Petr Chobot, Co dál po covidu... 2. díl

Další rozhovory a články najdete na: www.cestyksobe.cz
Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.
Komentáře: Schvalujeme pouze slušná a konstruktivní vyjádření a udržujeme pohodovou energii.

Komentáře 

 1. jan herman

  jan herman

  Před 4 dny

  Super 👏

 2. Jan Vaněk

  Jan Vaněk

  Před 14 dny

  Škoda, že je ve složení těch super preparátů Inca Defensa sorban draselný a benzoán draselný....tedy alergeny, které mohou sami osobě způsobovat či zhoršovat např. Astma. To je tedy velké zklamání z Inca Botanica.

 3. Miroslava Pešlová

  Miroslava Pešlová

  Před 15 dny

  Tak, všichni, kteří dokáží používat svoji intuici a tím pádem i více svůj mozek, tak těm všem musí být vše jasné. Pedro, kvůli koroně jsem na Vás narazila.....a vše, co jsem si poslechla mi moooc ulevilo, bže, ten samý názor sdílím já...již dlouhou dobu...ale Vy máte sílu, já jsem jen novodobý otrok...prosím nevzdávejte to!!!!! Pomoc - Jsem tady pro vás Ali i Péťo.

 4. TATIANA MACAKOVA

  TATIANA MACAKOVA

  Před 15 dny

  Chinaski majú skvelú pesničku 👏🏻Zachraňte aspoň kapradí, pro ty co nás tu nahradí🖖🏻

 5. Ilona Nemethova

  Ilona Nemethova

  Před 16 dny

  Díky vaši odvaze a sile můžeme poslouchat tato povzbudivá slova a ukázáno nové cesty je moc skvěle moc Dekuji za všechny lidičky kteří mají tu možnost toto vaše povídání poslouchat dekujeme 👏👍😘

 6. Eva Pašková

  Eva Pašková

  Před 19 dny

  Jaké vítězství máte na mysli a co pomine? Bude příští rok lepší? Znamená to tedy, že tato biologická válka s použitím covidu nedojde k cíli a záměry elit se nepodaří?

 7. Simona Tomova

  Simona Tomova

  Před 20 dny

  Děkuji Petře, že k nám tak moudře promlouváte, ráda Vás poslouchám, jste přínosem pro lidstvo.

 8. Milena Berkmanová

  Milena Berkmanová

  Před 21 dnem

  Ráda poslouchám Petrova videa i meditace i přesto, že informace v nich jsou opravdu bolestivé pro moji DuŠi...vubec nevim jak z toho ven😰ale přeci před tím nezavřu oči, to se musí šířit 😍

 9. Andrea marina

  Andrea marina

  Před 22 dny

  Toto všetko už vieme, ale čo ďalej? Politikov neovplyvníme, Na vládnucu elitu nedosiahneme. Nehvorte - Ludia su nepoučiteľní, !!! Apelujete na ľudí. Napíšte tým čo to robia. Choďte do firiem, chodťe za politikmi, alebo neviem kam. Načo sú mi informácie, keď s tymto systémom ani ja ani ty nepohneme.

 10. Tibor Malik

  Tibor Malik

  Před 22 dny

  Oprava, je nemoc

 11. Tibor Malik

  Tibor Malik

  Před 22 dny

  Nemoc je od Santana? Tak tenhle názor je asi od nemoc🤔

  • Viera M.

   Viera M.

   Před 14 dny

   Zrejme to myslel symbolicky,,uroven Satana porovnal s urovnou choroby,,energeticky.Nejde vo videu o vedecky vyklad ale zjednodušene vysvetlenie.

 12. tomas zavadil

  tomas zavadil

  Před 22 dny

  kdysi sem Chobota poslouchal rad ale po té době co vím co je zač jeho nenávist k Rusku má rad Liberalni politiky nevadí mu istanbulska umluva nevadí mu gender EU NATO dost zklamaní od Petra Chobota sem se dočkal pořad a nechápu tu jeho nenávist ke Kotlebovi a Harabinovi

  • smetiarstudio

   smetiarstudio

   Před 17 dny

   to odkiaľ maš ? :D :D :D

  • Petr

   Petr

   Před 21 dnem

   Jeho přednášky poslouchám docela hodně a nevšiml jsem si, že by nějak miloval liberální politiky, nebo že by mu nevadila istanbulská dohoda, spíš naopak - západ i Rusko jsou podle něj na velice nízkých frekvencích a toto říká hodně často. Má pravdu v tom, že Rusko ovládají v podstatě Pravoslavní. A tohle tvrdí více lidí, ne jenom on. S Amerikou taky nedělá žádné servítky. Zřejmě se vás dotkla ta jeho "nenávist" k Rusku, jenomže on to bere tak, že Rusko prostě snížilo frekvence a to není dobré.

 13. Live Spirit

  Live Spirit

  Před 22 dny

  cs.wikipedia.org/wiki/Dengue?fbclid=IwAR1HtcKy8XwBTGMeLOjhhz7x55gFnasYXc4BkJpeL9SxxGB8UMeXyMs5fXM

 14. Live Spirit

  Live Spirit

  Před 22 dny

  Většina lidí se z horečky dengue zotaví bez jakýchkoli následných potíží. Bez léčby na horečku dengue umírá asi 1 až 5 % nakažených osob. V případě správné léčby umírá méně než 1 % nakažených. Z lidí infikovaných závažnou formou horečky dengue však umírá celých 26 %.

 15. Viera M.

  Viera M.

  Před 23 dny

  Dovodom prečo su ludia pasivny je ich mala informovanost o veciach ako funguje svet ,spiritualny svet a elity. Mnoho ludi sa este neprebudilo ale iba preto ze nevedia čo robiť, mylia že nič ine neexistuje len ten fyzicky svet ktory vidia. Velka vdaka ti Peter za tieto info no rada by som počula jeho nazor na vakciny a ako sa branit,,škoda že nezaznel ten dotaz.

 16. Renata Lukešová

  Renata Lukešová

  Před 23 dny

  Dobrý den vážené Cesty k sobě, pozdrav pro pí. ALŽBĚTU, a obrovské a láskyplné poděkování za úžasné informace od vážného pana Petra CHobota, velká má poklona k němu, co on vše musí znát, aby nám ostatním to vše mohl sdělovat, kéž by se lidé konečně probudili a začali měnit život a Těmi k lepšímu, 👍👏💚

 17. Jan Balabán

  Jan Balabán

  Před 23 dny

  Dokud tady je to astrální zlo, které z "lidstva" udělalo miliardové stádo vyděšených lidoopů kteří bojují o holé fyzické přežití, aby měli vůbec co jíst a kde bydlet, tak se toho asi moc nezmění. Jak chcete aby lidi pracovali na zlepšení světa, když jim 90% času a sil sežere starost o obživu sebe a svých dětí. Tohle asi žádný ufon ani plejáďan nepochopí, nesmysl jménem peníze a to že tu bojujeme v kapitalizmu i holé fyzické přežití. Mám pocit že se po coroně většina lidí vrací do starých kolejí. A není se čemu divit když média (ČT) stále ovládají zločinci a šíří strach a beznaděj. Je třeba obsadit a nebo naopak zcela zrušit mainstreamová média. Ty jsou hlavní brzdou pokroku.

 18. Silvie Pellova

  Silvie Pellova

  Před 24 dny

  Zhruba po patnácti letech jsem byla na Cimburku v Chřibské oblasti a zaplakala jsem. Bolí to u srdíčka když vidíte zplundrované lesy, ale ne kůrovcem, ale lidskou rukou. Statné buky a duby, které se kácí i v době kdy hromadně lesy umírají pod kůrovcem. Je to smutný, že na to mají rodinní členové údajně hraběnky Černé žaludek. Devastovat pro peníze, kterých nejspíš není nikdy dost. Jak je zastavit? Upřímně nevím, ale bolí to.

 19. etmseraphim

  etmseraphim

  Před 24 dny

  Dakujem za cenne informacie

 20. Jozef Ziak

  Jozef Ziak

  Před 24 dny

  Je to smutné, pozerat sa okolo coho všetkeho sa zdávame.

 21. Blanka Kludilová

  Blanka Kludilová

  Před 25 dny

  Veľmi zaujímavé a super 👍, vždy, keď vás počúvam,ako keby sa vo mne o niečo málo prebúdzala duchovná pamäť.Pomáhate určite mnohým veciam a aj ľuďom.Držim vám palce a ľudstvu a planéte Zem tiež.🌞🤪

 22. Anna Mirtova

  Anna Mirtova

  Před 25 dny

  Ďakujem veľmi pekne za vaše video 👍👍👍

 23. Hana Pohnetalova

  Hana Pohnetalova

  Před 25 dny

  dám ruku do ohně za každé vaše slovo, Petře, ještě nikdy jsem se nesetkala s nikým, kdo vidí svět tak v dokonalém pohledu...vaše zkušenosti a vědomosti jsou obrovským přínosem pro lidstvo...jsem štastná, že tu jste a pomáháte nám...

 24. Petr Jurco

  Petr Jurco

  Před 25 dny

  Díky za rozhovor a za obohacující pohled na současnost a na budoucnost, tedy cestu jak si s tím poradit...díky 👍

 25. PEPE

  PEPE

  Před 25 dny

  Nenechte se ovlivňovat manipulacemi a používejte intuici, nenačítejte negativní smýšlení a emoce jiných entit, ta největší síla vesmíru je ve vás samotných - přímo ve vašem středu. Pokud budete skutečně poctiví a v sobě, nikoho k tomu nepořebujete, žádný systém, žádné další pomocníky. Lásku a zdraví všem.

 26. Selbyy Sel

  Selbyy Sel

  Před 25 dny

  Po 3 minutách jsem to vypnul, stále to stejné - jedno negativní přesvědčení za druhým :)

 27. martina Schmidová

  martina Schmidová

  Před 26 dny

  Ako moze jedinec pomoct?

 28. Maria Kirnerova

  Maria Kirnerova

  Před 26 dny

  Zdravim ....moc ..hlavne nasho Peta

 29. Vlastimila Zemanová

  Vlastimila Zemanová

  Před 26 dny

  Velmi dobře se vás poslouchá, děkuji 🧚‍♀️❤🌼

 30. Ilona Valentová

  Ilona Valentová

  Před 26 dny

  K tomu zničení sveta.Nejedna se o zničení planety,ale ukončení právě toho celeho špatného systému vládnutí člověka nad člověkem k jeho zlemu

 31. Beřt Blett

  Beřt Blett

  Před 26 dny

  Je to dobrý.Ale už je pozdě.Ovce sou v ohradě a bečí a čekají na ovčáka až je oholí

 32. Karolina Suchardova

  Karolina Suchardova

  Před 26 dny

  Děkuji.

 33. Jarka dz

  Jarka dz

  Před 26 dny

  Děkuji, moc se mi to líbilo. Mluvil jste o rostlinách , které lidem pomáhají. Mám problém s kuřím okem. Nikdo mi nepomůže. Má chůze je velice bolestivá. Nevím, co dělám v životě špatně, že se tohoto nemůžu zbavit. Neporadil byste mi prosím? Věřím, že vy jste ten pravý člověk, který by mně mohl pomoct. Děkuji vám. S pokorou.

  • Jan Junior

   Jan Junior

   Před 2 dny

   Najděte si Inca botanica a tam vám poradí co na vás problém.Tam jim napiste

 34. Tana Vzentekova

  Tana Vzentekova

  Před 26 dny

  Z celého srdca vďaka za veľmi povzbudzujúce rozhovory a zároveň Petrovi za všetku tú vytrvalu prácu s nami bytosťami, ktoré chceme žiť v ,"Novej Zemi". Máte Alžbetka tiež obrovské zásluhy na prebúdzani nás všetkých. Ja som optimista a verím v dobro v ľuďoch a Peter svojimi meditaciamii, úžasná škola. Taktiež som meditovala s vami tie" proti Covidu", hoci žijem v Escorialy zameriavala som sa na bytosti aj v Česku a na Slovensku však tam žijú moji bratia a sestry. Srdce mi krváca počúvať ako sa vraždia nevinné bytosti, starší brat indián, zvieratá, ničí celá príroda, naša Zem, od indiana sa máme ešte veľa čo učiť. Teším sa na ďalšie rozhovory v Cestách k sebe . Nech sú šťastné všetky bytosti.🙏🇨🇿🇸🇰🧘🕊️🌏🌍🌎💞

 35. václav holzknecht

  václav holzknecht

  Před 26 dny

  Je to náš svět.Ploty a hranice na tom nic nemění.Děkuji za to že říkáte kdo jsme.V tom je řešení...

 36. Ingrid Weiglova

  Ingrid Weiglova

  Před 26 dny

  Video je super, ďakujem🙏❤️

 37. Ivana Erbsova

  Ivana Erbsova

  Před 26 dny

  Paní Alžbětko a Petře, děkuji za hezké video. Chtěla bych vám oběma říct, že si vůbec nemyslím, že Petr je blázen, naopak, hluboce vnímám jeho postoj k současnému celosvětovému dění a oceňuji jeho odvahu, s jakou vyjadřuje svoje názory, nejen prostřednictvím vaší internetové televize. Je pochopitelné, že asi hodně lidem je Petr trnem v oku, hlavně těm, kteří jsou příliš ovlivněni systémem a nemají v sobe dost odvahy a otevřenosti, aby připustili i jiné chápání světa v celé jeho mnohotvárnosti, propojenosti a celistvosti. Já sama se považuji za komplexní vesmírnou bytost a vše co Petr říká se mnou rezonuje. Patří vám velké díky a prosím pokračujte a nenechte se umlčet lidmi, kteří nechtějí chápat. S úctou Ivana

 38. Janne Smith

  Janne Smith

  Před 26 dny

  Petře je možné, aby jste ovlivnil změnu ve vládě a zákony, které likvidují občany?

 39. Janne Smith

  Janne Smith

  Před 26 dny

  tihle lidé nelidé nezničí nikdy v dohledných 100 letech ani jádrové zbraně bohužel...

 40. Ivana Ruegsegger

  Ivana Ruegsegger

  Před 26 dny

  Pane Chobot, mate naprostou pravdu i s UFO. JSOU TO PREDEVSIM NASI SOUSEDE Z VNITRNI ZEME AGARTY. ONI CHRANI NASI PLANETU. UZ V ROCE 1947 SE VRATIL ADMIRAL BYRD Z VNITRNI ZEME - AGARTY A VYRIZOVAL VZKAZ AMERICKEMU PRESIDENTOVI A I PRO VSECHNY O ZASTAVENI JADERNYCH ZBRANI. EXISTUJE NAMLUVENE VIDEO V NEMCINE. DOKONCE UZ CHTELI S NAMI VYJEDNAVAT A UZAVRIT SPOLUPRACI. CHTELI NAM POMOCI I S LEPSIMI TECHNOLOGIEMI. MISTO ABYCHOM VYJEDNAVALI, AMERICKA VLADA - VOJACI JE SESTRELILI...KVULI TOMU ZEMREL VLASTNE I KENNEDY. KENNEDY CHTEL LIDEM SDELIT PRAVDU O NASICH VNITRNICH SOUSEDECH Z VNITRNI AGARTY. JSEM MOC RADA A MOC VAM DEKUJI ZA VASE INFORMACE. ZDRAVIM ZE SVYCARSKA. 👍👍👍

  • Stellas Abenteuer

   Stellas Abenteuer

   Před 17 dny

   zdravim Vas Ivanka, tiez som v CH....mohla by som poprosit link na to nemecky nahovorene video? 🙏🏵

 41. Aneta Rosenbaum

  Aneta Rosenbaum

  Před 27 dny

  Děkuji, přesně tak to cítím a také jsem o tom to samé načetla. Díky že v tom nejsem sama.

 42. Miloslav Suchan

  Miloslav Suchan

  Před 27 dny

  Pane Chobot, tohle neni o jednom cloveku v nasi vlade, cely system je nemocny a to nejvetsi zlo dnes prichazi z Bruselu a USA. Kdo si mysli, ze kdyby doslo k vymene vlady, ze by se neco zmenilo, tak je dosti naivni.

 43. John Maker

  John Maker

  Před 27 dny

  Krásny záver...

 44. Kate Bezuskova

  Kate Bezuskova

  Před 27 dny

  Bylinky z Inca Botanica uzivam tri mesice a myslim, ze opravdu pomahaji. Vylecily mi zanety v tele, zklidnily moje jarni alergie a meditace krasne uklidnuji 😊. Dekuji!

 45. e k

  e k

  Před 27 dny

  Moji zlatí......... Dakujem

 46. Janka Butášová

  Janka Butášová

  Před 27 dny

  A meditáciu na odvedenie démona nemáte, neviem čo s tým

 47. Nantosuelta Diblík

  Nantosuelta Diblík

  Před 27 dny

  Empatické bytosti to v současném čase nemají vůbec snadné když vnímají bolest z utrpení toho co milují protože se planeta dostává do energetické nerovnováhy ničením. Můj osobní názor je že by mělo být lidem ukázáno co se skutečně děje bez obalu a cenzur a na čem se sami podílí když myslí že se jich to netýká tak proč se tím zabývat. A někteří vůbec netuší že by mohlo být v dnešní době něco takového možné. Nevnímám to jako negativní ale jako možnost k probuzení nevidomých nevědomých a možnost k návratu do harmonie a rovnováhy energií probuzením gravitace lásky Cit k lidem se ve mně nějak vytratil. Necítím nic když jsem viděla ty klimatické změny jak vyplavují lidí a smetává jim domy a to harampádí na hromady ale když vidím a vnímám jaké kusy fauny a flóry jsou obětovány aby tato očista mohla proběhnout ta škála pocitů k vnitřní změně je velmi silná O to víc si vážím lidí kteří svým příkladem umí motivovat jiné k zásadním změnám a umí probouzet zvědavost jak to je a co s tím můžu udělat ... Posílám obejmutí ze srdce k srdci

 48. momo

  momo

  Před 27 dny

  Je mi až do plaču, keď počúvam tieto slová, ako naše vlády a takzvaní vplyvní sveta zaslepení mocou dehonestujú celú planétu, na ktorej aj oni žijú a budú možno žiť aj ich potomkovia. Jadrové zbrane - keby nám svetlé bytosti toľko nepomáhali ako usilovne pomáhajú, máte pravdu Peter, už by sme boli všetci minulosťou. Mali sme toľko možností zmeniť sa, ale ten náš duchovný vývoj je stále niekym brzdený, zase na druhej strane je len nás všetkých do akej miery dávame do popredia pohodlnosť a akoby istotu do zaužívaných vecí. Kedy sa konečne prebudíme zo spánku? Stále verím v úžasnú budúcnosť, lebo žiť v beznádeji...... to jednoducho neide.Tá obrovská nespravodlivosť, čo sa týka Indiánov a ich domova je ďalšie strašné zlo, ktoré sa nedá ničím ospravedlniť!!! Ďakujem za kvalitné prírodné prípravky /niektoré som už vyskúšala/ aj za pre mňa jemné, dokonalé meditácie. Ďakujem aj pani Alžbetke, že vás opäť pozvala. Prajem Vám obom i ostatným ľuďom planéty veľa zdravia a krásne zajtrajšky. ❤❤❤

  • Blanka Kludilová

   Blanka Kludilová

   Před 25 dny

   Vy ste to vystihli, vaše myšlienky sú aj moje.🙏❤️🌞

 49. Šárka Wallou

  Šárka Wallou

  Před 27 dny

  Děkuji ♥️

 50. Katarina Marťáková

  Katarina Marťáková

  Před 27 dny

  Ste super 👍👍👍

 51. Vlasta Durecova

  Vlasta Durecova

  Před 27 dny

  Na te pani je vidět vyloženě odpor...

  • Petr

   Petr

   Před 21 dnem

   @Ortyzek -covid samozřejmě je, akorát je to mediálně rozfajrováno, jako všechny dnešní sračky, ze kterých jde vytřískat byznys. Covid je přesně to, co se říkalo na začátku - jeden z druhů horší chřipky. Jenomže média jedou stejně, jako třeba ohledně počasí - pár let je méně deštů a udělá se z toho největší sucha za milion let. V zimě napadne cenťák sněhu a je z toho největší kalamita za milion let v ČR a tak dále. Klasika. No a k těm lékům - bylinné kapky, které jsou dost dobré. Ale klidně se můžete mrknout do starých knih o bylinkách a zjistíte, že další dobré přípravky vám rostou i okolo domu, stačí jen mít znalosti.

  • Hana Pohnetalova

   Hana Pohnetalova

   Před 25 dny

   tak to se pletete

  • zoxoor

   zoxoor

   Před 25 dny

   ona vzdy viac suznila so slnieckarmi, Peter jej nebol nikdy pochuti....

  • Lucie Procházková

   Lucie Procházková

   Před 25 dny

   Ne, ona se takto tváří s každým hostem.P.Chobota si zve velmi často.

  • Ortyzek

   Ortyzek

   Před 26 dny

   Když lže, HIV nemá s AIDS nic společného, stejně covid pravděpodobně neexistuje, ale Chobot má léky že.

 52. Miroslav Hynšt

  Miroslav Hynšt

  Před 27 dny

  Děkuji, mohu potvrdit každé slovo... Míra Tanio

  • BILKOJOT

   BILKOJOT

   Před 21 dnem

   pěkně řečeno stavím se za tento názor

 53. Monika Zdanovcova

  Monika Zdanovcova

  Před 27 dny

  ❤️

 54. Jana Raibrova

  Jana Raibrova

  Před 27 dny

  Sme nepoučitelní a pak se divime

Další