Zábava

Daniel Landa - Blanický manifest (Official Audio)

Daniel Landa - Blanický manifest (Official Audio)
www.blanickymanifest.cz
Oficiální nahrávka skladby Blanický manifest
#DanielLanda #BlanickýManifest

Komentáře 

 1. Piotr Praga

  Piotr Praga

  Před 28 dny

  Słyszycie nas, my nie jesteśmy dziećmi, tracimy grunt pod nogami. Życie jest coraz krótsze, czas leci, Wołamy w ciemność, kto jest z nami. Mówię, że dwunasta jest już dawno wybiła, Pająk tylko ulepszył swoje sieci. Wie wszystko o ludziach, o tym jak żyją, w ukryciu czycha na twoje dziecko. Moc, to jestes ty! Moc, to jest twój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi twój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy. Mamy dziurawą pamięć, kłamstwa stają są prawdą, a prawda plotką. Strach lata stadem nad głową, Kostucha pakuje się do reklamy. Czasy zmieniają się na naszych oczach, Pytam się, jak długi jest mój łańcuch. We mgle kryje się wyjaśnienie, Powstać albo zamordowac swoje marzenia. Moc, to ja! Moc, to jest mój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi mój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy. Gdzie kończy dumny obywatel, który właśnie został zmieciony z powierzchni ziemi? Wolność, ofiara zamachu, Może spotkamy się za kratami, Słyszycie nas, my nie jesteśmy dziećmi, Juz tego mamy "pełne zęby" (mamy tego dosyć). Memento mori, lata mijają, Nie będziemy "trzymać gęby" (milczeć). Moc, to ty! Moc, to twój głos! Milczenie jest zgodą. Może nadchodzi twój czas. Moc, to my! Moc, to jest nasz głos! Moc, to ty! Musisz tylko wyjść ze swojej skorupy.

 2. Martin Steppek

  Martin Steppek

  Před měsícem

  👍👍👍

 3. Jarek Cimrman

  Jarek Cimrman

  Před měsícem

  👌🏻👍🏻 🇨🇿🇨🇿🇨🇿

 4. Renata Lukešová

  Renata Lukešová

  Před 3 měsíci

  Hrrrr na ně,!!!!! Bouře!

 5. Ke-win

  Ke-win

  Před 3 měsíci

  Lepšie ako nová verzia✌✌

 6. jirigreger

  jirigreger

  Před 3 měsíci

  Pravda, že se toho vládě moc nepovedlo, ale nepomůže, když budem chodit bez roušek a roznášet virus. Jen se tím situace zhorší.

 7. Karel Janyška

  Karel Janyška

  Před 3 měsíci

  DOMÁCÍ TEST NA COVID-19. (Patří to všude, kde jsou lidi.) Je přesnější, než ty co známe, rychlý, bezpečný, velmi úspěšný a zadarmo. Je spojen rovnou s vyléčením. Všechno záleží na každém z nás. Zdá-li se nám, že na nás "něco leze", všichni to známe a říkáme a víme o čem je řeč, stačí už i malá rýma, nebo naměříme-li teplotu 36,8 a výše, okamžitě všeho necháme, může to být covid-19. Pořádně se oblečeme a budeme zahřívat tělo tak dlouho, až řekne dost. Je možné, že to udělá hned, ale my pro jistotu ještě budeme chvíli pokračovat. Když je mu nesnesitelné horko je zdravé. Test je hotov a je negativní. Když bude chtít ohřívat dále, musíme mu vyhovět, aby jeho imunitní systém teplota spolehlivě aktivovovala a ten vetřelce nalezl a zlikvidoval. Trvá to tak půl hodiny až hodiny tři. Kdybychom zasáhli pozdě je to špatné a budeme muset absolvovat kolečko, které pro nás připravilo MZČR... Dzp.

 8. Libor Pač

  Libor Pač

  Před 3 měsíci

  Pěkná práce, ale podpořil bych jen řemeslníky a ne průkopníky a hospody, tu si může otevřít i blbec.

 9. Daniel Dőpke

  Daniel Dőpke

  Před 3 měsíci

  Starý Skinhead se hlásí do služby

 10. Sebastian Valmont

  Sebastian Valmont

  Před 3 měsíci

  činy jsou více než slova

 11. Jozef Zizlavsky

  Jozef Zizlavsky

  Před 4 měsíci

  Ďakujeme Bratia Česi.

 12. Marian Dekis

  Marian Dekis

  Před 4 měsíci

  Ti co dali palec dolů to jsou Babišovi ovečky 👎👎👎

 13. Jaroslav Valenta

  Jaroslav Valenta

  Před 4 měsíci

  Danieli drž se a bojuj. bojuješ za svobodu, za další generace, bojuješ za víc lidí než si myslíš. Bojovat s covidem se musí dát i inteligentně, ne jen zavřít lidi do klece a dívat se jak pomalu chcipaji. Jen se bojím že se to zvrtne v občanskou válku svědků Covidových proti nám...

 14. Vitezslav Nezval

  Vitezslav Nezval

  Před 4 měsíci

  No hlavně to mažte.že si tady politici ovlivňují soudy pomocí nechání se navolit do soudních senátů na lokálních úrovních,kde přehlasují soudce a celý systém úřednických podvodů a lží,který je direktivně řízený politiky,to nejde smazat.To ví všichni,kdo s tím přijdou do kontaktu.

 15. Petra Novak

  Petra Novak

  Před 4 měsíci

  Chciplpes.cz R.I.P. Bary,hotely,kadeřnictví, galerie,dětské koutky,fitka,květinářství,taxi služby,cukrárny, zastavárny...,...,....,......... Na této stránce uvidíte likvidaci a příběhy lidí a národa. Milý podnikatelé, zaměstnanci a jejich rodiny, hodně sil a pomoci

 16. KORINA KRAUSOVÁ

  KORINA KRAUSOVÁ

  Před 4 měsíci

  Lidi a vlády skoro celého světa jsou zatažení do PODVODU farmaceutických mafií s Covidem, který ani žádným infekčním virem není, dokonce ho nikdo nikde neizoloval ! Záměrně, protože na něco, co neexistuje nebude žádná vakcína účinkovat a tím pádem se bude moci očkovat pořád dokolečka a BYZNYS s vakcínami pojede na plné obrátky. Nejnovější studie prokázala, COVID je lehce léčitelný parazit !

  • 85Josee

   85Josee

   Před 2 měsíci

   Úplně přesně řečeno

 17. Charlie Rabek

  Charlie Rabek

  Před 4 měsíci

  Škoda že ovce 🐑 té písničce nemůžou rozumnět

 18. Pavla Wolfova

  Pavla Wolfova

  Před 4 měsíci

  Krása jako vždy💗

 19. Krátky Proces

  Krátky Proces

  Před 4 měsíci

  Super!taká je realita!lspolu to dáme👊👊👊

 20. Effenberger Jindrich

  Effenberger Jindrich

  Před 4 měsíci

  Potkáme se na místě, kde nebude tma.“ Potkáme se na místě, kde nebude tma.“ potkame-se-na-miste-kde-nebude-tma/

 21. Milan Bovan

  Milan Bovan

  Před 4 měsíci

  2020

 22. Marek Herman

  Marek Herman

  Před 4 měsíci

  :-)

 23. daniel jakubčík

  daniel jakubčík

  Před 4 měsíci

  Super se to poslouchá Dane dík moc 👍👍

 24. saluspraha saluspraha

  saluspraha saluspraha

  Před 4 měsíci

  At je Landa jakej chce, rad se stylizuje do podoby řitíře, generala Zkozyspada, válečníka a zavodnika....ale vsechny tyto obskurni excesy mu jsem schopen prominout, jelikoz Orlik...to je bez legrace úžasné dílo, skvělá práce , pořádně nalozena masina. Kdyby kazdej v zivote udelal ve svym oboru neco tak kvalitniho jako Landa v hudbe s Orlikem, tak uz konolizujem Mars. Proste je to zvlastni osoba tenhle Landa.

 25. Romano

  Romano

  Před 4 měsíci

  Jest velka moc !! Kloubuk dole !! Az u nas slysymy ten hlas !! Pozdrav z Polska

 26. Vlk Saki

  Vlk Saki

  Před 4 měsíci

  🔥🐺🔥

 27. Jan Mihalus

  Jan Mihalus

  Před 4 měsíci

  "Pandemia ako liek", alebo teória o tom, čomu sa dnes všetci divíme, čo to za bielu nemoc tu dnes okolo seba máme: - Zdravie bankového systému pred pandémiou v mínusových diskontných sadzbách centrálnych bank - So spustením pandémie exponenciálne stúpa potreba úverov, EU ohlasuje nový eurovalovovy megaprogram - Prognóza vyvoja diskontných sadzieb na roky 2021+ je opäť v pluse - Prečo pandemia a lockdown? Klauzula Vis Major-Vyššia moc garantuje že hojací sa bankový systém nezasiahne spätne entropia neusporiadanosti ktorá bola spustená do odvetví s reálnou tvorbou pridanej hodnoty. Ináč by postihnuté podniky a obce mohli žiadať od finančného sveta sanovať všetky straty spojené s pandémiou. Vis major predstavuje aj inė katastrófy ako: zemetrasenia, revolúcie, vojny a pod. Nietorými už bol v minulosti chorý bankovy systém liečený!!!

 28. Jan Mihalus

  Jan Mihalus

  Před 4 měsíci

  Základne ľudské právo - Právo rozhodnúť sa radšej zomrieť na COVID19 ako prestať žiť slobodne, inymi slovami, byť otrokom. Možné infikovanie nerieši ani žiadna z pripravovaných vakcín. Teda prečo očkovať jednotlivcov s prirodzenou imunitou? Ak nestačí, mech štátna zdravotná poisťovňa vytvorí produkt poistenia zodpovednosti za škodu z COVID19!!!

 29. Jana Petruželová

  Jana Petruželová

  Před 4 měsíci

  Koukala jsem na video předání petice. Za jakou hranicí zoufalství??? Každý může jít markovat na kasu, nebo jít vybalovat zboží. Práce je dostupná ne že není.

 30. Jana Petruželová

  Jana Petruželová

  Před 4 měsíci

  Ne. Nesouhlasím. O co jde, rozjet koncerty a divadla, všichni jupí jsem venku z ulity a ve finále poblít vlastní krví strop někde v nemocnici? Ne díky. Nouzový stav je to proto, že je nouzový a týká se to pro změnu všech, bez ohledu na povolání. Dokud nenajdou očkování, nebo něco na COVID, nouzový asi střídavě zůstane... A těm lidem na který to padlo řešit a který asi tý v písni kritizuješ nezávidím. Dane mám tě moc ráda, ale s tímhle nemůžu souhlasit. Nevidím v tý písničce žádný poselství ani smysl. Jediný snad žádat nějaký náhrady ušlého zisku od státu. Ale to máš zas, že nic nedají protože podnikatel podniká na vlastní riziko.. a není v tom žádná zlomyslnost, věř mi nebo nevěř. Taky mě ta situace nebaví. Každý den chodím do krámu, ať je lock down nebo ne a čekám kdy na mě kdo co prskne, a už jsem z toho unavená...Pevné nervy a hodně zdraví, snad bude brzo líp.

 31. Raazoth

  Raazoth

  Před 4 měsíci

  Memento mori, Dane, pořád jsme tady a když smrt, tak v bitvě. Ukažme jim soumrak bohů, v pravý čas.

 32. Radim Pytlik

  Radim Pytlik

  Před 4 měsíci

  Dekuji HRDINO,Muj,Nas,CESKY!

 33. Tomáš 4444

  Tomáš 4444

  Před 4 měsíci

  Moc to jsem já.... Moc to jsme my.... 👍

 34. Libor Fojtík

  Libor Fojtík

  Před 4 měsíci

  Kdo ví očem zpívá lajk , shcválně by mě zajímalo kolik vás bude

 35. Hynek Opach

  Hynek Opach

  Před 4 měsíci

  Ja taky, delas dobre, stupnuje se hore mam toho dost, nejsem neci chvost Neboj, je nas vic, co nechcem letet na mesic Ale byt tu doma, to je moje zona A tak to i bude, at to vedi vsude... Podpora !!!

 36. Daniel Plachý

  Daniel Plachý

  Před 4 měsíci

  Největší pecka;) top

 37. Daniel Genesis

  Daniel Genesis

  Před 4 měsíci

  Super 👍👍👍

 38. Jiří Uher

  Jiří Uher

  Před 4 měsíci

  To není role bojovníka,ON je a byl bojovník.Přes držku od Dana je pocta.

 39. Martin Janík

  Martin Janík

  Před 4 měsíci

  Dát do rádia!! Ať to slyší všichni

 40. tomas zavadil

  tomas zavadil

  Před 4 měsíci

  aeronet.cz/news/daniel-landa-vysvetloval-v-rozhovoru-svuj-lobbing-za-sterove-pcr-testy-emanuela-zdarskeho-podle-zpevaka-je-to-pilotni-projekt-mireny-na-vladu-cr-aby-slinove-testy-akceptovala-jako-validni-test/

 41. Roger de Brantes

  Roger de Brantes

  Před 4 měsíci

  Zajímavé je, že Landovi docházejí intuitivně věci, které nejodvážněší intelektuálové ze Západu (D. Murray, J. Peterson, E. Zemmour) teprve sepisují. Landova intuice je opravdu silná, což dokazuje, že pravd není několik, je jenom jedna, a stojí za to za ní bojovat. Život ve lži je peklo.

 42. Petr Vasicek

  Petr Vasicek

  Před 4 měsíci

  Ahoj Dane, je možný přidat písničku na Spotify ? Díky :-)

 43. Starej Holubář

  Starej Holubář

  Před 4 měsíci

  Nebudeme držet huby!!

 44. Max Alfred

  Max Alfred

  Před 4 měsíci

  czstate.com/v/abh7loJmq7-wn5k/video.html&ab_channel=cendasj Tady někdo ztratil půdu pod nohama! Bůh s námi - moc to je on - on zřizuje hromadné testování (pro jednu firmu, kde má účast!) Nenechám své děti testovat kvůli mamonu a sobectví prolhaných umělců, kteří něco jiného zpívají, než pak konají!

 45. Bohumil Kupec

  Bohumil Kupec

  Před 4 měsíci

  Skvělí , chtělo by to i silnej klip 😡😡😡

 46. Michaela Gabrišová

  Michaela Gabrišová

  Před 4 měsíci

  Zrádce!!!!!🤮🤮🤮🤮🤮

 47. Jaro Palic

  Jaro Palic

  Před 4 měsíci

  Ďakujte bohu že máte takýchto hrdých umelcov. Neskutočná pieseň. Zo lži je pravda z pravdy fámy.

 48. tomas zavadil

  tomas zavadil

  Před 4 měsíci

  ORWELL-19: Daniel Landa a Janek Ledecký z Blanického manifestu se odkopali a natočili propagandistické video na PCR testování lidí, kteří chtějí chodit na koncerty! Lidé budou dostávat náramky jako dobytek, před koncertem podstoupí výtěry, výsledek jim přijde do 2 hodin, a když bude pozitivní, agentura zatepla nabonzuje fanouška na hygienickou stanici! To nechceš! Člověk tím přivolá problémy i na svého zaměstnavatele a ostatní zaměstnance, kteří s fanouškem pracují na stejném pracovišti! Jiří Kobza z SPD znovu perlí a vyzývá k disciplíně a k dodržování protiepidemických opatření PES, jinak se prý nepodaří infekci potlačit! aeronet.cz/news/orwell-19-daniel-landa-a-janek-ledecky-z-blanickeho-manifestu-se-odkopali-a-natocili-propagandisticke-video-na-pcr-testovani-lidi-kteri-chteji-chodit-na-koncerty-lide-budou-dostavat-naramky/

 49. Radek Navratil

  Radek Navratil

  Před 4 měsíci

  Landa!!! JSI MOCNÝ CHLAPE!!! SNAD NÁS BUDE >VÍC

 50. eEvyl

  eEvyl

  Před 4 měsíci

  Až na tu basu je to hovno.

 51. yakuza yakuza

  yakuza yakuza

  Před 4 měsíci

  Zapomente na Landu.Kouknite na AERONET.Ma tam video s Ledeckym.Jo dostali prachy.Propaganda na covid

 52. Petr Klimeš

  Petr Klimeš

  Před 4 měsíci

  Z Blanického manifestu sám jeho autor pan Landa videem podporujícím testování před koncerty udělal 9. 12. blábol, kterým bojuje výhradně za své vlastní zájmy a zneužil tak 16000 signatářů manifestu.

 53. Roman Roman

  Roman Roman

  Před 4 měsíci

  Peníze,peníze vládnou ...Cesta ze tmy ???? Cože ???Co to k.... je?? Spíš cesta do TMY. Za to musel bejt velkej balík. Za mě Velký zklamání z Vás obou. A další pokračování tý agitky bude s nějakou dobrotou od Moderny?

 54. Štěpán Vrba

  Štěpán Vrba

  Před 5 měsíci

  Svůj arch s deseti podpisy pro BM mažu a hážu do koše před odesláním... Za co? Za ten hnus, co jste teď udělali, zvaný Cesta ze tmy! U mě končíte!

 55. Dunkleosteus 78

  Dunkleosteus 78

  Před 5 měsíci

  Myslím pane Lando, ze veřejnou podporou projektu "Cesta ze tmy" jste Blanický manifest prostě zabil ... Zatím slyším od všech mých přátel, kteří podepsali Blanický manifest, stejně jako já, akorát to, že jsou tímto vaším krokem nepříjemně překvapeni, šokováni a zklamáni. Nechápu, proč jste to udělal a postavil se do jednoho šiku s panem Flegrem atd. Přistoupil jste na hru mocných, že tu existuje "virus zabiják" a proto se musíme všichni nechat dokolečka testovat, jestli budeme chtít jít do kina, na koncert, prostě ven mezi lidi.... Škoda ....

 56. Aktivní Zločinec

  Aktivní Zločinec

  Před 5 měsíci

  Cením kurva drát

 57. Rudolf Suchy

  Rudolf Suchy

  Před 5 měsíci

  Dany ziju ve Španělsku v Andaluci. A chci se vratit fomu do PRAHY ,JSEM srdcem i duši Čech .A chci s tebou BOJOVAT ZA NAŠÍ ČESKOU VEC.Rad posloucham Tve pisnicky o nasi VLASTI.A pokazde mi tečou slzy z oci .A je mi moc smutno ze se nemam od tud jak vratit.Ziju tady na ulici a zebram.Y kdyz mam vsechny potřebné papiry,Tak tady nemam vubec zadna práva ani ty lidská. A VŠE JEN KVULI ZDEJŠÍ TOTALITĚ BANK.MAS VE VSEM PRAVDU.ČAU tvuj posluchač RUDY,alias.:mgrtulak1960@gmail.ČAU A HODNĚ ŠTĚSTÍ V NASI VĚCI.

 58. Lukas Gal

  Lukas Gal

  Před 5 měsíci

  Pozdrav zo Slovenska bratia!

 59. Jakub Jáka Moravčík

  Jakub Jáka Moravčík

  Před 5 měsíci

  Úplně klasický Landa, nálada písně připomíná první alba, za mne 10/10.

 60. Petr Novotny

  Petr Novotny

  Před 5 měsíci

  To co signalizuje tato píseň mi příjde, že tu 98% lidí nechápe. A to je právě problém dnešní doby! Lidem to ani takto jasným textem nestačí. Rád podpořím Dana a půjdu klidně zvonit klíčema.. Lidi pojďme to změnit a pripravit lepší budoucnost alespon pro své děti..

 61. Lw Future

  Lw Future

  Před 5 měsíci

  Aj sloboda ma mať svoje pravidlá. Tak si ju poďme vybojovať. !!!

 62. Hellwet

  Hellwet

  Před 5 měsíci

  Super song ešte na spotify ho dať :D

 63. Martin Sekyra

  Martin Sekyra

  Před 5 měsíci

  Skladba super, text skvělý, ale ta basa tady řádně tvrdí... Super!!! 👍

 64. BOR14 V8STR8

  BOR14 V8STR8

  Před 5 měsíci

  Povstat!!! 🔥🇨🇿✊🏻

 65. 3DtopTV

  3DtopTV

  Před 5 měsíci

  proč není v popisku videa odkaz na web BM?

 66. Lukáš Ružanski

  Lukáš Ružanski

  Před 5 měsíci

  6.12. všichni pod koněm!

 67. amksrccb

  amksrccb

  Před 5 měsíci

  V dnešní době špíny a zmaru je potřeba mít v něco víru... Jsou chvíle, kdy se mi má víra zpevňuje. Toto je jedna z těch chvil. Díky, věřím!

 68. Milan Janoš

  Milan Janoš

  Před 5 měsíci

  Hluboce smekám za pravdivost textu. Jak už tady někdo napsal. Není důležité, kdo to zpívá, ale jaké poselství to nese.

 69. dolita windo

  dolita windo

  Před 5 měsíci

  Perfektní Dane... silné a skvěle načasované ;-)

 70. bilishu aliss

  bilishu aliss

  Před 5 měsíci

  mám z toho husinu od začátku do konce. Cítím v tom sdělení neskutečnou sílu X

 71. Petr Hodaň

  Petr Hodaň

  Před 5 měsíci

  Diky Daniely ! Diky tobě myšlení nás OPRAVDOVÝCH ČECHŮ -ZATIM DRŽÍME V HOŘKÉ ZLOBĚ A NÉ V NENAVISTI!! KUS PRAVDY!! ...Tož tak u nas na Valachoch🤘🤜🤛

  • dolita windo

   dolita windo

   Před 5 měsíci

   ...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!

 72. Tomáš Baštinec

  Tomáš Baštinec

  Před 5 měsíci

  🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿💙❤🤍

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   Před 5 měsíci

   Krásné, burcující píseň plná energie. Veliká paráda, děkuji

 73. Tomáš Volavka

  Tomáš Volavka

  Před 5 měsíci

  Nastal cas prosvitit temnotu.

 74. Martin Kounovsky

  Martin Kounovsky

  Před 5 měsíci

  Opět nabitá silou která dokáže probouzet až neskutečné pocity.

  • 8000SAC

   8000SAC

   Před 5 měsíci

   Prachy, prachy, prachy... :O)))

 75. gioyu comi

  gioyu comi

  Před 5 měsíci

  Skvělá práce. 👍 Moc ti fandím a souhlasím. 🇨🇿

 76. alida flus

  alida flus

  Před 5 měsíci

  Perfektní Dane... silné a skvěle načasované ;-)

 77. Miloslav Stálý

  Miloslav Stálý

  Před 5 měsíci

  Dane myslím, že tohle je vydařené a také bych řekl, že by se měli spojit ti co to s tímhle národem myslí dobře. Nezvažujete s Tomášem ( Ortel ) nějakou spolupráci? On je jedním z lidí co by pro to ČEŠSTÍ dýchal....

 78. doire aintu

  doire aintu

  Před 5 měsíci

  Husina a slzy v očích,hrdost i stud z toho že jsem Čech...doba je zlá,ale Dan vždy dodá mužům sílu.❤🤍❤🤍❤🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿

  • gioyu comi

   gioyu comi

   Před 5 měsíci

   Konečne to prišlo. Ďalšia pecka plná ostrej pravdy a reality dnešnej doby... klobuk dole.

 79. Tanja Lo

  Tanja Lo

  Před 5 měsíci

  Dekuju za prave silna slova. Pozdrav z nemecka.

  • alida flus

   alida flus

   Před 5 měsíci

   Vždy budu s vámi!

 80. bofooit gojo

  bofooit gojo

  Před 5 měsíci

  Kurva to je síla...fakt pecka, díky Dane!!

 81. Daniel Uscký

  Daniel Uscký

  Před 5 měsíci

  Super pieseň!!

 82. Jozef Miksa - Reality a Financie

  Jozef Miksa - Reality a Financie

  Před 5 měsíci

  Počúvame aj na Slovensku... Super dielo a najmä vyslovená PRAVDA

  • doire aintu

   doire aintu

   Před 5 měsíci

   Ještě na spotify prosím :)

 83. Vencálo Cz

  Vencálo Cz

  Před 5 měsíci

  Tak tohle je další pecka

 84. DK Center

  DK Center

  Před 5 měsíci

  Jediný umělec a zároveň motivátor, který co říká / zpívá, to i myslí vážně! Tolik lidí ho nemají rádi, ale vlastně sami ani neví proč? Přitom by on položil za Česko život, narozdíl od nich. Do roku 1938, kdy Česko byl ještě národ, by ho milovala a vážila si většina lidi, bohužel po roce 1938 se národ změnil na pouhé obyvatelstvo. A Dan je i přesto vše, stále tou jiskrou pro naději, že Česko změní zase za hrdý národ! Díky Dane!

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   Před 5 měsíci

   Výborná pecka, řízná, povedený text, jen ta divná basa dle mě působí rušivě.

 85. Arkana Ell

  Arkana Ell

  Před 5 měsíci

  Čeští chlapi, buďte ve střehu? czstate.com/v/aMmZtYyL1dp9kKo/video.html&feature=share

 86. hen ko

  hen ko

  Před 5 měsíci

  ...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!

  • 8000SAC

   8000SAC

   Před 5 měsíci

   ... jde o prachy, o JEHO prachy... :O)))

 87. Jiří Poraz

  Jiří Poraz

  Před 5 měsíci

  Krásné, burcující píseň plná energie. Veliká paráda, děkuji

 88. Roman Štěpánek

  Roman Štěpánek

  Před 5 měsíci

  Však už brzy začne vládnout skutečně spravedlivá vláda. Pak se všem lidem bude dařit dobře.

 89. DAVČA 78

  DAVČA 78

  Před 5 měsíci

  Bomba když my bylo pět poslouchal jsem tě pořád👍👍👍

  • hen ko

   hen ko

   Před 5 měsíci

   KOLOSÁLNÍ DÍLO!!! Díky moc našemu hrdinovi!

 90. Lukáš Ružanski

  Lukáš Ružanski

  Před 5 měsíci

  Super píseň,Dane, potřebujeme Tě i na demonstracích!

  • 8000SAC

   8000SAC

   Před 5 měsíci

   Když mu zaplatíš, přijde zahrát i na demonstraci...! :O)))

 91. Zdeněk Skála

  Zdeněk Skála

  Před 5 měsíci

  To je tak silné a pravdivé .....

 92. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Před 5 měsíci

  Už toho máme dost!!! Chceme normálně žít

 93. Lukáš Hačko

  Lukáš Hačko

  Před 5 měsíci

  Konečne to prišlo. Ďalšia pecka plná ostrej pravdy a reality dnešnej doby... klobuk dole.

 94. martin prochazka

  martin prochazka

  Před 5 měsíci

  Vždy budu s vámi!

 95. Miroslav Fencl

  Miroslav Fencl

  Před 5 měsíci

  Jen škoda že to nevyšlo před volbami. Možná by se víc lidí zamyslilo. Díky Dane 👏👏👏👏

 96. Matěj Zelenka

  Matěj Zelenka

  Před 5 měsíci

  Ještě na spotify prosím :)

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   Před 5 měsíci

   Landa is Back! Slyším v tom nasranej Neofolk!

 97. Tama Pai

  Tama Pai

  Před 5 měsíci

  instagram.com/tv/CH5d0beBdIP/?igshid=mgsdhdifw2r

 98. Pavel 22

  Pavel 22

  Před 5 měsíci

  Výborná pecka, řízná, povedený text, jen ta divná basa dle mě působí rušivě.

  • senni bgon

   senni bgon

   Před 5 měsíci

   Mám husí kůži ... Mluvíš mi z duše Dane

 99. laskin riubn

  laskin riubn

  Před 5 měsíci

  Přichází náš čas..náš hlas..🙏🏼 Děkujeme Dane 🙏🏼🇨🇿♥️

  • senni bgon

   senni bgon

   Před 5 měsíci

   ...Díky Dane, zpívej!!!! :-))) ... ať stále víc lidí slyší a mají si vzít z koho příklad, jak rovně stát a nedat se, když jde o NAŠI svobodu, je čas!!!

 100. dutoiu hour

  dutoiu hour

  Před 5 měsíci

  Jste pořád stejně dobrej Dane, super song :)

Další