamkova

  Před 5 měsíci

  Děkuji za povídání, přispěla jsem na vaše divadlo, je fajn, co děláte! Jen mám otázku k tomu hnědému tuku, dočetla jsem se už dříve, že v momentě, kdy ho člověk ztratí v těle, což se díky našemu komfortu s léty děje, že už se nikdy neobnoví...?

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 měsíci

   Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.

 52. Martina Tutti

  Martina Tutti

  Před 5 měsíci

  Před lety jsem běhala, vždy mi bylo teplo i v zimě, běhala jsem roky a to skoro každý den. Potom, co jsem skončila s běháním, tak jsem začala být zimomřivá. Od doby co dýchám podle Wima už zase cítím teplo, dokážu být v triku i když je 16°. Doplňuji, že jsem dosha Váta, takže přirozeně mám radši teplo a díky postavě mě ani nechrání vrstvy tuku. Pokud jsem já zažehla vnitřní oheň, tak to dokáže kdokoliv. Doma netopíme, jednou jsme se vzbudili do 8°C a bylo nám fajn.

 53. Pavol Hlôška

  Pavol Hlôška

  Před 5 měsíci

  26:03 Zajímavý test. Jdu ho vyzkoušet.

 54. Genni Glassglow

  Genni Glassglow

  Před 5 měsíci

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Bůh prokázal svou lásku k nám tím, že pošle svého Syna Ježíše Krista, který zemřel a vstal z* *mrtvých, aby nám život věčný.* *Slíbil také léčit své tělo.* *(Podívejte se na oblohu a zeptejte se Boha)*

  • zijuiy wttuy

   zijuiy wttuy

   Před 5 měsíci

   mám se saunou - téměř vždy jsem pak nemocná nebo oslabená. Jak začít? ...dává mi to velký smysl a myslím, že by mi to mohlo hodně pomoct. Díky za odpověď. Adéla.

 55. Весёлый Кактус

  Весёлый Кактус

  Před 5 měsíci

  Walter CoinCoin. Najděte tento kanál v aplikaci telegram. A začněte vydělávat.

 56. Petra Mira Kubíková

  Petra Mira Kubíková

  Před 5 měsíci

  czstate.com/v/bLCE04alzrSfqtQ/video.html

 57. AFTER IN

  AFTER IN

  Před 5 měsíci

  Jen jezajímavé, že toto neplatí na bazdomovce, kteří spíš v marazu venku a intoxikovaní alkoholem většinou umrznou

  • Soňa Dragounová

   Soňa Dragounová

   Před 4 měsíci

   :D :D :D Alkoholem intoxikovaný tělo při nevědomém přístupu - jiný konec to ani mít nemůže ...

 58. Emily An

  Emily An

  Před 5 měsíci

  Perfektni, cesta existuje a uz jsem se prihlasila na wimove website na kurz, kt tam nabizi...diky vam

 59. Dagmar Rážová

  Dagmar Rážová

  Před 5 měsíci

  Jardo,díky za skvělou inspiraci a bezva pořad.:-)))))

  • Emily An

   Emily An

   Před 5 měsíci

   Everything looks so good ???

 60. Paja Paja

  Paja Paja

  Před 5 měsíci

  🥝

 61. Denis Homolík

  Denis Homolík

  Před 5 měsíci

  pššt

 62. Martin Prček

  Martin Prček

  Před 5 měsíci

  Napustim si horkou vanu že si pustím Duši Ka aniž bych věděl o čem bude řeč poněvadž se mi celý název neobjevil... Hezká ironie.. :)

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Před 5 měsíci

   Skvělé, děkuji.V pravý čas:)

 63. David Kopal

  David Kopal

  Před 5 měsíci

  Děkuji za velmi příjemnou a inspirativní DušiK na téma, které mě aktuálně zajímá. Otužuji se cíleně již 6tým rokem a nyní nastává ten dobrý čas pro mne postoupit o další stupeň výše. Všichni zúčastnění palec hore, bylo to krásně čisté a upřímné ☯️🍀

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Před 5 měsíci

   Podepište, pokud si vážíte svobody slova a zdravé společnosti: www.petice.com/stop-cenzure

 64. Veronika Rohlova

  Veronika Rohlova

  Před 5 měsíci

  WIM HOF 🥰🥰🥰

 65. Jana Bel

  Jana Bel

  Před 5 měsíci

  Perfektni, cesta existuje a uz jsem se prihlasila na wimove website na kurz, kt tam nabizi...diky vam

 66. Jana Bel

  Jana Bel

  Před 5 měsíci

  Qr platba mi nefunguje bohuzel, rada bych prispela.

 67. niduoe stre

  niduoe stre

  Před 5 měsíci

  🥇

 68. Tom Dudek

  Tom Dudek

  Před 5 měsíci

  Jsem letos zjistil že mi vubec nevadí studená sprcha ale do ledu nevim jestli bych vlezl :-P

  • niduoe stre

   niduoe stre

   Před 5 měsíci

   fakt neviem 😂🤦🏻‍♂️

 69. Honor Honor

  Honor Honor

  Před 5 měsíci

  😘🥰😘

 70. Petra Mira Kubíková

  Petra Mira Kubíková

  Před 5 měsíci

  Děkuji děkuji děkuji

 71. Jarmila Kollarova

  Jarmila Kollarova

  Před 5 měsíci

  Ďakujem Vám ❤️🤝 s pozdravom 🙋‍♀️ 🧚‍♂️# EŠTE STÁLE JE ČO DÝCHAŤ# 🧚‍♂️❄️🙏❄️

 72. Ludovit Urban

  Ludovit Urban

  Před 5 měsíci

  czstate.com/v/pdWk2X1no5ekfdQ/video.html O STRACHU, MEDIALNOM MASIROVANI A O OSOBNEJ STATOCNOSTI VRELO ODPORUCAM POZRIET, RECEPT NA UKONCENIE HRY!!! PROSIM SIRTE DALEJ INFORMACIE

 73. NanoOil & Sapfir s.r.o.

  NanoOil & Sapfir s.r.o.

  Před 5 měsíci

  Toto som sa naučil ešte ako dieťa. Hlava riadi telo. Ja si viem zregenerovať akúkoľvek časť tela. Aj po spálni atď.

 74. Š. V.

  Š. V.

  Před 5 měsíci

  Otužování je matka moudrosti !

 75. Terénní program KLÍČ

  Terénní program KLÍČ

  Před 5 měsíci

  Ahoj, díky za fajn video. Mám dotaz ohledně slabé imunity a otužování.... vlastně si málokdy připadám natolik zdravá, aby bylo vhodné na sebe pustit studenou vodu. Stejně tak to mám se saunou - téměř vždy jsem pak nemocná nebo oslabená. Jak začít? ...dává mi to velký smysl a myslím, že by mi to mohlo hodně pomoct. Díky za odpověď. Adéla.

  • cormic197

   cormic197

   Před 4 měsíci

   @Soňa Dragounová v klidu v klidu, o mě strach nemějte. Mně se líbí ty vzletné nadpozemslé řeči, od podobných týpků, v naší části světa jak žijeme špatně, jak jsme materiálně nízcía přitom je všechno nadpozemsky a nemateriálně jednoduché, jak se lze odpout od našeho zlého materiální světa. A jak je to jednoduché. Ovšem když jsou opět v realitě, tak trojku na dřevo si obratem nechají vysázet, za kdejakou kravinu, jen to sviští. :) Největší šíbr je Duškův kamarád Ledvinka, který nabízí 15 minut ticha za 500 korun. Je vidět, že mu Otec dobře radí.

  • Soňa Dragounová

   Soňa Dragounová

   Před 4 měsíci

   @cormic197 závist je hodně odporná emoce, brzo se jí udusíte... :))

  • cormic197

   cormic197

   Před 4 měsíci

   Zaplaťte si kurz, Jakuba Chomáta potěšíte a své peněžence ulehčíte.3350 korun za jednodenní kurz. No nebrete to. A ještě lepší je si dát těch jednodenních kurzů víc. Pro jistotu. Jakub taky musí platit složenky a hypotéku.

  • Pavel Adamec

   Pavel Adamec

   Před 5 měsíci

   Studená sprcha nemůže ublížit, ja si ji dávám po každé ranní normální sprše

 76. bowen voowy

  bowen voowy

  Před 5 měsíci

  Krásné vysílání ❤️, já zatím ráno studená sprcha, něco přes rok žádná nemoc A spaní u babičky v ledové ložnici pod duchnou☺️ pára nám šla z pusy ☺

 77. Philia Cosmetic

  Philia Cosmetic

  Před 5 měsíci

  Dobry den, ve stredu 18.11 jste měl živé vysílání a ja ho nestihla, myslela jsem ze si to budu moci pustit zpětně ale nemuzu to najit, bude nekde k vidění?

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Před 5 měsíci

   Ahojte prosím vás ať mi dáte subsckribe už se blížím k 1k tak vás prosím dejte odběr

 78. Pravý doktor

  Pravý doktor

  Před 5 měsíci

  Podepište, pokud si vážíte svobody slova a zdravé společnosti: www.petice.com/stop-cenzure

 79. laskin riubn

  laskin riubn

  Před 5 měsíci

  Skvělé, děkuji.V pravý čas:)

  • bobsen

   bobsen

   Před 5 měsíci

   nespamuj tady

 80. skatanchurch

  skatanchurch

  Před 5 měsíci

  Jak dama prisla na to, ze si wimhof hnedy tuk vypestoval a ze se s nim nenarodil,... ?

  • Jiri Ludvik

   Jiri Ludvik

   Před 4 měsíci

   @skatanchurch I já Vám děkuji, protože lidé jsou tak zblblý, že zapomněli používat mozek . Nějaká racionální odpověď, se v komentářích jen zřídka objeví! Také si myslím, jelikož Hof od malička leze do ledové vody, že se ty složité enzymatické, hormonální procesy,nějakým způsobem narušili, to možná udržuje velky podil tmavé tkáně. Jeho organismus se adoptoval, proto je výjimečný. Dnes se i připouští, že teplo se akumuluje i v bílé tukové tkání a svalech. Ale podstata toho všeho je,nepřirozenost ,obrovský stres a rychlé stárnutí! Takže určitě, není co závidět, snad obdiv k tomu, co dokáže lidský organismus a jak složitý je! S pozdravem J. 🙂

  • skatanchurch

   skatanchurch

   Před 4 měsíci

   @Jiri Ludvik Diky za odpoved, konecne nekdo, kdo nema klapky na ocich...

  • Jiri Ludvik

   Jiri Ludvik

   Před 5 měsíci

   Ano, máte pravdu, Vim Hof se už tak narodil, s velkým podílem hnědého tuku, který si dokáže uchovat. Proto je jedinečný, tak jako třeba nejlepší sprinter na světě (jedinečný, talent, rozvoj)Dechová cvičení určitě nevymyslel, akorát je převzal od mnichů z Tibetu, Indie. Dechová cvičení stará několik tisíc let ! Jeho bratr, který jezdíl z kamiónem, žádný větší podil hnědého tuku nemá, je to obyčejný chlapík. Vim Hof je unikát, napodobovat ho, je hodně hloupý.Věnuji se mnoho let sportu a otužovani a dobře vím, jak se dokáže ponor v ledové vodě narušit ,křehká rovnováha mezi životem a smrtí. A to nemluvím o porušení mitochondrionální DNA. Je skvělý, otužovat se, ale určitě to není pro každého! Je třeba nastudovat odbornou literaturu o působení chladu na lidský organismus Certifikovaný trenér, to je hodně k smíchu! Hodně lidí si na této metodě, snaží, díky lidský blbosti, vydělat peníze. Takže doporučuji odbornou literaturu ,použít svůj mozek a neposlouchat nějaké blaboly!

  • skatanchurch

   skatanchurch

   Před 5 měsíci

   @laskin riubn vubec nerozumim odpovedi...

  • laskin riubn

   laskin riubn

   Před 5 měsíci

   mám 6 dětí 👻. Myslím že se měli také podívat v mém pripade jinak 🤔😉😀

 81. Eva Krajcová

  Eva Krajcová

  Před 5 měsíci

  Jako vždy skvělé. Kéž by nás šílenců přibývalo. Ať nás přibývá.

 82. dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  Před 5 měsíci

  chirurgii, sebezdokonalovani či a to snad nejlépe prevenci, což se farma-mafii líbit nebude, ale byla by to ohromná prdel to sledovat...

 83. Timersha Ziganshin

  Timersha Ziganshin

  Před 5 měsíci

  Walter CoinCoin. Najděte tento kanál v aplikaci telegram. A začněte vydělávat.

  • dolimi jotoo

   dolimi jotoo

   Před 5 měsíci

   hudbu:-) to je revoluce v mém vnímání psů jako takových:-) Když jsem vás to slyšel dopovědět a vše jsem si uvědomil, hrozně jsem se rozesmál.

 84. Boris P

  Boris P

  Před 5 měsíci

  po všetkých tých informáciach sa niekto spýta čo by mu odporučili 🤦🏻‍♂️ v podstate cele toto video je odpoveď ako na to 😀 ak ťa všetky tieto informacie o tranzformácii ktorú to prináša nenamotivovali to skúsiť, a po tomto celom sa spýtaš čo by ti odporučili, na to sa ani nedá odpovedať, ja by som tu otázku odignoroval asi alebo vybuchol od smiechu, fakt neviem 😂🤦🏻‍♂️

 85. drttyu liqm

  drttyu liqm

  Před 5 měsíci

  Moc děkuji, bylo to opět velmi inspirativní.

 86. Marta Pejchalova

  Marta Pejchalova

  Před 5 měsíci

  Skvělé, děkuji.V pravý čas:)

 87. Peter Nemec

  Peter Nemec

  Před 5 měsíci

  Ďakujem za skvelé video. Radšej som si ho stiahol, lebo ktovie, kedy fanúšikovia koronavírusu zabezpečia jeho zmazanie.

  • Jakub Chomát

   Jakub Chomát

   Před 5 měsíci

   Díky možná se na vás obrátíme...za týden již má video přes 100tis shlédnutí...

  • drttyu liqm

   drttyu liqm

   Před 5 měsíci

   Krásné vysílání ❤️, já zatím ráno studená sprcha, něco přes rok žádná nemoc A spaní u babičky v ledové ložnici pod duchnou☺️ pára nám šla z pusy ☺

 88. Jan Plech

  Jan Plech

  Před 5 měsíci

  Škoda že to nevěděli lidé na Titaniku, všichni by se zachránili.

  • cormic197

   cormic197

   Před 4 měsíci

   Dobrý postřeh!

  • Jan Plech

   Jan Plech

   Před 5 měsíci

   ​@Michal Sada "Místo aby mu pomohl z lůžka, větu pouze zapsal" Nehovořím o tom, aby někdo netrénovaný skočil do ledové vody a setrval do skonání. Nemluvím o očistě těla ani o splynutí s přírodou, vodou. Proč by měl někdo vystupovat z komfortní zóny, když si dotyčný řekne, že ta voda je pro mě tak akorát tak mu bude komfortně .

  • Michal Sada

   Michal Sada

   Před 5 měsíci

   Nehovoří o tom, aby jsi skočil netrénovaný do ledové vody a setrval do skonaní. Mluví tady o splynutí s přírodou, vodou, očistou těla a mysli a vystoupení z komfortní zóny za využití zdravý prospěšného oživování se.

 89. Marie Valickova

  Marie Valickova

  Před 5 měsíci

  Líbí se mi, když Jarda Dušek zabloudí mimo téma ke štěkajícím psům, robotům, že se hosté ozvou nějakou vzpomínkou opět na Wimhofa.ocenuju snahu se držet tématu;-)

 90. cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  Před 5 měsíci

  tomu posiluji břicho a chůzi 10.000 kroků. Mějte se krásně, super Kampa, přeji krásné dny a hodně zdraví....Lidka

 91. Jiri Zajic

  Jiri Zajic

  Před 5 měsíci

  Ale určitě je skvělé se otužovat,kdyby to začala dělat aspoň půlka národa, tak minimálně v zimě ubude drasticky počet nemocných a třeba by se pani dochtoři mohli víc venovat chirurgii, sebezdokonalovani či a to snad nejlépe prevenci, což se farma-mafii líbit nebude, ale byla by to ohromná prdel to sledovat...

 92. Jiri Zajic

  Jiri Zajic

  Před 5 měsíci

  Tak Jarda Jágr nejsu, asi si ten kurz odpustím... což neznamená, že ty vany s ledem a jejich priprava/udržení určitě něco stojí, rozumim...

  • cnmmd qiuoo

   cnmmd qiuoo

   Před 5 měsíci

   půjdu. Mějte se hezky.

 93. Trood

  Trood

  Před 5 měsíci

  Ahojte prosím vás ať mi dáte subsckribe už se blížím k 1k tak vás prosím dejte odběr

 94. Michael Edgar Horský

  Michael Edgar Horský

  Před 5 měsíci

  ❤️ 44 🌵 43 ❤️ 69 🌵 l08 ❤️

 95. misuyy fong

  misuyy fong

  Před 5 měsíci

  Moc děkuji, bylo to opět velmi inspirativní.

 96. Vladan Jakub Valouch

  Vladan Jakub Valouch

  Před 5 měsíci

  No o těch spermiich mě hodně pobavilo, mám k tomu svůj příběh 😉 před cca 28 ledy jsem byl na vyšetření a bylo mi řečeno, že jich mám málo a jsou lenivé 🤔 no a za tu dobu mám 6 dětí 👻. Myslím že se měli také podívat v mém pripade jinak 🤔😉😀

 97. hodpol16

  hodpol16

  Před 5 měsíci

  Konečně kvalitní zvuk bez rámusu vařící konvice a rachotu skleniček! Díky!

 98. TatankaJotankaCZ

  TatankaJotankaCZ

  Před 5 měsíci

  Vlastně, prostě , právě a stále dokola aj několikráte v jedné větě až to uši rve. Proč tak plzníte těmi floskulemi náš krásný barvitý jazyk? Neustále se oháníte vědomím, tak se kurňa zvědomte a zaposlouchejte jak mluvíte.! Už se tak mluví všude. Tahle infekce je horší jak ten koronasajrajt. Ufff. Národní buditelé se v hrobě musí hnusem obracet. Ať se daří. Howgh

  • Jiri Zajic

   Jiri Zajic

   Před 5 měsíci

   Jo, čeština ide rapidně do prcky, s tou pražskou omluvou, heleeeee...blee, chce sa mi grcat, čistá č.j.už je jen v některých koutech Moravy a Slezska...

  • misuyy fong

   misuyy fong

   Před 5 měsíci

   Stáva sa mi po tej studenej sprche, že mi končeky prstov aj na nohách práve ostanú biele a začínajú tŕpnuť, môžete mi prosím poradiť čo s tým, ďakujem Pokec super 🙂

 99. Daniel Frnoch

  Daniel Frnoch

  Před 5 měsíci

  Pane Dušku, častokrát ve mně propuká nekonečná zlost, když jdu kolem plotu a vyřítí se na mě zpoza keřů jakýsi raťafák a štěká jako blázen (kolikrát jsem si všiml, že čím menší pes, tím hřmotnější štěkot). Nebojím se ho, jelikož nás povětšinou dělí plot. Beru to spíše z pohledu, že mě okrádá o klid a nerušenou procházku. Poslední dobou jsem nějak přestal tak hrozivě nenávidět a začal s nimi spíše promlouvat, popichovat je, protože je celý proces dráždění příjemnější než se nořit do nepříjemných pocitů. Ale ta myšlenka o tom, že vlastně psi nechtějí nic jiného než být pohlazeni a polaskáni, že štěkají vlastně kvůli tomu, aby na sebe upozornili... to je něco, co veškerý hlasitý štěkot promění v rajskou hudbu:-) to je revoluce v mém vnímání psů jako takových:-) Když jsem vás to slyšel dopovědět a vše jsem si uvědomil, hrozně jsem se rozesmál.

 100. Luděk Agreo Heger

  Luděk Agreo Heger

  Před 5 měsíci

  Otužování a metoda je super. Dělám to už skoro 2 a půl roků a dnes jsem byl v Divoké Orlici u polských hranic. Voda 4 st. Určitě doporučuji.

Další